Telefon Numaramız +90 (312) 3196671
 

Beta Düğün Paketi

  • 26.900,00TL20.900,00TL

Gösterişli yapısı ile modern tarzın en güzel örnekleri Beta Düğün Paketi HekaHome | Kurtoğlu Mobilya'da

Whatsapp Sipariş

Alışveriş Listeme Ekle

Karşılaştırma listesine ekle

Beta Düğün Paketi

Yatak odası, yemek odası ve koltuk takımı vardır..Komple Düğün Paketi mobilya olarak  içerisinde yemek odası, yatak odası ve koltuk takımı bulunmaktadır.

Beta Yatak Odası Takımı:  bir adet altı kapaklı dolap, bir adet başlık, bir adet şifonyer, bir adet şifonyer aynası ve iki adet komodin bulunmaktadır. Takımın genelinde ahşabın sıcak dokusu hissedilmektedir. Başlığı ithal silinebilir özellikte, gri renkli kumaş kullanılmıştır. Uygun yatak ölçüsü 160x200 cm'dir. Dolap içerisinde çekmece ve raf gibi ekstra fonksiyonel özellikler mevcuttur. Dolabın iki kapağında ayna fonksiyonu bulunmaktadır. Ayrıca üçüncü ve dördüncü kapak altında boşluk yaratılmıştır ve iki adet çekmece eklenmiştir. Takımımızın komodini ve şifonyeri siyah boyalı metal ayaklı yerden yüksek olarak tasarlanmıştır.

Beta Yemek Odası Takımı:1 adet masa, 6 adet sandalye, 1 adet konsol ve aynasından oluşmaktadır. Takımda birinci kalite sunta-lam malzeme ile ahşabın dokusu kullanılarak tasarlanmıştır. Masa sabittir ve sekiz kişilik boyutundadır. Masa ayakları siyah boyalı metal ayaklıdır. Masa üst tablası parlak mermer görünümlüdür. Sandalye ayakları ahşaptır ve takımla uyumlu olarak siyah rengindedir. Sandalyelerde ithal silinebilir özellikte gir renk kumaş kullanılmıştır. Formu sayesinde belinizi kavrar ve bu ergonomik yapısı ile oturumlarınız daha keyifli hale dönüşür. Renk değişikliği yapabilirsiniz. Konsol ayakları yerden yüksektir ve siyah renkte kulp detayları kullanılmıştır. Konsol dört kapaklıdır ve eşyalarınızı rahatlıkla depolayabileceğiniz geniş bir hacme sahiptir. Konsol üst tablası masa ile uyumlu parlak mermer görünümlü olarak tasarlanmıştır. Konsol aynaları farklı boyutlarda altığın formdadır. 

Neon Koltuk Takımı: içerisinde 2 adet üçlü koltuk ve 1 adet tekli koltuk bulunmaktadır. Takım, gürgen iskeletten yapılmıştır ve ayakları siyah boyalı metaldir. Keten kumaşı sayesinde temizliği kolaydır ve modern bir görünüm kazandırılmıştır. Üçlü koltuklar sırt kısmından geriye kayar mekanizması ile yatak olabilir. Metal ayaklı spor koltuk takımıdır. Berjerinin arka kumaşının renkli ve desenli oluşu alışılmışın dışında bir tarz ortaya koymaktadır. Koltuk takımındaki kapitoneli kol kısmı ile tasarıma, şıklık kazandırılmıştır.

Diğer düğün paketlerimizi incelemek için '' Düğün Paketleri '' bağlantısı üzerine tıklayınız.

Yorumlar

Bu ürün için daha önce yorum yapılmadı.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!