Telefon Numaramız +90 (312) 3196671
 

Beyza Düğün Paketi (BAZA HEDİYE)

  • 52.710,00TL38.837,00TL

Gösterişli yapısı ile modern tarzın en güzel örnekleri Beyza Düğün Paketi HekaHome | Kurtoğlu Mobilya'da

Whatsapp Sipariş

Alışveriş Listeme Ekle

Karşılaştırma listesine ekle

Beyza Düğün Paketi (BAZA HEDİYE)

Türkiye'nin her yerine kargo ve kurulum ücretsizdir

Komple Düğün Paketi mobilya olarak  içerisinde yemek odası, yatak odası ve koltuk takımı bulunmaktadır.

Beyza Yemek Odası Takımıiçerisinde konsol ve aynası, yemek masası ve 6 adet sandalye bulunmaktadır. Konsol, MDF malzeme üzeri kırık beyaz mat lake boya ile üretilmiştir. Konsol ayak ve kulp detayları gümüş renkli boya ile boyanmıştır ve fırınlanmıştır, metal malzemedir ve oldukça dayanıklıdır. Ayrıca konsol üst yüzeyi yansıtıcı yüzey kullanılarak zarif bir hale büründürülmüştür. Konsol beş kapaklıdır ve depolama alanınız oldukça fazladır. Masa üst tablası MDF malzeme üzeri lake boya ile üretilmiştir. Masa altı kişiliktir. Açılır özelliği sayesinde sekiz kişiyi rahatlıkla ağırlayabileceğiniz boyuta ulaşmaktadır. Masa ayağı ortadan konumlandırılmıştır ve metal profillerle desteklenerek konsol ile bütünlük sağlanmıştır. Masa tablasının yan yüzeylerinde, konsolda da kullanılan mat gri renk yansıtıcı aynalar kullanılmıştır. Sandalye ayakları metaldir ve takımla uyum içerisindedir. Sandalye döşemelerinde ithal kumaş kullanılmıştır ve silinebilir özelliktedir. Takımı tekil olarak almak için Beyza Yemek Odası bağlantısı üzerine tıklayınız.

Beyza Yatak Odası Takımı; Takım sürgülü dolap, başlık ve bazalı karyola, şifonyer ve aynası, iki adet komodinden oluşmaktadır. Takım üst yüzeylerinde kırılmaya dayanıklı boyalı cam kullanılmıştır ve çizilmeye karşı da dayanıklıdır. Şifonyer ve komodin ön yüzeylerinde gümüş rengi ince dikeysel kulp detayları kullanılmıştır. Dolap sürgülüdür ve altı kapak boyutundadır. Dolap içerisinde ekstra çekmece ve raf özellikleri bulunmaktadır. Uygun yatak ölçüsü 160*200 cm'dir. Dilerseniz karyolanızı bazalı tercih edebilirsiniz. Beyza Yatak Odası'nda sizi en çok tasarımın geneline hakim olan açık rengi cezbedecektir. Modern yatak odasının öncü örneklerindendir. Takımı tekil olarak almak için Beyza Yatak Odası bağlantısı üzerine tıklayınız.

Beyza Koltuk Takımı; Takımda 2 adet üçlü koltuk ve 1 adet tekli koltuk bulunmaktadır. Yağlı nubuk kumaşı ile temizliği oldukça kolay ve kullanımı çok rahattır. Kumaşının keçe desteği sayesinde anında müdahale edildiği takdirde sıvıyı geçirmeyecektir. Koltuk takımının bir adet üçlüsü kapitoneli detaylarla tasarlanmışken diğer üçlü sade ve düz bırakılmıştır. Yatak olma özelliği bulunmayan koltuk takımımızın oturumu fazlaca rahat ve tek kişilik uzanmaya oldukça müsaittir. Gümüş çizgisel ayak detayları yok gibi durur ve sanki koltuk yüzeyi havada gibi bir izlenim bırakmıştır. Heybetli ve gösterişli rahat koltuk takımı arayanlar için harika bir tasarımdır. Berjeri mekanizması sayesinde kendi etrafında 360° dönebilmektedir. Takımı tekil olarak almak için Beyza Koltuk Takımı bağlantısı üzerine tıklayınız.

Diğer düğün paketlerimizi incelemek için '' Düğün Paketleri '' bağlantısı üzerine tıklayınız.

Yorumlar

Bu ürün için daha önce yorum yapılmadı.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!