Telefon Numaramız +90 (312) 3196671
 

Bronz Düğün Paketi

  • 26.900,00TL21.900,00TL

Gösterişli yapısı ile modern tarzın en güzel örnekleri Bronz Düğün Paketi HekaHome | Kurtoğlu Mobilya'da

Whatsapp Sipariş

Alışveriş Listeme Ekle

Karşılaştırma listesine ekle

Bronz Düğün Paketi

Yatak odası, yemek odası ve koltuk takımı vardır.. Komple Düğün Paketi mobilya olarak  içerisinde yemek odası, yatak odası ve koltuk takımı bulunmaktadır.

Bronz Yemek Odası Takımı 1 adet masa, 6 adet sandalye, 1 adet konsol ve aynasından oluşmaktadır. Modül malzemelerinin gövdeleri suntalam malzemeden üretilmişken kapak kısımlarında ve işleme mevcut olan parçalarında mdf üzeri lake boya mevcuttur. Konsol, sandalye ve masa ayakları sade bir şekilde masif ahşap malzeme üzeri siyah boya ile üretilmiştir. Masa tabla kenarlarında, konsol ön yüzünde ve sandalye sırt kısmında kullanılan dekoratif çizgilerle takımda bütünlük sağlanmıştır. Takımımızdaki masa açılma özelliğine sahip değildir. Modern kesimli sandalyelerin kumaşı ithal, silinebilir ve leke tutmaz özelliktedir. Oturumu komple ahşap olan sandalyelerin ayaklarında masif ahşap kullanılmıştır. Sandalyelerde renk değişikliği yapabilirsiniz. Takımı tekil olarak almak için Bronz Yemek Odası bağlantısı üzerine tıklayınız.

Bronz Yatak Odası Takımı bir adet gardırop, bir adet başlık, bir adet şifonyer, bir adet şifonyer aynası ve iki adet komodin bulunmaktadır. CNC kesim köpükle döşenmiş olan başlığı birinci kalite kumaş ile kaplanmıştır. Yatak ölçüsü 160x200 cm'dir. Dolap, şifonyer ve komodin gövdeleri suntalam malzemedendir ve kapaklarında MDF malzeme üzeri lake boya mevcuttur. Gardırop kapaklarında çift taraflı yavaşlatıcı stoper bulunmaktadır. Ayrıca dolap askı ve raf gibi zenginleştirilmiş iç bölmeleriyle geniş yerleşim imkanı sunmaktadır. Üzerinde dekoratif  çizgiler mevcut olan dolap komodin ve şifonyerde bulunan desenlerle bütünlük oluşturmaktadır. Komodin ve şifonyer temizlik işlerinize kolaylık sağlayacak şekilde yerden yüksek tasarlanmıştır. Ayakları masif ahşap malzemeden üretilmiştir ve takımın geneli gibi sade bir tasarıma sahiptir. Her iki modülün çekmecelerinde yavaşlatıcı tandem ray kullanılmıştır. Takımı tekil olarak almak için Bronz Yatak Odası bağlantısı üzerine tıklayınız.

Anka Koltuk Takımı içerisinde 2 adet üçlü koltuk ve 1 adet tekli koltuk bulunmaktadır. Bütün parçalarda silinebilir özellikte ithal kumaş kullanılmıştır. Anka Koltuk Takımının ayakları komple ahşaptır ve siyah rengindedir. Ayrıca aynı ahşap detayları takımın alt kasasında da mevcuttur. Modern ve sade olarak tasarlanan koltuklarımızın iskeleti ise fırınlanmış kayın ve gürgenden yapılarak sağlamlığı ile dikkatleri üzerine çekmektedir. Yüksek olarak tasarlanan ayaklar, temizlik işlerinde sizlere kolaylık sağlamaktadır. Oturumunda 32 dansite HR sünger kullanılmış olup orta yumuşaktır ve oldukça rahattır. Ayrıca üçlü koltuklarda konforu yakalamak için ekstra sırt minderi bulunmaktadır. Bu üçlü koltuklar yatak olma özelliğine sahip değildir ancak sırt minderleri kaldırıldığında gayet geniş olmaktadır ve yatmak için ideal bir ölçüye sahip olmaktadır. Takımın geneline hakim olan dikey dikişler hem modern hem de sade koltuk takımı arayanlara hitap etmektedir. Berjeri ise ergonomik formu sayesinde oturumundaki rahatlığı ikiye katlamaktadır. Takımı tekil olarak almak için Anka Koltuk Takımı bağlantısı üzerine tıklayınız.

Diğer düğün paketlerimizi incelemek için '' Düğün Paketleri '' bağlantısı üzerine tıklayınız.

Yorumlar

Bu ürün için daha önce yorum yapılmadı.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!