Telefon Numaramız +90 (312) 3196671
 

Bold Düğün Paketi

  • 28.900,00TL23.900,00TL

Gösterişli yapısı ile modern tarzın en güzel örnekleri Bold Düğün Paketi HekaHome | Kurtoğlu Mobilya'da

Whatsapp Sipariş

Alışveriş Listeme Ekle

Karşılaştırma listesine ekle

Bold Düğün Paketi

Yatak odası, yemek odası ve koltuk takımı vardır.. Komple Düğün Paketi mobilya olarak  içerisinde yemek odası, yatak odası ve koltuk takımı bulunmaktadır.

Bold Yemek Odası Takımı 1 adet masa, 6 adet sandalye, 1 adet konsol ve aynasından oluşmaktadır. Modül malzemelerinin gövdeleri suntalam malzemeden üretilmişken kapak kısımlarında ve işleme mevcut olan parçalarında mdf üzeri lake boya mevcuttur. Konsol ve masa ayaklarında gold renk detaylar mevcuttur ve malzeme olarak masif ahşap malzeme üzeri boya kullanılmıştır. Masa ve konsol ayak detayında, konsol kulplarında, sandalye sırt kısmında kullanılan detayla ve konsolun kapak kısmında bulunan CNC işleme detaylarıyla takımda bütünlük sağlanmıştır. Masa açılma özelliğine sahip değildir. Modern kesimli sandalyelerin kumaşı ithal, silinebilir ve leke tutmaz özelliktedir. Oturumu komple ahşap olan sandalyelerin ayaklarında masif ahşap üzeri siyah boya kullanılmıştır. Sandalyelerde renk değişikliği yapabilirsiniz.

Bold Yatak Odası Takımı bir adet gardırop, bir adet başlık, bir adet şifonyer, bir adet şifonyer aynası ve iki adet komodin bulunmaktadır. CNC kesim köpükle döşenmiş olan başlığı birinci kalite kumaş ile kaplanmıştır. Yatak ölçüsü 160x200 cm'dir. Dolap, şifonyer ve komodin gövdeleri suntalam malzemedendir ve kapaklarında MDF malzeme üzeri lake boya mevcuttur. Gardırop kapaklarında çift taraflı yavaşlatıcı stoper bulunmaktadır ve dolap askı, raf ve çekmece gibi zenginleştirilmiş iç bölmeleriyle geniş yerleşim imkanı sunmaktadır. Üzerinde dekoratif  gold kulplar mevcut olan dolap CNC işlemeleriyle komodin ve şifonyerde bulunan gold ve siyah renklerle ve CNC detaylarla bütünlük oluşturmaktadır. Komodin ve şifonyer temizlik işlerinize kolaylık sağlayacak şekilde yerden yüksek tasarlanmıştır. Ayakları masif ahşap malzemeden üretilmiştir ve gold renk detaylara sahiptir. Her iki modülün çekmecelerinde yavaşlatıcı tandem ray kullanılmıştır.

Zümrüt Koltuk Takımı içerisinde 2 adet üçlü koltuk ve 1 adet tekli koltuk bulunmaktadır. Ürünümüzün iskeleti fırınlanmış gürgen ağacındandır ve ayakları gold renktedir. Ayaklarının malzemesi metaldir. Döşemesinde ithal, silinebilir kumaş kullanılan koltuklarımızın oturumunda ise soft sünger kullanılmış ve orta yumuşaklıkta olması sağlanmıştır. Kollarının üstünde ve yan kısımlarında bulunan gold detaylarla ayaklarıyla uyum sağlanmış ve takımda bütünlük oluşturulmuştur. Ürünün yatak olma özelliği yoktur ancak sırt minderleri kaldırıldığında geniş bir yer elde edilebiliyor. Ürünümüzde toplam 8 adet yastık vardır. Bu yastıklar silikon ve kırpıntı sünger karışımından üretilmiştir.

Diğer düğün paketlerimizi incelemek için '' Düğün Paketleri '' bağlantısı üzerine tıklayınız.

Yorumlar

Bu ürün için daha önce yorum yapılmadı.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!