Telefon Numaramız +90 (312) 3196671
 

Beyaz Düğün Paketi

  • 42.900,00TL35.900,00TL

Asimetrik kesimlerle modern tarzın en güzel örnekleri Beyaz Düğün Paketi HekaHome | Kurtoğlu Mobilya'da

Whatsapp Sipariş

Alışveriş Listeme Ekle

Karşılaştırma listesine ekle

Beyaz Düğün Paketi

Yatak odası, yemek odası ve koltuk takımı vardır..Komple Düğün Paketi mobilya olarak  içerisinde yemek odası, yatak odası ve koltuk takımı bulunmaktadır.

Beyaz Yemek Odası TakımıTakımda 1 adet masa, 4 adet sandalye, 1 adet konsol ve aynası bulunmaktadır. MDF üzeri lake boya takımın ön yüzeylerinde CNC kesim hafif dekoratif çizgiler bulunmaktadır. Konsol ayakları yerden yüksektir. Konsol aynası 3 parçadan oluşmaktadır ve konsoldan bağımsız olarak evinizin istediğiniz duvarında dekoratif amaçlı değerlendirebilirsiniz. Masa altı kişiliktir, açıldığında sekiz kişilik olmaktadır.  Takımın geneline hakim olan beyaz rengi masanın üst yüzeyinde de sade ve şık bir şekilde kullanılmıştır. Sandalyelerinde kullanılan farklı kalıp tasarımı ile 2020 sezonunun en çok tercih edilen tasarımdan olmaya adaydır. Sandalye ayaklarının siyah olması takımın geneline hakim olan beyaza karşıt bir duruş sergilemektedir.

Beyaz Yatak Odası Takımı; Takımda bir adet altı kapaklı dolap, bir adet başlık, bir adet şifonyer, bir adet şifonyer aynası ve iki adet komodin bulunmaktadır. Uygun yatak 160*200 cm ölçülerindedir. Dolap kenar kapaklı kırılma ve çizilmeye karşı dayanıklı temperli ve boyalı cam ile tasarlanırken orta kısmı MDF üzeri lake boya ile tasarlanmıştır. Dolap içerisinde çekmece ve pantolon askılığı gibi ekstra fonksiyonel özellikler mevcuttur. Şifonyer, komodin ve karyola ayakları yerden yüksektir. Karyola etrafı ve başlık kısmı bordo rengin tercihe edildiği silinebilir baby-face kumaş ile kaplanmıştır. Ayak ve kulplarda gümüş detaylar kullanılmıştır. Tasarımın genel çizgisinde kendini gösteren metal şeritler takımın tarzını ortaya koymaktadır. Ön yüzeyler MDF Üzeri CNC işlemedir. Ayaklarında ki asimetrik kesimler modern tarzın en güzel örneklerindendir.

Kansaz Koltuk Takımı; Takımda 3+3+1 koltuklarımız mevcuttur. Üçlüler yatak olma özelliğine sahiptir. Modern ve sade olarak tasarlanan koltuklarımızın iskeleti ise fırınlanmış gürgenden yapılarak sağlamlığı ile dikkatleri üzerine çekiyor. Ayak kısmında ise yine modern kesim metal ayaklar kullanılmıştır. Bu ayaklar temizliğe kolaylık sağlayacak şekilde yerden yüksekliği sağlayacak şekilde tasarlanmıştır. Konforu ve şıklığı bir arada arayan müşterilerimiz için oturumunda 36 dansite HR gri sünger kullanılmıştır.  Oldukça rahat olan orta sertlikteki süngeri kaplayan kumaşı ise kolay temizlenebilir yapıda olup leke tutmayan ithal bir kumaştır.

Şık Düğün Paketi ya da Uygun Düğün Paketi arıyorsanız Tarabya Düğün Paketi'ni mutlaka incelemelisiniz.

Yorumlar

Bu ürün için daha önce yorum yapılmadı.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!