Telefon Numaramız +90 (312) 3196671
 

Beyaz Düğün Paketi

  • 52.370,00TL41.070,00TL

Asimetrik kesimlerle modern tarzın en güzel örnekleri Beyaz Düğün Paketi HekaHome | Kurtoğlu Mobilya'da

Whatsapp Sipariş

Alışveriş Listeme Ekle

Karşılaştırma listesine ekle

Beyaz Düğün Paketi

Yatak odası, yemek odası ve koltuk takımı vardır..Komple Düğün Paketi mobilya olarak  içerisinde yemek odası, yatak odası ve koltuk takımı bulunmaktadır.

Beyaz Yemek Odası TakımıTakımda 1 adet masa, 4 adet sandalye, 1 adet konsol ve aynası bulunmaktadır. MDF üzeri lake boya takımın ön yüzeylerinde CNC kesim hafif dekoratif çizgiler bulunmaktadır. Konsol ayakları yerden yüksektir. Konsol aynası 3 parçadan oluşmaktadır ve konsoldan bağımsız olarak evinizin istediğiniz duvarında dekoratif amaçlı değerlendirebilirsiniz. Masa altı kişiliktir, açıldığında sekiz kişilik olmaktadır.  Takımın geneline hakim olan beyaz rengi masanın üst yüzeyinde de sade ve şık bir şekilde kullanılmıştır. Sandalyelerinde kullanılan farklı kalıp tasarımı ile 2020 sezonunun en çok tercih edilen tasarımdan olmaya adaydır. Sandalye ayaklarının siyah olması takımın geneline hakim olan beyaza karşıt bir duruş sergilemektedir. Takımı tekil olarak almak için Beyaz Yemek Odası bağlantısı üzerine tıklayınız.

Beyaz Yatak Odası Takımı; Takımda bir adet altı kapaklı dolap, bir adet başlık, bir adet şifonyer, bir adet şifonyer aynası ve iki adet komodin bulunmaktadır. Uygun yatak 160*200 cm ölçülerindedir. Dolap kenar kapaklı kırılma ve çizilmeye karşı dayanıklı temperli ve boyalı cam ile tasarlanırken orta kısmı MDF üzeri lake boya ile tasarlanmıştır. Dolap içerisinde çekmece ve pantolon askılığı gibi ekstra fonksiyonel özellikler mevcuttur. Şifonyer, komodin ve karyola ayakları yerden yüksektir. Karyola etrafı ve başlık kısmı bordo rengin tercihe edildiği silinebilir baby-face kumaş ile kaplanmıştır. Ayak ve kulplarda gümüş detaylar kullanılmıştır. Tasarımın genel çizgisinde kendini gösteren metal şeritler takımın tarzını ortaya koymaktadır. Ön yüzeyler MDF Üzeri CNC işlemedir. Ayaklarında ki asimetrik kesimler modern tarzın en güzel örneklerindendir. Takımı tekil olarak almak için Beyaz Yatak Odası bağlantısı üzerine tıklayınız.

L. Kansaz Koltuk Takımı3+3+1 takım fiyatıdır. L. Kansaz Koltuk Takımı içerisinde 2 adet üçlü koltuk ve 1 adet tekli koltuk bulunmaktadır. İpeksi kadife kumaşın farklı renkleri kullanılarak özgün bir tasarım oluşturmuştur. Üzerinde kullanılan kumaş ithal ve silinebilir özelliktedir. Sırtında ekstra sünger desteği sayesinde konforunuz ikiye katlanacaktır. Sünger olarak 36 dns HR gri sünger kullanılmıştır. Oturum yumuşaklığı orta yumuşaklıktadır ve oldukça rahattır. Sırttan geriye döner mekanizması ile kolaylıkla yatak olabilen özelliğe sahiptir. Ayakları metaldir ve krom renklidir. Üçlü koltukların yan kısımlarında ayaklarla uyumlu halde metal dikdörtgen çerçeve detayı bulunmaktadır. Payetli kırlentleri ise görünümüne şıklık katmaktadır. Berjerin arka yüzeyine ve üçlü koltukların yan yüzeyine pileli kumaş detayları mevcuttur. Rahat koltuk takımı arayanlar için harika bir tasarımdır. Takımı tekil olarak almak için Kansaz Koltuk Takımı bağlantısı üzerine tıklayınız.

Şık Düğün Paketi ya da Uygun Düğün Paketi arıyorsanız Beyaz Düğün Paketi'ni mutlaka incelemelisiniz.

Yorumlar

Bu ürün için daha önce yorum yapılmadı.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!