Telefon Numaramız +90 (312) 3196671
 

Capris Genç Odası

  • 4.260,00TL3.190,00TL

En tarz genç odaları Hekahome | Kurtoğlu mobilya'dan satın alınır. Gençlik varsa gelecek vardır...

Whatsapp Sipariş

Alışveriş Listeme Ekle

Karşılaştırma listesine ekle

Capris Genç Odası

Dolap, başlıklı karyola ve komodin bulunmaktadır...

İNTERNETE ÖZEL KAMPANYALI FİYATTIR.

Capris Genç Odası, üçlü dolap, 100*200 başlıklı karyola ve komodinden oluşmaktadır. Başlıkta yeşil ve vizon renk kaliteli silinebilir kumaş tercih edilmiştir. Takım geneline ahşap desen ve yeşil renk hakimdir. Dolap üç kapaklıdır. Menteşe kapaklı dolaplardan biri beyaz renklidir. Dolap beyaz renk üzerine dikey çizgi detaylarla tasarlanmıştır. Dolap menteşe kapaklı bölmelerden ve askılıktan oluşmaktadır. Şifonyer dört adet çekmeceden oluşmaktadır. Depolama alanı oldukça fazladır. Şifonyer aynası takımla oldukça uyumludur. Komodin iki adet çekmeceden oluşmaktadır.

Takımın bütün ürünlerinde E1 standartlarında malzemeler kullanılmıştır. Bütün kapaklarında çarpmayı önleyen stoplama sistemi kullanılmıştır. Belirli çekmecelerde tam kullanım kapasitesi sağlayan çift açılımlı ray sistemi kullanılmıştır. Rahat çalışma alanı sağlayan geniş tasarımlar uygulanmıştır. 

Hekahome | Kurtoğlu Mobilya olarak gençlik varsa gelecek vardır diyerek gençlerimizin en iyi imkanlarda, kaliteli odalarda vakit geçirmeleri gerektiğini düşünüyoruz.

Bu yüzden bu genç odası takımı tam da size göre. Ucuz Genç Odası Takımı  ön plana çıkaran özelliklerin başında sağladığı ekstra depolama alanları gelmektedir. Raf , çekmece ve dolap detayları göze çarpmakta ve yer açısından olanak sağlamaktadır. Bu modeli seçerek hem tüm eşyaları için bir gardırop hem de keyifli bir dinlenme alanı satın almış olursunuz.

Dilerseniz takımınıza ek olarak çalışma masası, kitaplık, şifonyer ve aynası, baza ve duvar ünitesini ekleyebilirsiniz. Takımın ürünlerini tekil olarak satın alabilirsiniz. 

Capris Genç Odası Takımı ürün ölçü bilgileri görsellerde belirtilmiştir.

Yorumlar

Bu ürün için daha önce yorum yapılmadı.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!