Telefon Numaramız +90 (312) 3196671
 

Besa Düğün Paketi

  • 23.452,00TL16.660,00TL

Zarif ve modern tasarımın bir arada bulunduğu düğün paketi Besa Düğün Paketi HekaHome | Kurtoğlu Mobilya'da

Whatsapp Sipariş

Alışveriş Listeme Ekle

Karşılaştırma listesine ekle

Besa Düğün Paketi

Türkiye'nin her yerine kargo ve kurulum ücretsizdir

Komple Düğün Paketi mobilya olarak  içerisinde yemek odası, yatak odası ve koltuk takımı bulunmaktadır.

Damla Yemek Odası: 1 adet masa, 6 adet sandalye, 1 adet konsol ve aynasından oluşmaktadır. Takımın genelinde çizilmeye karşı dayanıklı duman rengi E1 standartlarında yüzde yüz MDF malzeme kullanılmıştır. Konsol ayaklarının yüksek olması sayesinde temizlik açısından oldukça rahattır. Konsol ahşap ayaklara sahiptir, gold renk detay barındırmaktadır ve beyaz renktedir. Konsol 4 adet kapaklı dolaptan oluşmaktadır. Bu sayede depolama alanınız oldukça fazladır. 4 adet kapağında da dikey çizgi desenlerine ve gold renk çerçeve detaylarına yer verilerek şıklık kazandırılmıştır. Konsol ön yüzeylerinde siyah çizgisel kulplara ve detaylara yer verilmiştir. Konsol aynası de-monte olup evinizin herhangi bir bölümünde duvara monte edilerek kullanılabilir. Yemek masası altı kişilik olup  açılır özelliğe sahiptir ve sekiz kişilik boyuta ulaşmaktadır. Masa ayakları tornalanmıştır ve beyaz renktedir. Sandalyelerde kullanılan kumaşı silinebilir özellikte olması sayesinde kullanımı oldukça rahattır ve çeşitli renk alternatiflerine sahiptir. Sandalye ayakları masif ahşap ayaktır ve üzeri beyaz boyalıdır. Sandalye sırtı kavisli bir formdadır ve dikey dikiş detayları ile takımla bütünlük sağlamaktadır. Takımı tekil olarak almak için Damla Yemek Odası bağlantısı üzerine tıklayınız.

Damla Yatak Odası: Gösterişi ve sadeliği bir arada sunan takımımızda bir adet altı sürgülü dolap, bir adet başlık, bir adet şifonyer, bir adet şifonyer aynası ve iki adet komodin bulunmaktadır. Takımın geneline yansıtılmış şık bir modern görünüm bulunmaktadır. Başlıkta silinebilir özellikte gri renkte ithal kumaş kullanılmıştır. Kapitone detayları ile başlık ön plana çıkarılmıştır. Uygun yatak ölçüsü 160*200 cm'dir. Dolap sürgü kapaklarının birinde bronz ayna fonksiyonuna yer verilmiştirve bu aynalar boydan özellikte olup parçalı yapıdadır. Diğer kapakta ise tasarım diline uygun CNC işlemelere ve yatay çizgi detaylarına yer verilmiştir. Dolap içerisinde ekstra çekmece ve raf özellikleri bulunmaktadır. Bu sayede depolama alanınız oldukça fazladır. Şifonyer ve komodinlerde beyaz renkli,  gold detaylı ahşap ayaklar kullanılarak tasarımla bütünleştirilmiştir. Şifonyerde 3  adet çekmece fonksiyonu vardır ve eşyalarınızı depolamanıza oldukça yardımcı olacaktır. Şifonyer, komodin ve dolap yüzeyleri aynı detayları barındırarak bütünleşmiştir. Takımı tekil olarak almak için Damla Yatak Odası bağlantısı üzerine tıklayınız.

Elmas Koltuk Takımı içerisinde 2 adet üçlü koltuk ve 1 adet tekli koltuk bulunmaktadır. Bütün parçalarda silinebilir özellikte ithal keten kumaş kullanılmıştır. Elmas Koltuk Takımının ayakları metaldir ve siyah renktedir. Yüksek olarak tasarlanan ayaklar, temizlik işlerinde sizlere kolaylık sağlamaktadır. Modern ve sade olarak tasarlanan koltuklarımızın iskeleti ise fırınlanmış gürgenden yapılarak sağlamlığı ile dikkatleri üzerine çekmektedir. Oturumunda soft sünger kullanılmış olup orta yumuşaklıkta olması sağlanmıştır. Üçlü koltuklar sırt döner mekanizması sayesinde yatak olabilme özelliğine sahiptir. Berjer ise kendi etrafında 360 derece dönebilmektedir. Ergonomik formu sayesinde berjerin rahatlığını oturduğunuz andan itibaren yaşayacaksınız. Takımın geneline hakim olan yalın tasarım hem modern hem de spor koltuk takımı arayanlara hitap etmektedir. Takımı tekil olarak almak için Elmas Koltuk Takımı bağlantısı üzerine tıklayınız.

Diğer düğün paketlerimizi incelemek için '' Düğün Paketleri '' bağlantısı üzerine tıklayınız.

Yorumlar

Bu ürün için daha önce yorum yapılmadı.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!