Telefon Numaramız +90 (312) 3196671
 

Carmen Düğün Paketi

  • 35.900,00TL29.900,00TL

Sade tasarımı ile modern tarzın en güzel örnekleri Carmen Düğün Paketi HekaHome | Kurtoğlu Mobilya'da

Alışveriş Listeme Ekle

Karşılaştırma listesine ekle

Carmen Düğün Paketi

Yatak odası, yemek odası ve koltuk takımı vardır.. 

Komple Düğün Paketi mobilya olarak  içerisinde yemek odası, yatak odası ve koltuk takımı bulunmaktadır.

Carmen Yemek Odası Takımı 1 adet masa, 6 adet sandalye, 1 adet konsol ve aynasından oluşmaktadır. Beyazın sadeliğinin siyah rengin asilliği ile güçlendirildiği takımın konsolunun gövdesi birinci sınıf suntalam malzeme ile kapakları ise MDF üzeri membran PVC kaplama malzeme ile üretilmiştir. Konsol ayaklarının yüksek olması sayesinde temizlik açısından oldukça rahattır. Metal malzemeye sahip olan ayakları siyah renktedir. Konsol kapaklarının üzerinde rodajlı füme renk aynalar kullanılmıştır ve ayna panosu 2 parçadan oluşup çerçevesi mat siyah boyalıdır. Konsol altı çekmece ve iki kapaklıdır ve depolama alanınız oldukça fazladır. Konsol aynaları ise konsolla uyumlu renkte ve formdadır. Konsol aynaları de-monte olup ister konsolla entegre edilerek isterseniz de evinizin herhangi bir bölümünde duvara monte edilerek kullanılabilir. Yemek masası altı kişilik olup  çift açılımlıdır. Ayakları kurutulmuş gürgen ağacından olan masa nın üst tablası MDF malzemeden konsolla aynı renkte üretilmiştir ve oldukça modern durmaktadır. Sandalyelerde kullanılan kumaşı silinebilir özellikte olması sayesinde kullanımı oldukça rahattır ve gri renktedir. Sandalye ayakları masif ahşap malzemedendir. Sandalye sırtı kavisli bir formdadır ve sade yapısıyla takımla uyum içerisindedir. Takımı tekil olarak almak için Carmen Yemek Odası bağlantısı üzerine tıklayınız.

Carmen Yatak Odası Takımı bir adet altı sürgülü dolap, bir adet başlık, bir adet şifonyer, bir adet şifonyer aynası ve iki adet komodin bulunmaktadır. Başlığında kullanılan keten kumaş silinebilir özelliktedir ve ithaldir. Ayrıca başlıkta bulunan ritmik döşeme dolap, komodin ve şifonyerde bulunan ve takımda bütünlüğü sağlayan dekoratif çizgilere uyum sağlamaktadır. Bu sayede takımın genel havasına oldukça uyumlu hale getirilmiştir. Şifonyerde 4 tane çekmece vardır ve yansıtıcı yüzeyi dolap ile uyum içerisinde olup şifonyerin dolap kapağı kısmına yerleştirilmiştir. Şifonyer ve komodinin ayakları yerden yüksektir ve metal malzemeye sahiptir. Ayrıca komodin ve şifonyerin ayaklarında ve kapak ön yüzlerinde siyah renk detayları detayları mevcuttur. Dolap 6 kapak boyutundadır. Toplam 3 kapak yüzeyi kadar kullanılan aynalar parçalı yapıdadır. Dolap içerisinde çekmece, askılık ve raf özellikleri bulunmaktadır. Bu sayede kıyafetleriniz için oldukça bölümlemeli ve kullanışlı bir alan oluşturulmuştur. Yatak ölçüsü 160*200 cm'dir. E1 standartlarına uygun kanserojen madde içermeyen malzemeden üretilmiş takımımız modern ve sade tasarımıyla dikkatleri üzerine çekmektedir. Takımı tekil olarak almak için Carmen Yatak Odası bağlantısı üzerine tıklayınız.

Paris Koltuk Takımı içerisinde 2 adet üçlü koltuk ve 1 adet tekli koltuk bulunmaktadır. Bütün parçalarda silinebilir özellikte, ithal, kumaş kullanılmıştır. Paris Koltuk Takımının ayakları metal malzemedendir ve siyah rengindedir. Üçlü koltuğun ve ikili koltuğun kol kenarlarında kullanılan kapitone işçiliği, sırt kısmında da kullanılarak tasarımı bütünleştirmiştir. Ayrıca alışılmış ayak tasarımlarından farklı ayaklarla takıma modern bir hava katılmıştır. Yüksek olarak tasarlanan ayaklar, temizlik işlerinde sizlere oldukça kolaylık sağlayacaktır. Modern ve asil olarak tasarlanan koltuklarımızın iskeleti ise fırınlanmış gürgenden yapılarak sağlamlığı ile dikkatleri üzerine çekmektedir. Oturumunda 35 dansite HR sünger kullanılmış olup orta yumuşaklıkta olması sağlanmıştır. Üçlü koltuk yatak olabilme özelliğine sahiptir. Takımın geneline hakim olan kapitone işçiliği hem modern hem de şık koltuk takımı arayanlara hitap etmektedir. Sırt kısmında bulunan kapitone detaylı ve zarif tasarımlı berjeri ise ergonomik formu sayesinde oturumundaki rahatlığı ikiye katlamaktadır. Ürün 4 adet kırlente sahip olup bunlar silikon ve kırpıntı sünger karışımından üretilmiştir. Takımı tekil olarak almak için Paris Koltuk Takımı bağlantısı üzerine tıklayınız.

Diğer düğün paketlerimizi incelemek için '' Düğün Paketleri '' bağlantısı üzerine tıklayınız.

Yorumlar

Bu ürün için daha önce yorum yapılmadı.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!