Telefon Numaramız +90 (312) 3196671
 

Bianco Düğün Paketi

  • 38.900,00TL31.900,00TL

Gösterişli yapısı ile modern tarzın en güzel örnekleri Bianco Düğün Paketi HekaHome | Kurtoğlu Mobilya'da

Whatsapp Sipariş

Alışveriş Listeme Ekle

Karşılaştırma listesine ekle

Bianco Düğün Paketi

Yatak odası, yemek odası ve koltuk takımı vardır.. Komple Düğün Paketi mobilya olarak  içerisinde yemek odası, yatak odası ve koltuk takımı bulunmaktadır.

Bianco Yatak Odası Takımı bir adet altı sürgülü dolap, bir adet başlık, bir adet şifonyer, bir adet şifonyer aynası ve iki adet komodin bulunmaktadır. Başlığı birinci kalite kumaş ile döşenmiş olup karyolası yine birinci kalite kumaştan üretilmiştir. Uygun yatak ölçüsü 160*200 cm'dir. Gardırop 2 adet sürgü kapaktan oluşmaktadır ve kapaklarında çift taraflı yavaşlatıcı stoper bulunmaktadır. Malzemesi birinci sınıf MDF'dir. Takımımızın komodini ve şifonyeri yüksek ayaklı tasarlanmıştır ve yine MDF malzemedendir. Çekmecelerde yavaşlatıcı tandem ray kullanılmıştır.

Hermes Yemek Odası Takımı 1 adet masa, 6 adet sandalye, 1 adet konsol ve aynasından oluşmaktadır. Konsolunda birinci kalite MDF masif malzeme üzeri lake boya ile üretilmiştir. Ayaklar metal malzemeden üretilmiştir. Konsol ayakları yerden yüksektir ve gümüş rengi ön yüzünde kulplarıyla devamlılık sağlamaktadır. Masasının üst tablası yine birinci sınıf MDF malzeme ile üretilmiştir. Masa tablası ortadan açılabilir özelliğe sahip değildir. Masa ayaklarında ve tabla kenarlarında yine gümüş detaylar mevcuttur. Sandalyelerde ithal silinebilir kumaş kullanılmıştır. Döşemesi antrasit olan sandalyelerin ayakları ise metal malzemedir. Sandalyelerde renk değişikliği yapabilirsiniz.

Gucci Koltuk Takımı içerisinde 2 adet üçlü koltuk ve 1 adet tekli koltuk bulunmaktadır. Üçlü koltuklar yatak olabilme özelliğine sahiptir. Kenarlarında kullanılan kapitone işçiliği ve tercih edilen metal ayakları ile modern tasarımın en iyi örneklerindendir. Yüksek ayak olması temizlik aşamasında sizlere kolaylık sağlayacaktır. Farklı renk seçenekleri ile Gucci Koltuk Takımı evinize kolaylıkla uyum sağlayacaktır. 

Diğer düğün paketlerimizi incelemek için '' Düğün Paketleri '' bağlantısı üzerine tıklayınız.

Yorumlar

Bu ürün için daha önce yorum yapılmadı.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!