Telefon Numaramız +90 (312) 3196671
 

Candess Düğün Paketi

  • 32.900,00TL26.900,00TL

Zarif ve modern tasarımın bir arada bulunduğu düğün paketi Candess Düğün Paketi HekaHome | Kurtoğlu Mobilya'da

Alışveriş Listeme Ekle

Karşılaştırma listesine ekle

Candess Düğün Paketi

Yatak odası, yemek odası ve koltuk takımı vardır..

Komple Düğün Paketi mobilya olarak  içerisinde yemek odası, yatak odası ve koltuk takımı bulunmaktadır.

Candess Damla Yemek Odası: 1 adet masa, 6 adet sandalye, 1 adet konsol ve aynasından oluşmaktadır. Takımın genelinde çizilmeye karşı dayanıklı kırık beyaz tonunda lake boyalı MDF malzeme kullanılmıştır. Konsol ayaklarının yüksek olması sayesinde temizlik açısından oldukça rahattır. Konsol metal ayaklara sahiptir ve gold rengindedir. Konsol dört adet kapaklı dolaptan oluşmaktadır. Bu sayede depolama alanınız oldukça fazladır. Kapaklarında özel detaylar kullanılarak kulpları ile uyumlu hale getirilmiştir ve tasarımın genel havasına şıklık kazandırılmıştır. Konsol ön yüzeylerinde noktasal detaylara yer verilmiştir. Konsol aynası de-monte olup evinizin herhangi bir bölümünde duvara monte edilerek kullanılabilir. Yemek masası altı kişilik olup  açılır özelliğe sahiptir ve sekiz kişilik boyuta ulaşmaktadır. Masa ayakları lake boyalı MDF malzemeden yapılmıştır ve masa tablasının ortasında konumlandırılmıştır. Gold detaylar barındırması tasarım bütünlüğü açısından büyük bir artıdır. Sandalyelerde kullanılan kumaşı silinebilir özellikte olması sayesinde kullanımı oldukça rahattır ve çeşitli renk alternatiflerine sahiptir. Sandalye ayakları masif ahşap ayaktır ve kırık beyaz rengindedir. Aynı gold detaylar sandalye ayaklarında da mevcuttur. Sandalye sırtı kavisli bir formdadır ve oturum rahatlığını arttırmaktadır. Sırt kısmında bulunan noktasal görünüm konsol kapaklarıyla uyum içinde olduğunu göstermektedir. Takımı tekil olarak almak için Candess Damla Yemek Odası bağlantısı üzerine tıklayınız.

Candess Damla Yatak Odası: beyazın sade tonunun gümüş rengin ışıltısıyla ve siyahın asilliği ile güçlendirildiği takımın tüm modülleri birinci sınıf MDF malzeme ile üretilmiştir. Takımın içerisinde dolap, şifonyer ve aynası, iki adet komodin ve başlıklı karyola bulunmaktadır. Takımın geneline yansıtılmış şık bir modern görünüm bulunmaktadır. Başlıkta silinebilir özellikte krem renkte ithal kumaş kullanılmıştır. Dikiş detayları ile başlık ön plana çıkarılmıştır. Ayrıca başlıkta eliptik formun içerisine gizli konumlandırılan LED aydınlatma, odanızda loş bir ortam yaratmanıza yardımcı olacaktır. Uygun yatak ölçüsü 160*200 cm'dir. Dolap iki adet menteşe kapak ve dört adet akordiyon kapaktan oluşmaktadır. Kapaklarda ayna fonksiyonuna yer verilmiştir. Dolap içerisinde ekstra çekmece ve raf özellikleri bulunmaktadır. Bu sayede depolama alanınız oldukça fazladır. Şifonyer ve komodinlerde gümüş renkli metal ayaklar kullanılarak tasarımla bütünleştirilmiştir. Şifonyerinde de iki adet çekmece, bir adet takı çekmecesi ve iki adet kapaklı dolabı vardır ve eşyalarınızı depolamanızda oldukça yardımcı olacaktır. Şifonyer ve dolap yüzeyleri aynı detayları barındırarak bütünleşmiştir. Takımı tekil olarak almak için Candess Damla Yatak Odası bağlantısı üzerine tıklayınız.

Damla Koltuk Takımı içerisinde 2 adet üçlü koltuk ve 1 adet tekli koltuk bulunmaktadır. Bütün parçalarda silinebilir özellikte ithal ipeksi kadife kumaş kullanılmıştır. Damla Koltuk Takımının ayakları metaldir ve gold renktedir. Yüksek olarak tasarlanan ayaklar, temizlik işlerinde sizlere kolaylık sağlamaktadır. Modern ve sade olarak tasarlanan koltuklarımızın iskeleti ise fırınlanmış gürgenden yapılarak sağlamlığı ile dikkatleri üzerine çekmektedir. Oturumunda soft sünger kullanılmış olup istenilen yumuşaklıkta olması sağlanmıştır. Üçlü koltuklar parçalı oturum genişletme mekanizması  sayesinde yatak olabilme özelliğine sahiptir. Üçlü koltuklarda bulunan hareketli boyun desteği ise keyfinize keyif katacaktır. Üçlü koltukların kol kısımlarında bulunan metalik detaylar, takımın genel tasarım diline uygun niteliktedir. Berjer ise tek başına bir tasarım olarak karşımıza çıkmaktadır. Ergonomik formu sayesinde berjerin rahatlığını oturduğunuz andan itibaren yaşayacaksınız. Takımın geneline hakim olan zarif ve ihtişamlı tasarım göz doldurmaktadır. Takımı tekil olarak almak için Damla Koltuk Takımı bağlantısı üzerine tıklayınız.

Diğer düğün paketlerimizi incelemek için '' Düğün Paketleri '' bağlantısı üzerine tıklayınız.

Yorumlar

Bu ürün için daha önce yorum yapılmadı.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!