Telefon Numaramız +90 (312) 3196671
 

Casa Düğün Paketi

  • 17.170,00TL14.900,00TL

Sıcak ve modern tasarımın bir arada bulunduğu düğün paketi Casa Düğün Paketi HekaHome | Kurtoğlu Mobilya'da

Whatsapp Sipariş

Alışveriş Listeme Ekle

Karşılaştırma listesine ekle

Casa Düğün Paketi

Size Özel Yatak ve Baza Hediyeli düğün paketidir...

Komple Düğün Paketi mobilya olarak  içerisinde yemek odası, yatak odası ve koltuk takımı bulunmaktadır.

Casa Yemek Odası Takımı içerisinde  konsol ve aynası, yemek masası,4 adet sandalye ve 1 bench bulunmaktadır. Konsol ayakları metal siyah boyalı olup takımın tasarımına endüstriyel havasına eşlik etmektedirYemek Odası Konsol tabla yüzeyleri ceviz renk ile uyumlu olan siyah beyaz mermer deseni ile renklendirilmiştir. Konsol aynası de-monte olup ister konsolla entegre isterseniz de duvara monte edilerek kullanılabilir. Ceviz rengin hakim olduğu yemek odasında tüm detaylar düşünülmüş ve stoklama alanları oldukça fazla kullanılmıştır. Masa açılmaz, sabittir ve 8 kişiye hizmet vermektedir. Kulplarında kullanılan siyah metalik detaylar takımın tarzına eşlik etmektedir. Sandalyelerde ithal kumaş kullanılmıştır ve kumaş silinebilir özelliktedir. Sandalye ve bank ayakları, masa ayakları ile uyum halindedir. Takımı tekil olarak almak için Casa Yemek Odası bağlantısı üzerine tıklayınız.

Casa Yatak Odası Takımı içerisinde  bir adet sürgülü dolap, bir adet başlık, baza, yatak, bir adet şifonyer, bir adet şifonyer aynası ve iki adet komodin bulunmaktadır. Dolap içerisinde çekmece ve pantolon askılığı gibi ekstra fonksiyonel özellikler mevcuttur. Şifonyer ve komodin ayakları yerden yüksektir. Dilerseniz aynanızı duvara monte ederek farklı bir hava katabilirsiniz. Başlık  silinebilir ithal kumaş kullanılmıştır. Yatak Odası Takımı Modelleri incelemek isterseniz şubelerimizdeki showroomlarımızda ziyaret edebilirsiniz. Ürünün parçalarını tekil olarak satın alabilirsiniz. 

Görseldeki aksesuarlar fiyata dahil değildir! Takımı tekil olarak almak için Casa Yatak Odası bağlantısı üzerine tıklayınız. 

Empoli Koltuk Takımı içerisinde 2 adet üçlü koltuk ve 1 adet tekli koltuk bulunmaktadır. Bütün parçalarda silinebilir özellikte ithal kumaş kullanılmıştır. Empoli Koltuk Takımının ayakları siyah rengindedir. Üçlü koltuğun kol kenarlarında kullanılan kapitone işçiliği, sırt minderlerinde de kullanılarak tasarımı bütünleştirmiştir. Kullanılan sırt minderleri ile konforlu bir oturuma sahiptir. Yüksek olarak tasarlanan ayaklar, temizlik işlerinde sizlere oldukça kolaylık sağlayacaktır. Modern ve sade olarak tasarlanan koltuklarımızın iskeleti ise fırınlanmış gürgenden yapılarak sağlamlığı ile dikkatleri üzerine çekmektedir. Oturumunda soft sünger kullanılmış olup orta yumuşaklıkta olması sağlanmıştır. Üçlü koltuklar yatak olma özelliğine sahip değildir ancak sırt minderleri kaldırıldığında yatak ölçülerini sağlayacak boyutlara ulaşmaktadır. Takımın geneline hakim olan kapitone işçiliği hem modern hem de gösterişli koltuk takımı arayanlara hitap etmektedir. Berjeri ise ergonomik formu sayesinde oturumundaki rahatlığı ikiye katlamaktadır. Üçlü koltuklar ile aynı tasarım diline sahip olan berjer, takımla muhteşem bir birliktelik içindedir. Dilerseniz takımınızı 3+3+1+1 olarak oluşturabilirsiniz. Takımı tekil olarak almak için Empoli Koltuk Takımı bağlantısı üzerine tıklayınız.

Diğer düğün paketlerimizi incelemek için '' Düğün Paketleri '' bağlantısı üzerine tıklayınız.

Yorumlar

Bu ürün için daha önce yorum yapılmadı.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!