Telefon Numaramız +90 (312) 3196671
 

Carina Düğün Paketi

  • 38.479,00TL32.170,00TL

Gösterişli yapısı ile modern tarzın en güzel örnekleri Carina Düğün Paketi HekaHome | Kurtoğlu Mobilya'da

Whatsapp Sipariş

Alışveriş Listeme Ekle

Karşılaştırma listesine ekle

Carina Düğün Paketi

Yatak odası, yemek odası ve koltuk takımı vardır.. Komple Düğün Paketi mobilya olarak  içerisinde yemek odası, yatak odası ve koltuk takımı bulunmaktadır.

Carina Yatak Odası Takımı: Takım sürgülü dolap, başlık, şifonyer ve aynası, iki adet komodinden oluşmaktadır. Takımın tamamı koyu gri renkle zenginleştirilmiştir. Farklı bir tarza sahip olan Carina Yatak Odası benzerlerinden ayrılmaktadır. Dolabın bir kapağında grinin en güzel tonu kullanılırken diğer kapağında ise ayna fonksiyonu kullanılmıştır. Ayrıca MDF malzemeden üretilen kapakları, birbirini tekrar eden yönlü CNC kesim işlemeleriyle tasarımın ihtişamını ikiye katlamıştır. Dolap  içerisinde ekstra çekmece ve raf özellikleri bulunmaktadır. Başlıkta silinebilir özellikte ithal, koyu gri renkte kumaş kullanılmıştır. Takıma uygun yatak ölçüsü 160*200 cm'dir. Şifonyerde de aynı tasarım dili devam ettirilerek kapaklarında CNC işlemeler ön plana çıkarılmaktadır. Ayrıca şifonyerde yaratılan boşluk sayesinde kişisel bakımınızı oturarak rahatlıkla yapabilirsiniz. Şifonyer aynası ise açılı dörtgen formu ile yüzeydeki işlemelerle bütünlük oluşturmuştur. Şifonyer ve komodin ayaklarında siyah renkli metal ayaklar kullanılmıştır. Takımın bütün parçalarında ise gold renkli kulp detayları bulunmaktadır. Takımı tekil olarak almak için Carina Yatak Odası bağlantısı üzerine tıklayınız.

Carina Yemek Odası Takımı: Takımda konsol ve aynası, yemek masası ve 6 adet sandalye bulunmaktadır. Takım MDF malzemeden üretilerek kullanım ömrü uzatılmıştır. Takımın parçalarında kullanılan ayaklar net bir çizgiye sahiptir, metaldir ve siyah renktedir. Konsol dört kapaklıdır ve oldukça geniş bir iç hacme sahiptir. Konsol kapaklarında birbirini tekrar eden yönlü CNC kesim işlemeler bulunmaktadır. Konsol aynaları açılı dörtgen formu ile yüzeydeki işlemelerle bütünlük oluşturmuştur. Masa üst tablası MDF malzemeden üretilmiştir ve parlak mermer görünümlüdür. Masa açılabilmektedir ve sekiz kişiye kadar hizmet vermektedir. Sandalye ayakları takım ile uyumlu siyah renktedir ve ahşaptır. İki adet sandalyede ise kulplarda kullanılan gold renk ile uyum içerisindedir ve gold rengindedir,metaldir. Sandalye sırtı form olarak belinizi kavrar ve keyifli bir oturum sunar. Sandalye üzerinde silinebilir özellikte gri renkli ithal kumaş kullanılmıştır. Takımı tekil olarak almak için Carina Yemek Odası bağlantısı üzerine tıklayınız.

Carina Koltuk Takımı: 2 adet üçlü koltuk ve 1 adet tekli koltuktan oluşmaktadır. Bütün parçalarda silinebilir özellikte ithal kumaş kullanılmıştır. Carina Koltuk Takımının ayakları metal malzemedendir ve gold rengindedir. Üçlü koltuğun kol kenarlarında kullanılan kapitone işçiliği, sırt kısmında da kullanılarak tasarımı bütünleştirmiştir. Ayrıca kol kısmının kenarında çerçeve olarak devam eden altın renkli profil ise ayaklarla uyum içerisindedir. Yüksek olarak tasarlanan ayaklar, temizlik işlerinde sizlere kolaylık sağlamaktadır. Modern ve sade olarak tasarlanan koltuklarımızın iskeleti ise fırınlanmış gürgenden yapılarak sağlamlığı ile dikkatleri üzerine çekmektedir. Oturumunda soft sünger kullanılmış olup orta yumuşaklıkta olması sağlanmıştır. Üçlü koltuklar sırt döner mekanizması sayesinde yatak olabilme özelliğine sahiptir. Takımın geneline hakim olan kapitone işçiliği hem modern hem de şık koltuk takımı arayanlara hitap etmektedir. Berjeri ise ergonomik formu sayesinde oturumundaki rahatlığı ikiye katlamaktadır ve döner özelliktedir. Takımı tekil olarak almak için Carina Koltuk Takımı bağlantısı üzerine tıklayınız.

Carina Düğün Paketi dışında diğer düğün paketlerimizi incelemek için '' Düğün Paketleri '' bağlantısı üzerine tıklayınız.

Yorumlar

Bu ürün için daha önce yorum yapılmadı.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!