Telefon Numaramız +90 (312) 3196671
 

Capella Düğün Paketi

  • 53.470,00TL45.064,00TL

Ultra lüks kalite ve görünümde olan Capella Düğün Paketi HekaHome | Kurtoğlu Mobilya'da

Whatsapp Sipariş

Alışveriş Listeme Ekle

Karşılaştırma listesine ekle

Capella Düğün Paketi

Türkiye'nin her yerine kargo ve kurulum ücretsizdir

Karyola Hediyeli

Komple Düğün Paketi mobilya olarak  içerisinde yemek odası, yatak odası ve koltuk takımı bulunmaktadır.

Capella Yemek Odası içerisinde konsol ve aynası, yemek masası ve 6 adet sandalye bulunmaktadır. Capella Yemek Odası modern ve şık tarzın ön plana çıktığı bir tasarımdır. Takımın tüm modülleri çizilmeye dayanıklı malzeme ile özenle üretilmiştir. Masa antrasit renklidir ve gold detayları bulunmaktadır. Masa kenar yüzeyinde gold bir şerit bulunmaktadır. Gold detaylar ayrıca masa ayaklarında da bulunmaktadır. Konsol antrasit ve ceviz renklidir ve gold detayları bulunmaktadır. Altı adet menteşe kapaklı dolaba sahiptir. Dolayısıyla depolama alanınız oldukça fazladır. Menteşe kapaklı dolaplardan ikisi antrasit renklidir ve dikey detaylar bulunmaktadır. Kalan kapaklar ceviz renklidir. Dolap kulpları metaldir ve gold renklidir. Konsol ayakları antrasit renklidir ve gold detayları bulunmaktadır. Yerden yüksek tasarlanan ayakları temizlikte kolaylık sağlamaktadır. Konsol aynası takımla uyumludur. Daire formundaki aynanın çerçevesi antrasit renklidir. Yemek odası sandalyeleri gri renklidir ve oldukça şıktır. Sırtında bulunan daha koyu renkli kumaş ve üzerinde bulunan dikiş detayları sandalyeye ayrı bir hava katmıştır. Ayrıca sandalye sırtında gold renk detay bulunmaktadır. Sandalye ayakları antrasit renklidir. Ergonomik formuyla sandalye oturumu oldukça rahattır. Şık Yemek Odası arayanlar için bu yılın gözde tasarımlarından biridir. Takımımızı tekil olarak almak için Capella Yemek Odası bağlantısı üzerine tıklayınız.

A.Capella Yatak Odası içerisinde sürgü kapaklı dolap, şifonyer ve aynası, iki adet komodin, karyola ve başlık bulunmaktadır. A.Capella Yatak Odası modern ve şık tarzın ön plana çıktığı bir tasarımdır. Takımın tüm modülleri çizilmeye dayanıklı malzeme ile özenle üretilmiştir. Başlığında kullanılan kumaş silinebilir özelliktedir ve antrasit ve açık rengindedir. Antrasit kısmında dikey dikiş detayları bulunmaktadır. Açık renkli olan kısmında gold renk bir şerit bulunmaktadır bu da takıma daha şık bir hava katmıştır. Şifonyerde bir adet çekmece ve iki menteşe kapaklı dolap bulunmaktadır. Bu sayede depolama alanınız oldukça fazladır. Şifonyer antrasit ve ceviz rengindedir. Gold detaylarla daha şık bir görünüm kazanmıştır. Üst yüzeyi antrasit lake boyalıdır. Ayaklar takımla uyumlu olacak şekilde antrasit rengindedir ve gold detayı vardır. Yerden yüksek tasarlanan ayaklar temizlikte kolaylık sağlamaktadır. Çekmecelerde yavaşlatıcı tandem ray kullanılmıştır. Şifonyer aynası daire formundadır. Antrasit renk çerçevesi vardır. Dolap sürgü kapaklıdır. İki kapağında da boydan ayna fonksiyonu bulunmaktadır. Dolap içinde iki adet çekmece, askılık ve raf bölmesi bulunmaktadır. Komodin bir adet çekmeceden ve menteşe kapaklı dolaptan oluşmaktadır. Antrasit ve ceviz rengindedir ve gold detayları bulunmaktadır. Ayakları takımın geri kalanına uyacak şekilde antrasit rengidir ve yerden yüksek tasarlanmıştır. Üst yüzeyi antrasit lake boyalıdır. Şerit gold renk detay bulunmaktadır. Dolap kulplarında gold kulplar tercih edilmiştir. Şık Yatak Odası arayanlar için bu yılın gözde tasarımlarından biridir. Takımımızı tekil olarak almak için A.Capella Yatak Odası bağlantısı üzerine tıklayınız.

Capella Koltuk Takımı; iki adet üçlü ve bir adet tekli koltuktan oluşmaktadır. İskeleti fırınlanmış 1. sınıf gürgen ağacından yapılmıştır. Takım geneline gri renk hakimdir. Üçlü koltuğun oturum yerinde dikiş detayları bulunmaktadır. Ön yüzeyinde dikey dikiş detayları vardır. Koltuğun sırt yüzeyinde ve kolçak kısmında dikiş detayları devam etmektedir. Kolçak kısımları yüksek tutulmuştur. Kolçakların ön yüzeylerinde antrasit renk kumaş tercih edilmiştir ve üzerinde logo bulunmaktadır.  Çevresinde gold renk bir şerit bulunmaktadır. Koltuk kırlentleri antrasit üzeri gold desen detaylıdır. Berjer oldukça şık bir tasarıma sahiptir.  Oturum kısmı hariç sırt yüzeyi çift parça gibi tasarlanmıştır. İç yüzeyi açık gri renkli, dış yüzey kısmı antrasit renklidir. Takıma uyumlu olacak şekilde kolçak ve sırt yüzeyinde dikey dikiş detayları bulunmaktadır. Onun dışında berjerde sade bir tasarım tercih edilmiştir. Ergonomik formuyla oldukça rahat bir oturum sağlar. Tüm takımın ayakları siyah rengindedir ve gold detayları bulunmaktadır. Yüksek olarak tasarlanan ayaklar, temizlik işlerinde sizlere kolaylık sağlamaktadır. Oldukça kullanışlı ve rahat olan bu koltuk takımımızda dikkat çeken en önemli özellik oturumundaki rahatlığıdır. Oturumunda kullanılan soft sünger ile orta yumuşaklıkta olması sağlanan takımımızın döşemesinde silinebilir özellikte ithal kumaş kullanılmıştır. Göz alıcı Capella Koltuk Takımı şık ve zarif renk tonuyla büyük küçük her evde uyum sağlayacaktır. Takımı tekil olarak almak için Capella Koltuk Takımı bağlantısı üzerine tıklayınız.

Diğer düğün paketlerimizi incelemek için '' Düğün Paketleri '' bağlantısı üzerine tıklayınız.

Yorumlar

Bu ürün için daha önce yorum yapılmadı.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!