Telefon Numaramız +90 (312) 3196671
 

Berlin Genç Odası

  • 4.740,00TL

Sade tasarımlı takımın dekoratif desenler ve gold renk detaylar ile şık bir görünüme kavuşturulduğu modern tasarımlı Berlin Genç Odası Hekahome | Kurtoğlu mobilya'dan satın alınır. Gençlik varsa gelecek vardır...

Alışveriş Listeme Ekle

Karşılaştırma listesine ekle

Stok Durumu: 2-3 gün içinde

Ürün Kodu: AYBN-BRLNGNC1

Etiketler:  aybngenç odasıgenç odası takımıgenç odası takımlarımobilyauygun genç odalarıberlin genç odası

Berlin Genç Odası

Uygun fiyata tam takım modern genç odası Hekahome'da

İnce detaylı modern takım arayanlara özel Berlin Genç Odası

Takımın içeriğinde 3 kapaklı dolap, karyola ve bir adet komodin mevcuttur. Modern tasarımlı takımın, siyah ve ceviz olmak üzere iki farklı rengi vardır. Tüm modülleri çizilmeye dayanıklı malzemeler ile özenle üretilmiştir. Takımın dolabı 3 kapak boyutundadır. İki kapağının kulpları çevresinde dekoratif desenler bulunmaktadır. Takımın tüm parçalarının ayakları gibi dolabının ayakları da takımın gövdesinin renginde, ahşap malzemede, gold renk detaylı ve yerden yüksek tasarlanmıştır. Işıltılı tasarımlı ayaklarla birliktelik oluşturacak kulpları da gold renktedir ve dairesel tasarımlıdır. Geniş iç hacme sahip olan dolap, askılık, çekmece ve raf gibi çeşitli bölmelerle fonksiyonel bir yerleşim imkanı sunmaktadır. Yerden yüksek tasarlanan gold detaylı ayakları sizlere temizlik işlerinizde oldukça kolaylık sağlayacaktır. Takımın dolabında kullanılan gold detaylar ve renkler diğer modüllerde de tekrar edilerek takımda muazzam bir birliktelik oluşturulmuştur. Alt modülünde iki adet çekmeceye ve raf fonksiyonuna sahip olan çalışma masasının üst modülünde ise yine raf fonksiyonuna yer verilmiştir. Dolap ile aynı renk ve detaylara sahip olan çalışma masası takımla bütünlük içerisindedir. Karyolası 100x200 cm ölçüsündedir. Sade tasarımlı karyolanın dikiş detaylı başlığı vardır. Yumuşak dokulu başlık, gri renk kumaşa sahiptir ve bu yönü sayesinde karyola ile oldukça uyum içerisindedir. Şifonyer üç adet çekmeceye, 2 adet raf fonksiyonuna ve aynaya sahiptir. Sade tasarımı ile dikkatleri üzerine çeken kitaplıkta ise iki adet kapaklı dolaba ve raf fonksiyonlarına yer verilmiştir. Komodin, çalışma masası, dolap ve karyolada olduğu gibi şifonyer ve kitaplık ayakları da yerden yüksek tasarlanmıştır ve gövdelerinin renge sahiptir. Sade yapısının desen detayları ile güçlendirildiği takım çocuğunuzun odasına şık bir görünüm kazandıracak. Modern Genç Odası arayanlar için tasarlanmış Berlin Genç Odası uyumlu renkleri ile odanızı muhteşem bir görünüme kavuşturacak.

Odasında tam bir bütünlük oluşturmak isteyen müşterilerimiz için seçenekler kısmında şifonyer, kitaplık gibi parçalar sizlere sunulmuştur. Dilerseniz ürünün tüm modüllerini sizlere sunulmuş olan seçenekler kısmından tekil olarak satın alabilirsiniz.

Üç Kapaklı Dolap: (en: 130 cm / derinlik: 56 cm / yükseklik: 207 cm)

Şifonyer ve Aynası(en: 80 cm / derinlik: 45 cm / yükseklik: 152 cm)

Karyola: (en: 105 cm / derinlik: 205 cm / yükseklik: 110 cm)

Komodin: (en: 55 cm / derinlik: 45 cm / yükseklik: 57 cm)

Çalışma Masası: (en: 110 cm / derinlik: 60 cm / yükseklik: 137 cm)

Kitaplık: (en: 70 cm / derinlik: 35 cm / yükseklik: 162 cm)

Yorumlar

Bu ürün için daha önce yorum yapılmadı.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!