Telefon Numaramız +90 (312) 3196671
 

Belis Düğün Paketi

  • 17.900,00TL14.900,00TL

Konforu ve şıklığı bir arada yaşatan en güzel örnekler için Belis Düğün Paketi HekaHome | Kurtoğlu Mobilya'da

Whatsapp Sipariş

Alışveriş Listeme Ekle

Karşılaştırma listesine ekle

Belis Düğün Paketi

Yatak odası, yemek odası ve koltuk takımı vardır.. Komple Düğün Paketi mobilya olarak  içerisinde yemek odası, yatak odası ve koltuk takımı bulunmaktadır.

Belis Yemek Odası Takımıtakım içeriğinde  konsol ve aynası, yemek masası, 6 adet sandalye vardır. Çizilmeye karşı oldukça dayanıklı üst sınıf E1 malzeme ile üretilmiştir. Konsol ayaklarının yüksek olması sayesinde temizlik açısından oldukça rahattır. Tasarımına farklı bir boyut katan ayaklarındaki gold detayları torna ayak formu ile birleşerek takımda bütünlük sağlanmıştır. Konsol ön kapaklarında gold şeritlere eşlik eden beyaz renkte çıtalar kullanılmıştır. Ayrıca kapaklarda gold renginde kulplar bulunmaktadır. Konsol dört kapaklıdır ve depolama alanınız oldukça fazladır. Konsol aynası altıgen formundadır ve de-monte olup ister konsolla entegre isterseniz de duvara monte edilerek kullanılabilir. Yemek Masası 6 kişilik olup  açılır hale getirildiğinde sekiz kişilik olmaktadır. Masa üst tablası beyaz renktedir. Masa ayakları form olarak konsol ayakları ile uyumludur ve ahşap torna ayaktır. Sandalyelerde kullanılan kumaşı silinebilir özellikte olması sayesinde kullanımı oldukça rahattır ve rengi açık gridir. Sandalye sırtı rahat bir oturum sağlamak amacıyla kavisli bir formdadır.

Belis Yatak Odası Takımı içeriğinde dolap, şifonyer + ayna, komodin (2 ad.)ve başlık bulunmaktadır. Takımın geneline yansıtılmış şık bir asil görünüm yansıtılmıştır. Başlıkta silinebilir özellikte açık sütlü kahve renginde ithal kumaş kullanılmıştır. Dikey dikiş detayları ile ön plana çıkarılmıştır. Uygun yatak ölçüsü 160*200 cm'dir. Dolap sürgülü olup 6 kapaklı boyutundadır. CNC kesim detayları ile takım diğer örneklerinden kendi farkını ortaya koymaktadır. Kapağın bir yüzeyinde ayna fonksiyonu kullanılmıştır. Diğer kapakta ise formu çevreleyen altın rengi şeritler bulunmaktadır. Dolap içerisinde çekmece ve raf özellikleri bulunmaktadır. Komodin ayaklarında torna ayak üzeri altın şerit detayı şık görünümü vurgulamıştır. Şifonyer ön yüzeyi de dolap kapaklarıyla ortak bir tasarım dili ile tasarlanmıştır. İki adet kapaklı dolap ve bir adet çekmecesi bulunmaktadır. Şifonyer ve komodin kulpları sıradanın dışında tasarımı ile dikkat çekmektedir. Şifonyerde yaratılan boşluk sayesinde makyajınızı oturarak rahatlıkla yapabilirsiniz.

Elmas Koltuk Takımı 3+3+1 takım fiyatıdır. 2 adet üçlü koltuk ve 1 adet tekli koltuk. 3'lü koltuklar sıfır makas yataklıdır. Kumaşı dokuma kumaş olup silinebilir özelliktedir. Renk değişikliği yapılabilmektedir.  Ayakları yerden yüksektir ve temizlik açısından sizlere kolaylık sağlamaktadır. Ayakları antrasit rengindedir ve gold yüzükler kullanılmıştır. Ayak renginde değişiklik yapılabilmektedir. Ürünün parçalarını tekil olarak satın alabilirsiniz

Diğer düğün paketlerimizi incelemek için '' Düğün Paketleri '' bağlantısı üzerine tıklayınız.

Yorumlar

Bu ürün için daha önce yorum yapılmadı.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!