Telefon Numaramız +90 (312) 3196671
 

MDF Cihangir Düğün Paketi

  • 20.590,00TL16.900,00TL

Koyu tonların altın detaylarla güçlendirildiği Cihangir Düğün Paketi HekaHome | Kurtoğlu Mobilya'da

Whatsapp Sipariş

Alışveriş Listeme Ekle

Karşılaştırma listesine ekle

MDF Cihangir Düğün Paketi

Yatak odası, yemek odası ve koltuk takımı vardır...

Komple Düğün Paketi mobilya olarak  içerisinde yemek odası, yatak odası ve koltuk takımı bulunmaktadır. Koyu renk severler için harika bir pakettir.

Cihangir Yemek Odası Takımı1 adet masa, 6 adet sandalye, 1 adet konsol ve aynasından oluşmaktadır. Konsol ayakları yerden yüksektir. Konsol ayakları ve kulplarda altın renkler kullanılmıştır. Konsol kapak yüzeylerinde de altın şerit detayları mevcuttur. Sandalyelerde ithal silinebilir dokuma kumaş kullanılmıştır. Masa altı kişiliktir ve açılır özelliği sayesinde sekiz kişilik olabilmektedir. Masa kenarlarından altın şerit geçmektedir. Masa üst tablası gri ahşap ya da gri mermer görünümlü olarak tercih edilebilir.

Sedef Yatak Odası Takımı; bir adet altı kapaklı dolap, bir adet başlık, bir adet şifonyer, bir adet şifonyer aynası ve iki adet komodin bulunmaktadır. Uygun yatak ölçüsü 160*200 cm'dir. Ürünün kapakları tamamen MDF malzemedir. 4 adet kapak ise temperlenmiş camdır. Kısmi geçirgendir ve temperlenmesi sayesinde darbelere karşı dayanıklıdır. Dolap içerisinde çekmece ve pantolon askılığı gibi ekstra fonksiyonel özellikler mevcuttur. Şifonyer, dolap ve komodin ayakları yerden yüksektir.  Siyah-gri ile uyumlu ayak ve kulplarda altın renkli detaylar kullanılmıştır. 

Palmiye Koltuk Takımı; içerisinde 2 adet üçlü koltuk ve 1 adet tekli koltuk bulunmaktadır. İpeksi kadife kumaşı ile temizliği pratik ve kullanımı oldukça rahattır. Koltuk takımının iki adet üçlü koltuk sırt ve kollarında kapitone işçilik ön plana çıkarılmıştır. Takım kasasında ahşap kullanılmıştır. Üçlü koltuklar sırt mekanizması sayesinde yatak olabilme özelliğine sahiptir. Berjerinde ise oturum oldukça geniş ve sırtınızı dolduracak formdadır. Üçlü koltuklarda kullanılan kapitone işçilik berjerde de kullanılmıştır.  Silinebilir kumaş seçeneğinde oldukça fazla renk seçeneğiniz mevcuttur.

Şık Düğün Paketi ya da Modern Düğün Paketi arıyorsanız Cihangir Düğün Paketi'ni mutlaka incelemelisiniz.

Yorumlar

Bu ürün için daha önce yorum yapılmadı.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!