Telefon Numaramız +90 (312) 3196671
 

Berrano Düğün Paketi

  • 27.270,00TL21.570,00TL

Zarif ve modern tasarımın bir arada bulunduğu düğün paketi Berrano Düğün Paketi HekaHome | Kurtoğlu Mobilya'da

Whatsapp Sipariş

Alışveriş Listeme Ekle

Karşılaştırma listesine ekle

Berrano Düğün Paketi

Yatak odası, yemek odası ve koltuk takımı vardır..

Komple Düğün Paketi mobilya olarak  içerisinde yemek odası, yatak odası ve koltuk takımı bulunmaktadır.

Tarabya Yemek Odası: konsol ve aynası, masa ve 6 adet sandalyeden oluşmaktadır. Takımda beyaz rengin asilliği hakimdir. Konsol kulpları ve takımın ayaklarındaki altın yüzük detayları, görümünün şıklığını arttırmıştır. Çizilmeye karşı dayanıklı MDF malzeme ile tasarlanmıştır. Takımın ayakları fırınlanmış ahşaptır ve beyaz renktedir. Konsol dört kapaklıdır ve depolama alanınız oldukça fazladır. Masa açılabilir özelliktedir ve sekiz kişilik kullanıma uygun boyuttadır. Masa üst tablası mermer görünümlüdür. Tarabya Yemek Odası'nda en dikkat çekici unsur ise beyazın yalınlığının küçük dokunuşlarla oldukça ihtişamlı hale dönüştürülmesidir. Takımı tekil olarak almak için Tarabya Yemek Odası bağlantısı üzerine tıklayınız.

Mercan Yatak Odası: içeriğinde altı kapaklı dolap, şifonyer + ayna, komodin (2 ad.) ve başlık bulunmaktadır. Takımın geneline yansıtılmış beyaz rengin verdiği bir asalet söz konusudur. Takımımız MDF malzeme kullanılarak tasarlanmıştır. Başlıkta silinebilir özellikte krem rengi ithal kumaş kullanılmıştır. Düğme detayları ile başlık ön plana çıkarılmıştır. Uygun yatak ölçüsü 160*200 cm'dir. Dolap kapaklı olup 6 kapak boyutundadır. CNC kesim ile zenginleştirilmiş kapak detayları mevcuttur. Ayrıca 4 adet kapağı temperlenmiştir ve yarı geçirgen camdır. Temperlenmiş olması sayesinde kırılmaya ve darbelere karşı dayanıklıdır. Ahşap kapaklarda ise takım ayaklarına uygun altın renkli şeritler bulunmaktadır. Kapak kenarlarında ise kulplarla uyumlu siyah renkli şerit boyamalar mevcuttur. Dilerseniz kapaklarınızı yarı geçirgen cam yerine aynalı olarak da tercih edebilirsiniz. Dolap içerisinde çekmece ve raf özellikleri bulunmaktadır. Şifonyer ve komodin kulplarında altın renkli geometrik form kullanılmıştır. Şifonyer ön yüzeyleri ise komodinlerde olduğu gibi dolap kapaklarıyla aynı tasarım dili kullanılarak tasarlanmıştır. Şifonyer aynası daireseldir ve de-monte özelliği sayesinde ister şifonyere bitişik isterseniz de duvara monte ederek kullanabilirsiniz. Şifonyer dört çekmeceli olup eşyalarınızı depolamanızda oldukça yardımcı olacaktır. Takımı tekil olarak almak için Mercan Yatak Odası bağlantısı üzerine tıklayınız.

Nehir Koltuk Takımı içerisinde 2 adet üçlü koltuk ve 1 adet tekli koltuk bulunmaktadır. Bütün parçalarda silinebilir özellikte ithal keten kumaş kullanılmıştır. Nehir Koltuk Takımının ayakları metaldir ve siyah renktedir. Yüksek olarak tasarlanan ayaklar, temizlik işlerinde sizlere kolaylık sağlamaktadır. Modern ve sade olarak tasarlanan koltuklarımızın iskeleti ise fırınlanmış gürgenden yapılarak sağlamlığı ile dikkatleri üzerine çekmektedir. Oturumunda soft sünger kullanılmış olup orta yumuşaklıkta olması sağlanmıştır. Üçlü koltuklar sırt döner mekanizması sayesinde yatak olabilme özelliğine sahiptir. Üçlü koltuklarda sırt minderi kullanılarak sizlere daha rahat bir oturum sunulmaktadır. Üçlü koltukların yan yüzeylerinde yoğun dikiş detaylarına yer verilmiştir. Ayrıca bu detayı çevreleyen  ve üçlü koltuğun kasasında da devam eden ayaklarla uyumlu siyah renkte çizgisel bir çerçeve mevcuttur. Berjeri ergonomik formu sayesinde oldukça rahattır ve yüksek ayak tasarımlıdır. Renk seçeneği olan koltuk takımınızı zevkinize göre kombin edebilirsiniz. Takımı tekil olarak almak için Nehir Koltuk Takımı bağlantısı üzerine tıklayınız.

Diğer düğün paketlerimizi incelemek için '' Düğün Paketleri '' bağlantısı üzerine tıklayınız.

Yorumlar

Bu ürün için daha önce yorum yapılmadı.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!