Telefon Numaramız +90 (312) 3196671
 

Beta Düğün Paketi

  • 30.770,00TL24.670,00TL

Gösterişli yapısı ile modern tarzın en güzel örnekleri Beta Düğün Paketi HekaHome | Kurtoğlu Mobilya'da

Whatsapp Sipariş

Alışveriş Listeme Ekle

Karşılaştırma listesine ekle

Beta Düğün Paketi

Yatak odası, yemek odası ve koltuk takımı vardır.Komple Düğün Paketi mobilya olarak  içerisinde yemek odası, yatak odası ve koltuk takımı bulunmaktadır.

Beta Yatak Odası Takımı:  bir adet altı kapaklı dolap, bir adet başlık, bir adet şifonyer, bir adet şifonyer aynası ve iki adet komodin bulunmaktadır. Takımın genelinde ahşabın sıcak dokusu hissedilmektedir. Başlığı ithal silinebilir özellikte, gri renkli kumaş kullanılmıştır. Uygun yatak ölçüsü 160x200 cm'dir. Dolap içerisinde çekmece ve raf gibi ekstra fonksiyonel özellikler mevcuttur. Dolap kapaklıdır ve altı kapak boyutundadır. İki kapak yüzeyinde ayna fonksiyonu bulunurken diğer kapaklarda ahşap dokusu kullanılmıştır. Ayrıca dolabın orta kısmında yaratılan boşluk raf işlevi görmektedir. Rafın altında ise eşyalarınız için iki adet çekmece bulunmaktadır. Dolap içerisinde çekmece ve pantolon askılığı gibi ekstra fonksiyonel özellikler mevcuttur. Şifonyer, karyola ve komodinlerde yüksek ayak kullanılmıştır. Bu sayede temizlik açısından sizlere kolaylık sağlayacaktır. Ayaklar metal ve siyah renktedir. Şifonyer üç adet çekmeceden oluşur ve iki ön kapak yüzeyinde ahşap görünümü kullanılırken diğerinde ise şifonyer üst tablası ile birebir uyumlu mermer görünümlü kaplama kullanılmıştır. Aynı mermer görünüm komodin üst tablalarında da kullanılarak bütünlük sağlanmıştır. Takımı tekil olarak almak için Beta Yatak Odası bağlantısı üzerine tıklayınız.

Beta Yemek Odası Takımı: 1 adet masa, 6 adet sandalye, 1 adet konsol ve aynasından oluşmaktadır. Takımda birinci kalite sunta-lam malzeme ile ahşabın dokusu kullanılarak tasarlanmıştır. Masa sabittir ve sekiz kişilik boyutundadır. Masa ayakları siyah boyalı metal ayaklıdır. Masa üst tablası parlak mermer görünümlüdür. Sandalye ayakları ahşaptır ve takımla uyumlu olarak siyah rengindedir. Sandalyelerde ithal silinebilir özellikte gir renk kumaş kullanılmıştır. Formu sayesinde belinizi kavrar ve bu ergonomik yapısı ile oturumlarınız daha keyifli hale dönüşür. Renk değişikliği yapabilirsiniz. Konsol ayakları yerden yüksektir ve siyah renkte kulp detayları kullanılmıştır. Konsol dört kapaklıdır ve eşyalarınızı rahatlıkla depolayabileceğiniz geniş bir hacme sahiptir. Konsol üst tablası masa ile uyumlu parlak mermer görünümlü olarak tasarlanmıştır. Konsol aynaları farklı boyutlarda altığın formdadır. Takımı tekil olarak almak için Beta Yemek Odası bağlantısı üzerine tıklayınız.

Beta Koltuk Takımı: Beta Koltuk Takımı'nda 3+3+1 koltuklarımız mevcuttur. Bütün parçalarda silinebilir özellikte ithal, keten kumaş kullanılmıştır. Beta Koltuk Takımının metal malzemeden üretilen ayakları siyah renktedir. Üçlü koltuğun kol kenarlarında kullanılan kapitone işçiliği tasarıma modern bir hava vermiştir. Ayrıca sırt kısmında kullanılan yatay dikiş detayları takıma artı bir detay kazandırmıştır. Yüksek olarak tasarlanan ayaklar, temizlik işlerinde sizlere oldukça kolaylık sağlayacaktır. Modern ve sade olarak tasarlanan koltuklarımızın iskeleti ise fırınlanmış gürgenden yapılarak sağlamlığı ile dikkatleri üzerine çekmektedir. Oturumunda soft sünger kullanılmış olup orta yumuşaklıkta olması sağlanmıştır. Üçlü koltuklar sırtında bulunan mekanizması sayesinde yatak olabilme özelliğine sahiptir. Takımın geneline hakim olan kapitone işçiliği hem modern hem de şık koltuk takımı arayanlara hitap etmektedir. Berjeri ise ergonomik formu sayesinde oturumundaki rahatlığı ikiye katlamaktadır. Berjerin sırt kısmında da tekrar edilen yatay dikiş detayı takımda bütünlüğü sağlamaktadır. Takımı tekil olarak almak için Beta Koltuk Takımı bağlantısı üzerine tıklayınız.

Diğer düğün paketlerimizi incelemek için '' Düğün Paketleri '' bağlantısı üzerine tıklayınız.

Yorumlar

Bu ürün için daha önce yorum yapılmadı.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!