Telefon Numaramız +90 (312) 3196671
 

Ceviz Düğün Paketi

  • 32.900,00TL26.900,00TL

Şık ve göz alıcı tarzın en güzel örnekleri Ceviz Düğün Paketi HekaHome | Kurtoğlu Mobilya'da

Whatsapp Sipariş

Alışveriş Listeme Ekle

Karşılaştırma listesine ekle

Ceviz Düğün Paketi

Yatak odası, yemek odası ve koltuk takımı vardır.. 

Komple Düğün Paketi mobilya olarak  içerisinde yemek odası, yatak odası ve koltuk takımı bulunmaktadır.

Toprak Yemek Odası Takımı 1 adet masa, 6 adet sandalye, 1 adet konsol ve 2 adet konsol aynasından oluşmaktadır. Cevizin gösterişli halinin bronz rengin ışıltısı ile güçlendirildiği takımın tüm modülleri birinci sınıf suntalam malzeme ile üretilmiştir. Konsol ayaklarının yüksek olması size temizlik açısından oldukça kolaylık sağlayacaktır. Kurutulmuş gürgen ağacı malzemeye sahip olan ayakları bronz renk detaylara sahiptir. Konsol kapaklarının üzerinde serigraf baskı detaylar kullanılmıştır ve ayna panosu tek parçadan oluşmaktadır. Konsol dört kapaklıdır ve depolama alanınız oldukça fazladır. Konsol aynaları ise konsolla uyumlu renkte ve formdadır. Konsol aynası de-monte olup ister konsolla entegre edilerek isterseniz de evinizin herhangi bir bölümünde duvara monte edilerek kullanılabilir. Yemek masası altı kişilik olup  çift açılımlıdır. Ayakları kurutulmuş gürgen ağacından olan masanın üst tablası suntalam malzemeden konsolla aynı renkte üretilmiştir ve oldukça modern durmaktadır. Üst tablanın etrafında profil çerçeve vardır. Profil çerçevenin içinde bronz ayna sibu yer almaktadır. Sandalyelerde kullanılan kumaşı silinebilir özellikte olması sayesinde kullanımı oldukça rahattır ve ithaldir. Sandalye ayakları kurutulmuş gürgen ağacı malzemedendir. Sandalye sırtı kavisli bir formdadır ve dikey dikiş detaylarıyla takımla uyum içerisindedir. Takımı tekil olarak almak için Toprak Yemek Odası bağlantısı üzerine tıklayınız.

Toprak Yatak Odası Takımı bir adet altı sürgülü dolap, bir adet başlık, bir adet şifonyer, bir adet şifonyer aynası ve iki adet komodin bulunmaktadır. Başlığında kullanılan dokuma kumaş silinebilir özelliktedir ve ithaldir. Vizon rengin kullanıldığı başlık takımın havasına oldukça uyumlu hale getirilmiştir. Başlık orta çerçevesinde kapitone detaylar kullanılmıştır. Bu da dolap, komodin ve şifonyerde bulunan ve takımda bütünlüğü sağlayan dekoratif çizgilere uyum sağlamaktadır. Uygun yatak ölçüsü 160*200 cm'dir. Şifonyerde 3 adet çekmece fonksiyonu vardır ve aynası dolap ile uyum içerisindedir. Şifonyer ve komodinin ayakları yerden yüksektir ve kurutulmuş gürgen ağacı malzemeye sahiptir. Ayrıca komodin ve şifonyerin ayaklarında bronz renk detaylara sahiptir ve kapak ön yüzlerinde bronz renk serigraf baskı detayları mevcuttur. Çekmece rayı kendinden frenli gizli tandem raydır. Dolap 6 kapak boyutundadır. İki sürgülü kapaktan oluşan dolabın kapak kenarlarında çerçeve şeklinde kullanılan aynalar parçalı yapıdadır. Dolap içerisinde çekmece, askılık ve raf özellikleri bulunmaktadır. Bu sayede kıyafetleriniz için oldukça bölümlemeli ve kullanışlı bir alan oluşturulmuştur. Takımı tekil olarak almak için Toprak Yatak Odası bağlantısı üzerine tıklayınız.

Oslo Koltuk Takımı içerisinde 2 adet üçlü koltuk ve 1 adet tekli koltuk bulunmaktadır. Bütün parçalarda silinebilir özellikte, ithal, kadife kumaş kullanılmıştır. Oslo Koltuk Takımının üçlü koltuklarının ayakları metal malzemedendir ve siyah renktedir. Berjerinin ayakları ise masif ahşap malzemeden olup üçlülerin alt kasa aynı renge sahiptir. Bir üçlünün kol kısmında ve berjerlerde kullanılan kapitone işçiliği tasarıma gösterişli bir hava katmaktadır. Ayrıca diğer üçlünün kollarının yan yüzlerinde ve her iki üçlünün sırt minderlerinde kullanılan yatay dikiş detayları takımı modern bir görünüme kavuşturmuştur. Yüksek olarak tasarlanan ayaklar, temizlik işlerinde sizlere oldukça kolaylık sağlayacaktır. Modern ve sade olarak tasarlanan koltuklarımızın iskeleti ise fırınlanmış gürgenden yapılarak sağlamlığı ile dikkatleri üzerine çekmektedir. Oturumunda soft sünger kullanılmış olup orta yumuşaklıkta olması sağlanmıştır. Üçlü koltuklar sırt kısmında bulunan mekanizması sayesinde yatak olabilme özelliğine sahiptir. Takımın geneline hakim olan kapitone işçiliği hem modern hem de şık koltuk takımı arayanlara hitap etmektedir. Arka sırt kısmında ve kollarının yan yüzeylerinde kullanılan kapitone işçilik detaylı ve şık tasarımlı berjeri ise ergonomik formu sayesinde oturumundaki rahatlığı ikiye katlamaktadır. Takımı tekil olarak almak için Oslo Koltuk Takımı bağlantısı üzerine tıklayınız.

Diğer düğün paketlerimizi incelemek için '' Düğün Paketleri '' bağlantısı üzerine tıklayınız.

Yorumlar

Bu ürün için daha önce yorum yapılmadı.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!