Telefon Numaramız +90 (312) 3196671
 

Avşa Düğün Paketi (BAZA HEDİYE)

  • 42.370,00TL32.620,00TL

Gösterişli yapısı ile modern tarzın en güzel örnekleri Avşa Düğün Paketi HekaHome | Kurtoğlu Mobilya'da

Whatsapp Sipariş

Alışveriş Listeme Ekle

Karşılaştırma listesine ekle

Avşa Düğün Paketi (BAZA HEDİYE)

Türkiye'nin her yerine kargo ve kurulum ücretsizdir

Komple Düğün Paketi mobilya olarak  içerisinde yemek odası, yatak odası ve koltuk takımı bulunmaktadır.

Avşa Yemek Odası Takımı 1 adet masa, 6 adet sandalye, 1 adet konsol ve aynasından oluşmaktadır. Modül malzemelerinin gövdeleri suntalam malzemeden üretilmişken kapak kısımlarında ve işleme mevcut olan parçalarında mdf üzeri lake boya mevcuttur. Konsol ve masa ayaklarında gold renk detaylar mevcuttur ve malzeme olarak masif ahşap malzeme üzeri boya kullanılmıştır. Masa ve konsol ayak detayında, konsol kulplarında, sandalye sırt kısmında kullanılan gold renkle ve masa ayak kısmında ve konsolun kapak kısmında bulunan dekoratif desenlerle takımda bütünlük sağlanmıştır. Masa açılma özelliğine sahip değildir. Modern kesimli sandalyelerin kumaşı ithal, silinebilir ve leke tutmaz özelliktedir. Oturumu komple ahşap olan sandalyelerin ayaklarında masif ahşap kullanılmıştır. Sandalyelerde renk değişikliği yapabilirsiniz. Takımı tekil olarak almak için Avşa Yemek Odası bağlantısı üzerine tıklayınız.

Avşa Yatak Odası Takımı bir adet gardırop, bir adet başlık ve bazalı karyola, bir adet şifonyer, bir adet şifonyer aynası ve iki adet komodin bulunmaktadır. CNC kesim köpükle döşenmiş olan başlığı birinci kalite kumaş ile kaplanmıştır. Yatak ölçüsü 160x200 cm'dir. Dolap, şifonyer ve komodin gövdeleri suntalam malzemedendir ve kapaklarında MDF malzeme üzeri lake boya mevcuttur. Gardırop iki adet sürgülü kapağa sahiptir ve kapaklarında çift taraflı yavaşlatıcı stoper bulunmaktadır. Ayrıca dolap askı, raf ve çekmece gibi zenginleştirilmiş iç bölmeleriyle geniş yerleşim imkanı sunmaktadır. Üzerinde dekoratif  gold kulplar mevcut olan dolap dekoratif desenleriyle komodin ve şifonyerde bulunan gold renklerle ve desenlerle bütünlük oluşturmaktadır. Komodin ve şifonyer temizlik işlerinize kolaylık sağlayacak şekilde yerden yüksek tasarlanmıştır. Ayakları masif ahşap malzemeden üretilmiştir ve gold renk detaylara sahiptir. Her iki modülün çekmecelerinde yavaşlatıcı tandem ray kullanılmıştır. Takımı tekil olarak almak için Avşa Yatak Odası bağlantısı üzerine tıklayınız.

Bugatti Koltuk Takımı içerisinde 2 adet üçlü koltuk ve 1 adet tekli koltuk bulunmaktadır. Ürünümüzün iskeleti, alt kasası ve ayakları gürgen ağacındandır. Kol yerinin yan kısımlarında bulunan ve üründe bütünlük oluşmasını sağlayan kısımda ise ahşap kaplama kullanılmıştır. Döşemesinde ithal, silinebilir, ren kumaş kullanılan koltuklarımızın oturumunda ise 32 dansite HR sünger kullanılmış ve orta yumuşaklıkta olması sağlanmıştır. Ürünün üçlü koltukları sırt kısmında bulunan mekanizması sayesinde yatak olabilme özelliğine sahiptir. Ürünümüzde toplam 4 adet yastık vardır. Bu yastıklar silikon ve kırpıntı sünger karışımından üretilmiştir. Takımı tekil olarak almak için Bugatti Koltuk Takımı bağlantısı üzerine tıklayınız.

Diğer düğün paketlerimizi incelemek için '' Düğün Paketleri '' bağlantısı üzerine tıklayınız.

Yorumlar

Bu ürün için daha önce yorum yapılmadı.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!