Telefon Numaramız +90 (312) 3196671
 

Carmen Duvar Ünitesi

  • 5.800,00TL4.300,00TL

Beyazın sadeliğinin siyah rengin asilliği ile güçlendirildiği modern tasarımlı Carmen Duvar Ünitesi HekaHome | Kurtoğlu Mobilya'da

Whatsapp Sipariş

Alışveriş Listeme Ekle

Karşılaştırma listesine ekle

Carmen Duvar Ünitesi

Duvar ünitesi alt ve üst iki modülden oluşmaktadır.

İNTERNETE ÖZEL KAMPANYALI FİYATTIR!

Carmen Duvar Ünitesi

Tv ünitesi modeli alt ve üst modül olmak üzere toplam üç adet parçadan oluşmaktadır. Ürünün tüm modüllerinde çizilmeye dayanıklı, E1 sınıfı malzeme kullanılmıştır. Alt modülünde beş adet çekmeceye sahip olan duvar ünitesi üst modülünde ise beş adet kapaklı dolaba ve raf fonksiyonlarına sahiptir. Duvar Ünitesinin modern tasarımlı, metal malzemeye sahip olan ayakları siyah renktedir. Yerden yüksek tasarımı sağlayan bu ayaklar sizlere temizlik işlerinizde oldukça kolaylık sağlayacaktır. Ünite çekmece ve kapaklarının üzerinde gümüş renk PVC kaplama rodajlı füme renk ayna detaylarına yer verilmiştir. Genel olarak beyazın sadeliği ile tasarlanmış duvar ünitesinin kulpları, bu tasarımına kontrast oluşturacak şekilde siyah renkte, dörtgen formunda ve oldukça modern tarzda üretilmiştir. TV Ünitesi ön yüzeyindeki rodajlı füme renk aynalar ile detaylandırılmıştır ve bu detaylar siyah renk ayaklar ve kulplar ile oldukça uyum içerisindedir. Üniteye detay kazandıran bu PVC işlemeler hem alt modülde hem de üst modülde kullanılarak üründe muhteşem bir birliktelik oluşturulmasını sağlamıştır. Beyaz rengi ile evinize ferah bir dokunuş yapacak olan duvar ünitesi rodajlı füme renk ayna detayları ile de odanıza asil bir görünüm kazandıracak. 

Dilerseniz ürünün tüm modüllerini sizlere sunulmuş olan seçenekler kısmından tekil olarak satın alabilirsiniz ya da odanızda tam bir bütünlük oluşturmak isterseniz fotoğrafta gördüğünüz aynı malzeme ve renk detaylarına sahip olan orta sehpayı ünitenize dahil edebilirsiniz.

Beyaz Duvar Ünitesi arıyorsanız bu ürünü mutlaka incelemelisiniz.

Duvar Ünitesi: (en: 196 cm / derinlik: 47 cm / yükseklik: 51 cm)

Yorumlar

Bu ürün için daha önce yorum yapılmadı.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!