Telefon Numaramız +90 (312) 3196671
 

Carmelina Lüx Koltuk Takımı

  • 16.190,00TL

En uygun fiyat garantisi ile Carmelina Lüx koltuk takımını HekaHome | Kurtoğlu mobilya kalitesi ile satın alabilirsiniz.

Whatsapp Sipariş

Alışveriş Listeme Ekle

Karşılaştırma listesine ekle

Carmelina Lüx Koltuk Takımı

1 adet beşli, 1 adet üçlü ve 2 tekli koltuk vardır..

İki adet üçlü koltuk, bir adet tekli koltuk vardır. Takımda 5+3+1+1 koltuklarımız mevcuttur. Bütün parçalarda silinebilir özellikte ithal kumaş kullanılmıştır. Carmelina Lüx Koltuk Takımının ayakları ahşaptır ve ceviz renktedir. Yüksek olarak tasarlanan ayaklar, temizlik işlerinde sizlere kolaylık sağlayacaktır. Gösterişli ve şık olarak tasarlanan koltuklarımızın iskeleti ise fırınlanmış gürgenden yapılarak sağlamlığı ile dikkatleri üzerine çekmektedir. Oturumunda soft sünger kullanılmış olup orta yumuşaklıkta olması sağlanmıştır. Üçlü koltuklar yatak olabilme özelliğine sahip olmayıp kapitone detayları ile zenginleştirilmiştir. Berjer ise sandalye tarzı tasarım dili ile üretilmiştir ve yine ayakları ceviz renklidir. Ergonomik formu sayesinde berjerin rahatlığını oturduğunuz andan itibaren yaşayacaksınız. Sırt kısmında kullanılan kapitone detayları ile berjer takım ile muhteşem bir birliktelik içerisindedir. Takımın geneline hakim olan asil tasarım hem şık hem de ince detaylı koltuk takımı arayanlara hitap etmektedir.

Yeni evlenenlere ya da evini yenileyenlere özel bu takımımız tam size göre. Avangard Koltuk Takımı farklı renk seçenekleri mevcuttur.

Ürünü tekil olarak satın alabilirsiniz.

Resim içerisindeki aksesuar ve ek eşyalar fiyata dahil değildir.

Beşli: (en: 370 cm / derinlik: 130 cm / yükseklik: 80 cm)

Üçlü: (en: 246 cm / derinlik: 100 cm / yükseklik: 80 cm)

Tekli: (en: 75 cm / derinlik: 83 cm / yükseklik: 95 cm)

Yorumlar

Bu ürün için daha önce yorum yapılmadı.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!