Telefon Numaramız +90 (312) 3196671
 

Beyza Duvar Ünitesi

  • 4.100,00TL3.300,00TL

Beyaz rengin hareketli yüzeylerle desteklendiği, gümüş detaylara sahip olan Beyza Duvar Ünitesi HekaHome | Kurtoğlu Mobilya'da

Whatsapp Sipariş

Alışveriş Listeme Ekle

Karşılaştırma listesine ekle

Beyza Duvar Ünitesi

İNTERNETE ÖZEL KAMPANYALI FİYATTIR.

208 cm genişliğindedir, alt ve üst modülden oluşur..

Beyza Duvar Ünitesi

Tv ünitesi modeli beyazın yalınlığı ve gümüş detayların modernliği ile tasarlanmıştır. Beyaz rengin sadeliğinin hareketli yüzeylerin ışıltısı ile desteklendiği takımın tüm modüllerinde MDF malzeme üzeri lake boya kullanılmıştır. Beyza Duvar Ünitesi alt modül ve üst modül olarak toplamda dört adet parçadan oluşmaktadır. Alt modülde dört adet kapaklı dolap bulunmaktadır. Kapaklar kısmi olarak yivli görünüme sahiptir. Alt modül üst tablasının yüzeyi parlaktır ve bu sayede tasarıma oldukça şık bir görünüm kazandırmıştır. Üst modülde ise iki adet kapaklı dolap ve raf modülü mevcuttur. Dolap modüllerin kapaklarında filmli cam detayına yer verilmiştir. Bu sayede eşyalarınızı ve aksesuarlarınızı konumlandırabileceğiniz farklı tarzlarda birçok alan oluşturulmuştur. Ünite ayakları metal profildir ve gümüş renklidir. Alt modülün yüksek ayak olarak tasarlanması sayesinde temizlik açısından sizlere kolaylık sağlayacaktır. Ayrıca alt modülün gümüş renkli ve zarif ayakları tasarımı uzun yıllar kullanabilmeniz ve tasarımın sağlamlığını arttırmak amacıyla alt modülün orta kısmında da konumlandırılmıştır. Aynı gümüş  renk, kulplarda da ince profil olarak kullanılarak form ve renk olarak tasarımda bütünlüğü sağlamıştır.

Komple Duvar Ünitesine ihtiyacım yok diyorsanız, ürünün tüm modüllerini sizlere sunulmuş olan seçenekler kısmından tekil olarak satın alabilirsiniz.

Beyaz Duvar Ünitesi arıyorsanız bu ürünü mutlaka incelemelisiniz.

Duvar Ünitesi: (en: 208 cm / derinlik: 44 cm / yükseklik: 120 cm)

Yorumlar

Bu ürün için daha önce yorum yapılmadı.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!