Telefon Numaramız +90 (312) 3196671
 

Çırağan Beyaz Duvar Ünitesi

  • 3.390,00TL2.500,00TL

Beyazın sadeliğinin gold renk ışıltısı ve dekoratif çizgi detayları ile buluştuğu modern tasarımlı Çırağan Beyaz Duvar Ünitesi HekaHome | Kurtoğlu Mobilya'da

Whatsapp Sipariş

Alışveriş Listeme Ekle

Karşılaştırma listesine ekle

Çırağan Beyaz Duvar Ünitesi

Duvar ünitesi alt ve üst iki modülden oluşmaktadır.

İNTERNETE ÖZEL KAMPANYALI FİYATTIR!

Çırağan Beyaz Duvar Ünitesi

Tv ünitesi modeli alt ve üst modül olmak üzere toplam dört adet parçadan oluşmaktadır. Ürünün tüm modüllerinde çizilmeye dayanıklı, E1 sınıfı malzeme kullanılmıştır ve ürünün uzun ömürlü olması hedeflenmiştir. Alt modülünde üç adet çekmeceye sahip olan duvar ünitesi üst modülünde ise raf fonksiyonlarına sahiptir. Duvar Ünitesinin modern tasarımlı, keskin hatlara sahip olan ayakları açık renktedir ve gold renk detayları vardır. Yerden yüksek tasarımı sağlayan bu ayaklar sizlere temizlik işlerinizde oldukça kolaylık sağlayacaktır. Ünite bir çekmecesinin üzerinde gold üzeri siyah süslemelere ve dekoratif çizgilere yer verilmiştir. Genel olarak beyazın sadeliği ile tasarlanmış duvar ünitesinin kulpları, bu tasarımına uygun formda, sade tasarımlı, lineer yapıda ve oldukça modern tarzda üretilmiştir. TV Ünitesi, ön yüzeyindeki gold renk öge ve dekoratif çizgiler ile detaylandırılmıştır ve bu detaylar gold renk detaylı ayaklar ve kulplar ile oldukça uyum içerisindedir. Beyaz rengi ile evinize ferah bir dokunuş yapacak olan duvar ünitesi gold renk detayları ile de odanıza ışıltılı bir görünüm kazandıracak. 

Odanızda tam bir bütünlük oluşturmak isterseniz duvar ünitesi ile aynı malzeme ve renk detaylarına sahip olan orta sehpayı ünitenize dahil edebilirsiniz.

Beyaz Duvar Ünitesi arıyorsanız bu ürünü mutlaka incelemelisiniz.

Duvar Ünitesi Alt Blok: (en: 206 cm / derinlik: 46 cm / yükseklik: 47 cm)

Duvar Ünitesi Üst Blok: (en: 240 cm / derinlik: 25 cm / yükseklik: 63 cm)

Orta Sehpa: (en: 130 cm / derinlik: 77 cm / yükseklik: 47 cm)

Yorumlar

Bu ürün için daha önce yorum yapılmadı.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!