Telefon Numaramız +90 (312) 3196671
 

Belen Düğün Paketi

  • 29.900,00TL24.900,00TL

Gösterişli yapısı ile modern tarzın en güzel örnekleri Belen Düğün Paketi HekaHome | Kurtoğlu Mobilya'da

Alışveriş Listeme Ekle

Karşılaştırma listesine ekle

Belen Düğün Paketi

Yatak odası, yemek odası ve koltuk takımı vardır.. Komple Düğün Paketi mobilya olarak  içerisinde yemek odası, yatak odası ve koltuk takımı bulunmaktadır.

Belen Yemek Odası Takımı 1 adet masa, 6 adet sandalye, 1 adet konsol ve aynasından oluşmaktadır. Modül malzemelerinin gövdeleri suntalam malzemeden üretilmişken kapak kısımlarında ve işleme mevcut olan parçalarında mdf üzeri lake boya mevcuttur. Konsol, sandalye ve masa ayak detayları gümüş renk metal malzemedendir. Masa tabla kenarlarında, konsol kulplarında ve konsolun kapak kısmında bulunan CNC işleme detaylarında kullanılan gümüş renkle takımda bütünlük sağlanmıştır. Masa açılma özelliğine sahip değildir. Modern kesimli sandalyelerin kumaşı ithal, silinebilir ve leke tutmaz özelliktedir. Sandalyelerde renk değişikliği yapabilirsiniz. Takımı tekil olarak almak için Belen Yemek Odası bağlantısı üzerine tıklayınız.

Belen Yatak Odası Takımı bir adet gardırop, bir adet başlık, bir adet şifonyer, bir adet şifonyer aynası ve iki adet komodin bulunmaktadır. CNC kesim köpükle döşenmiş olan başlığı birinci kalite kumaş ile kaplanmıştır. Yatak ölçüsü 160x200 cm'dir. Dolap, şifonyer ve komodin gövdeleri suntalam malzemedendir ve kapaklarında MDF malzeme üzeri lake boya mevcuttur. Gardırop 2 adet sürgü kapaktan oluşmaktadır ve kapaklarında çift taraflı yavaşlatıcı stoper bulunmaktadır. Üzerinde dekoratif  gümüş kulplar mevcut olan dolap gümüş renk çizgileriyle komodin ve şifonyerde bulunan gümüş renklerle bütünlük oluşturmaktadır. Komodin ve şifonyer temizlik işlerinize kolaylık sağlayacak şekilde yerden yüksek tasarlanmıştır. Ayakları metal malzemeden modern kesimli üretilmiştir ve gümüş renktedir. Her iki modülün çekmecelerinde yavaşlatıcı tandem ray kullanılmıştır. Takımı tekil olarak almak için Belen Yatak Odası bağlantısı üzerine tıklayınız.

Verona Koltuk Takımı içerisinde 2 adet üçlü koltuk ve 1 adet tekli koltuk bulunmaktadır. 1 adet üçlü koltuk yarma dikişli modeldir, diğer üçlü koltuk metal damalı modeldir. Üçlü koltuklar yatak olabilme özelliğine sahiptir. Yüksek ayak olması temizlik aşamasında sizlere kolaylık sağlayacaktır. Ayaklarında gümüş renk metal malzeme kullanılan ürünümüzün alt kasasında bulunan gümüş renk çizgiler ve kollarının ön yüzünde bulunan gümüş renk detaylarla takımda bütünlük sağlamıştır. Farklı renk seçenekleri ile Verona Koltuk Takımı evinize kolaylıkla uyum sağlayacaktır. Farklı tasarım detayları ve dikiş uygulamaları modern koltuk takımı tasarım anlayışına eşlik etmektedir. Koltuk takımımızın parçalarını tekil olarak satın alabilirsiniz. Takımı tekil olarak almak için Verona Koltuk Takımı bağlantısı üzerine tıklayınız.

Diğer düğün paketlerimizi incelemek için '' Düğün Paketleri '' bağlantısı üzerine tıklayınız.

Yorumlar

Bu ürün için daha önce yorum yapılmadı.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!