Telefon Numaramız +90 (312) 3196671
 

Ceren Düğün Paketi

  • 17.900,00TL14.900,00TL

Gösterişli yapısı ile modern tarzın en güzel örnekleri Ceren Düğün Paketi HekaHome | Kurtoğlu Mobilya'da

Whatsapp Sipariş

Alışveriş Listeme Ekle

Karşılaştırma listesine ekle

Ceren Düğün Paketi

Yatak odası, yemek odası ve koltuk takımı vardır.. Komple Düğün Paketi mobilya olarak  içerisinde yemek odası, yatak odası ve koltuk takımı bulunmaktadır.

Damla Yemek Odası Takımı 1 adet masa, 6 adet sandalye, 1 adet konsol ve aynasından oluşmaktadır. Konsolu birinci kalite MDF malzeme üzeri lake boya ile üretilmiştir.  Ayaklar masif ahşap malzemeden üretilmiştir. Konsol ayakları yerden yüksektir ve ayaklarında gold renk detaylar mevcuttur. Sandalyelerde ithal silinebilir kumaş kullanılmıştır. Oturumu komple ahşap olan sandalyelerin ayakları da masif ahşaptır. Sandalyelerde renk değişikliği yapabilirsiniz. Takımı tekil olarak almak için Damla Yemek Odası bağlantısı üzerine tıklayınız.

Ceren Yatak Odası Takımı bir adet gardırop, bir adet başlık, bir adet şifonyer, bir adet şifonyer aynası ve iki adet komodin bulunmaktadır. Başlığında kullanılan keten kumaş silinebilir özelliktedir ve ithaldir. Düğme detaylarıyla modern bir tasarıma sahip olan başlık takımla oldukça uyumlu hale getirilmiştir. Dolap, komodin ve şifonyerde bulunan CNC mermer işlemeleri ve gold renk detaylar takımda bütünlüğü sağlamaktadır. Şifonyer ön yüzeyi ve aynası dolap ile uyum içerisinde tasarlanmıştır. Şifonyerde üç adet çekmece ve bir adet dolap fonksiyonu bulunmaktadır. Şifonyer ve komodinin masif ahşaptan üretilen ayakları yerden yüksektir ve gold renk yüzük detaylarıyla modern bir görünüme sahiptir. Ayrıca yerden yüksek tasarlanan ayaklar temizlik işlerinizde size oldukça kolaylık sağlayacaktır. Dolap kapaklıdır ve altı kapak boyutundadır. Toplam dört kapağın yüzeyi kadar kullanılan bronz aynalar parçalı yapıdadır. Kapak ön yüzlerinin doğal mermer görünümüne sahip olan dolap içerisinde askılık, çekmece ve raf özellikleri bulunmaktadır. Bu sayede kıyafetleriniz için oldukça bölümlemeli ve kullanışlı bir alan oluşturulmuştur. Ürünün tüm modüllerinde MDF malzeme üzeri lake boya kullanılmıştır. Çekmecelerinde ise yavaşlatıcı tandem ray kullanılan takımda çarpmaların ve hasarların önüne geçilerek takımınızı uzun süre kullanmanız hedeflenmiştir. Tüm modülleri E1 standartlarına uyan takımda hiçbir kanserojen madde kullanılmamıştır. Takımı tekil olarak almak için Ceren Yatak Odası bağlantısı üzerine tıklayınız.

Sofya Koltuk Takımı içerisinde 2 adet üçlü koltuk ve 1 adet tekli koltuk bulunmaktadır. Bütün parçalarda silinebilir özellikte ithal ipeksi kumaş kullanılmıştır. Sofya Koltuk Takımının ayakları siyahtır ve gold detaylar mevcuttur. Yüksek olarak tasarlanan ayaklar, temizlik işlerinde sizlere kolaylık sağlamaktadır. Modern ve sade olarak tasarlanan koltuklarımızın iskeleti ise fırınlanmış gürgenden yapılarak sağlamlığı ile dikkatleri üzerine çekmektedir. Üçlü koltukların sırtında ve kol kenarlarında baklava dilimi dikiş desenleri kullanılarak tasarım bütünleştirilmiştir. Oturumunda soft sünger kullanılmış olup orta yumuşaklıkta olması sağlanmıştır. Üçlü koltuklar sırt döner mekanizması sayesinde yatak olabilme özelliğine sahiptir. Üçlü koltukların sırtında kullanılan ekstra sünger katmanı rahat bir oturum sağlamak amacıyla tasarlanmıştır. Üçlü koltukta 2 adet kare kırlent ve 2 adet bel kırlenti bulunmaktadır. Berjeri ise ergonomik formu sayesinde oturumundaki rahatlığı ikiye katlamaktadır. Takımı tekil olarak almak için Sofya Koltuk Takımı bağlantısı üzerine tıklayınız.

Diğer düğün paketlerimizi incelemek için '' Düğün Paketleri '' bağlantısı üzerine tıklayınız.

Yorumlar

Bu ürün için daha önce yorum yapılmadı.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!