Telefon Numaramız +90 (312) 3196671
 

Bianco Düğün Paketi

  • 38.900,00TL31.900,00TL

Gösterişli yapısı ile modern tarzın en güzel örnekleri Bianco Düğün Paketi HekaHome | Kurtoğlu Mobilya'da

Whatsapp Sipariş

Alışveriş Listeme Ekle

Karşılaştırma listesine ekle

Bianco Düğün Paketi

Yatak odası, yemek odası ve koltuk takımı vardır.. Komple Düğün Paketi mobilya olarak  içerisinde yemek odası, yatak odası ve koltuk takımı bulunmaktadır.

Bianco Yatak Odası Takımı bir adet altı sürgülü dolap, bir adet başlık, bir adet şifonyer, bir adet şifonyer aynası ve iki adet komodin bulunmaktadır. Başlığında kullanılan ithal kumaş silinebilir özelliktedir ve birinci kalitedir. Orta kısmındaki biye dikiş detaylarıyla modern bir tasarıma sahip olan başlık takımla oldukça uyumlu hale getirilmiştir. Uygun yatak ölçüsü 160x200 cm'dir. Dolap, komodin ve şifonyerde bulunan dekoratif CNC işleme detayları takımda bütünlüğü sağlamaktadır. Şifonyer ön yüzeyi ve aynası dolap ile uyum içerisinde tasarlanmıştır. Şifonyerde 2 adet çekmece ve 1 adet raf fonksiyonu bulunmaktadır. Şifonyer ve komodinin metal malzemeden üretilen ayakları yerden yüksektir ve gümüş rengiyle modern bir görünüme sahiptir. Ayrıca yerden yüksek tasarlanan ayaklar temizlik işlerinizde size oldukça kolaylık sağlayacaktır. Dolap altı kapak boyutundadır. Toplam dört kapak yüzeyi kadar kullanılan ayna boydan özelliktedir ve parçalı yapıdadır. Ahşap kısımlarında dekoratif CNC kesim detaylara sahip olan dolap içerisinde askılık, çekmece ve raf özellikleri bulunmaktadır. Bu sayede kıyafetleriniz için oldukça bölümlemeli ve kullanışlı bir alan oluşturulmuştur. Ürünün tüm modüllerinde birinci kalite çizilmeye karşı dayanıklı E1 sınıfı malzeme üzeri boya kullanılmıştır. Çekmecelerinde ise yavaşlatıcı tandem ray kullanılan takımda çarpmaların ve hasarların önüne geçilerek takımınızı uzun süre kullanmanız hedeflenmiştir. Takımı tekil olarak almak için Bianco Yatak Odası bağlantısı üzerine tıklayınız.

Hermes Yemek Odası Takımı 1 adet masa, 6 adet sandalye, 1 adet konsol ve aynasından oluşmaktadır. Beyazın sadeliğinin yumuşatılmış köşelerle buluştuğu modern tasarımlı takımın tüm modülleri birinci sınıf MDF malzeme üzeri lake boya ile üretilmiştir. Konsol ayaklarının yüksek olması sayesinde temizlik açısından oldukça rahattır. Sade bir tasarıma sahip olan konsolun ayaklarında metal malzeme gümüş renkte kullanılarak konsol kapak yüzeyinde kullanılan gümüş renk dekoratif kulplarla bütünlük sağlamıştır. Konsolda dekoratif gümüş renk çizgi detayları kullanılmıştır. Konsol dört kapaklıdır ve depolama alanınız oldukça fazladır. Konsol aynası de-monte olup ister konsolla entegre edilerek isterseniz de evinizin herhangi bir bölümünde duvara monte edilerek kullanılabilir. Yemek masası altı kişilik olup  açılabilir özelliğe sahip değildir. Masa, tabla kenarlarında kullanılan gümüş detayları ile oldukça zarif durmaktadır ve takımın diğer modülü olan konsolla oldukça uyum içindedir. Sandalyelerde kullanılan kumaşı silinebilir özellikte olması sayesinde kullanımı oldukça rahattır ve antrasit rengindedir. Sandalyelerin ayakları metal malzemedendir ve gümüş rengindedir. Sandalye sırtı kavisli bir formdadır ve sade tasarımı ile takımla uyum içerisindedir. Ayrıca ayaklarındaki yumuşak geçiş konsol ve masa kenarlarının tekrarı niteliğindedir ve takımdaki genel çizgiyi takip etmektedir. Takımı tekil olarak almak için Hermes Yemek Odası bağlantısı üzerine tıklayınız.

Gucci Koltuk Takımı içerisinde 2 adet üçlü koltuk ve 1 adet tekli koltuk bulunmaktadır. Üçlü koltuklar yatak olabilme özelliğine sahiptir. Kenarlarında kullanılan kapitone işçiliği ve tercih edilen metal ayakları ile modern tasarımın en iyi örneklerindendir. Yüksek ayak olması temizlik aşamasında sizlere kolaylık sağlayacaktır. Farklı renk seçenekleri ile Gucci Koltuk Takımı evinize kolaylıkla uyum sağlayacaktır. Takımı tekil olarak almak için Gucci Koltuk Takımı bağlantısı üzerine tıklayınız.

Diğer düğün paketlerimizi incelemek için '' Düğün Paketleri '' bağlantısı üzerine tıklayınız.

Yorumlar

Bu ürün için daha önce yorum yapılmadı.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!