Telefon Numaramız +90 (312) 3196671
 

Çırağan Düğün Paketi

  • 34.900,00TL28.900,00TL

Zarif ve modern tasarımın bir arada bulunduğu düğün paketi Çırağan Düğün Paketi HekaHome | Kurtoğlu Mobilya'da

Whatsapp Sipariş

Alışveriş Listeme Ekle

Karşılaştırma listesine ekle

Çırağan Düğün Paketi

Yatak odası, yemek odası ve koltuk takımı vardır..ZARİF VE MODERN TASARIMLI DÜĞÜN PAKETİ ARAYANLAR İÇİN ÇOK TERCİH EDİLEN ÇIRAĞAN DÜĞÜN PAKETİMİZ TAM SİZE GÖRE

Komple Düğün Paketi mobilya olarak  içerisinde yemek odası, yatak odası ve koltuk takımı bulunmaktadır.

Çırağan Yemek Odası: 1 adet masa, 6 adet sandalye, 1 adet konsol ve aynasından oluşmaktadır. Takımda gri renk ve beyazın asil tonu bir arada kullanılmıştır. Kulplarında ve takımın içerisinde kısmi kullanılmış altın detayları takıma göz alıcı parlaklık katmıştır. Çizilmeye karşı dayanıklı olan MDF malzemesi takımın kalitesine eşlik etmektedir. Takımın ayakları fırınlanmış gri boyalı ahşap malzemeden yapılmıştır. Konsol ön kısmında hem boyalı yüzeyler hem de beyazın kırık tonu bir arada kullanılmıştır. Masa açılabilir özelliktedir ve sekiz kişilik kullanıma uygun boyuttadır. Masanın büst tablasının bir bölümü gri tonlarında iken diğer bölümü kırık beyaz tondadır ve parlak görünümlüdür. Masa ayakları tasarımı destekler nitelikte ahşaptır ve gri renk boyalıdır. Modern - beyaz yemek odasının öncü örneklerindendir. Takımın parçalarını tekil olarak satın alabilirsiniz.

Çırağan Yatak Odası: beyazın sadeliğinin gold rengin ışıltısı ile güçlendirildiği takımın tüm modülleri birinci sınıf MDF malzeme ile üretilmiştir. Takımın içerisinde dolap, şifonyer ve aynası, iki adet komodin ve başlık bulunmaktadır. Takımın geneline yansıtılmış şık bir modern görünüm bulunmaktadır. Başlıkta silinebilir özellikte beyaz renkte ithal kumaş kullanılmıştır. Yumuşatılmış köşeleri ile başlık ön plana çıkarılmıştır. Ayrıca başlıkta led aydınlatma mevcuttur. Uygun yatak ölçüsü 160*200 cm'dir. Dolap kapaklarının sürgülü olanlarında ayna fonksiyonuna yer verilmiştir. Diğer menteşe kapaklarda ise tasarım diline uygun gold çizgi detaylara sahip lake boyalı tasarıma yer verilmiştir. Dolap içerisinde ekstra çekmece ve raf özellikleri bulunmaktadır. Bu sayede depolama alanınız oldukça fazladır. Şifonyer ve komodinlerde gri renkli ve gold detaylı ayaklar kullanılarak tasarımla bütünleştirilmiştir. Şifonyerde dört  adet çekmece vardır ve eşyalarınızı depolamanızda oldukça yardımcı olacaktır. Takılarınız için özel olarak ayrılan çekmece bölümü kurtarıcınız olacaktır. Şifonyerde yaratılan boşluk ve şifonyere entegre edilmiş ayna sayesinde kişisel bakımınızı oturarak rahatlıkla yapabilirsiniz. Şifonyer, komodin ve dolap yüzeyleri aynı detayları barındırarak kendi içerisinde bütünleşmiştir ve harika bir tasarımı ortaya çıkarmıştır.

Çırağan Koltuk Takımı içerisinde 2 adet üçlü koltuk ve 1 adet tekli koltuk bulunmaktadır. Bütün parçalarda silinebilir özellikte ithal ipeksi kadife kumaş kullanılmıştır. Çırağan Koltuk Takımının ayakları ahşaptır ve altın renkli detay barındıran gri renktedir. Dilerseniz ayak renginizi siyah ya da ceviz olarak da tercih edebilirsiniz. Yüksek olarak tasarlanan ayaklar, temizlik işlerinde sizlere kolaylık sağlamaktadır. Modern ve şık olarak tasarlanan koltuklarımızın iskeleti ise fırınlanmış gürgenden yapılarak sağlamlığı ile dikkatleri üzerine çekmektedir. Oturumunda soft sünger kullanılmış olup aranılan yumuşaklıkta olması sağlanmıştır. Üçlü koltuklar sırt döner mekanizması sayesinde yatak olabilme özelliğine sahiptir. Üçlü koltukların kol kısımlarının bir adedinde tasarımın bütüncül diliyle uyumlu, altın dairesel yüzük detayı barındıran, kırık beyaz renkli ahşap klapa bulunmaktadır. Berjerin ergonomik formu sayesinde berjerin rahatlığını oturduğunuz andan itibaren yaşayacaksınız. Renk seimi yaparak evinize en uygun hale getirebileceğiniz koltuk takımımızın zengin kırlent çeşitliliği ise evinizi renklendirecektir.

Diğer düğün paketlerimizi incelemek için '' Düğün Paketleri '' bağlantısı üzerine tıklayınız.

Yorumlar

Bu ürün için daha önce yorum yapılmadı.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!