Telefon Numaramız +90 (312) 3196671
 

Burak Koltuk Takımı

  • 10.290,00TL

Modern tasarımına dikey dikiş detayları ile şık bir hava verilmiş Burak Koltuk Takımı HekaHome | Kurtoğlu Mobilya'da

Alışveriş Listeme Ekle

Karşılaştırma listesine ekle

Burak Koltuk Takımı

İki adet üçlü koltuk, bir adet tekli koltuk vardır. 

Burak Koltuk Takımı'nda 3+3+1 koltuklarımız mevcuttur. Bütün parçalarda silinebilir özellikte ithal kumaş kullanılmıştır. Burak Koltuk Takımının ayakları ceviz renktedir. Üçlü koltuğun ön yüzünde kullanılan dikey dikiş detayları, sırt minderlerinde tekrar edilerek tasarımı bütünleştirmiştir. Ayrıca oturumunda kullanılan dikiş detayları bu detayları destekler niteliktedir. Yüksek olarak tasarlanan ayaklar, temizlik işlerinde sizlere kolaylık sağlayacaktır. Modern ve şık olarak tasarlanan koltuklarımızın iskeleti ise fırınlanmış gürgen ağacından yapılarak sağlamlığı ile dikkatleri üzerine çekmektedir. Oturumunda soft sünger kullanılmış olup orta yumuşaklıkta olması sağlanmıştır. Üçlü koltuklar sırt kısmında kullanılan mekanizması ile yatak olabilme özelliğine sahiptir. Takımın geneline hakim olan dikey dikiş detayları hem modern hem de gösterişli koltuk takımı arayanlara hitap etmektedir. Berjeri ise ergonomik formu sayesinde oturumundaki rahatlığı ikiye katlamaktadır. Berjerde devam ettirilen dikiş detaylar ile takımda muhteşem bir birliktelik oluşturmuştur.

Yeni evlenenlere ya da evini yenileyenlere özel bu takımımız tam size göre. Dilediğiniz renk seçenekleri ile zevkinize göre döşeyebilir ve kırlentler ile de kombin edebiliriz. Modern koltuk takımının farklı renk seçenekleri mevcuttur.

Ürünün modüllerini tekil olarak satın alabilirsiniz ya da size sunulan seçenekler kısmından takımınızı 3+3+1+1 olarak oluşturabilirsiniz.

Resim içerisindeki aksesuar ve ek eşyalar fiyata dahil değildir.

Üçlü: (en: 225 cm / derinlik: 100 cm / yükseklik: 85 cm)

Tekli: (en: 80 cm / derinlik: 70 cm / yükseklik: 100 cm)

Yorumlar

Bu ürün için daha önce yorum yapılmadı.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!