Telefon Numaramız +90 (312) 3196671
 

Atlantis Düğün Paketi

  • 18.570,00TL14.870,00TL

Gösterişli yapısı ile modern tarzın en güzel örnekleri Atlantis Düğün Paketi HekaHome | Kurtoğlu Mobilya'da

Whatsapp Sipariş

Alışveriş Listeme Ekle

Karşılaştırma listesine ekle

Atlantis Düğün Paketi

Yatak odası, yemek odası ve koltuk takımı vardır.. 

Komple Düğün Paketi mobilya olarak  içerisinde yemek odası, yatak odası ve koltuk takımı bulunmaktadır.

Milas Yemek Odası Takımı 1 adet masa, 6 adet sandalye, 1 adet konsol ve aynasından oluşmaktadır. Konsolu birinci kalite MDF malzeme üzeri lake boya ile üretilmiştir. Ayaklar masif ahşap malzemeden üretilmiştir ve gold yüzük detaylarına sahiptir. Konsol ayakları yerden yüksektir ve gold rengi ön yüzünde kulplarıyla devamlılık sağlamaktadır. Üzerinde dekoratif  gold çizgiler mevcut olan konsol ince detaylara sahiptir. Masanın üst tablasında yine MDF malzeme kullanılmıştır. Masa ayaklarında yine gold detaylar mevcuttur. Sandalyelerde ithal silinebilir kumaş kullanılmıştır. Oturumu komple ahşap olan sandalyelerin ayakları da ahşap malzemedendir. Sandalyelerde renk değişikliği yapabilirsiniz. Takımı tekil olarak almak için Milas Yemek Odası bağlantısı üzerine tıklayınız.

Atlantis Yatak Odası Takımı bir adet gardırop, bir adet başlık, bir adet şifonyer, bir adet şifonyer aynası ve iki adet komodin bulunmaktadır. Başlığı birinci kalite kumaş ile döşenmiştir. Uygun yatak ölçüsü 160x200 cm'dir. Üzerinde dekoratif desenler mevcut olan dolap ince detaylara sahiptir. Ayakları yerden yüksek tasarlanan ve temizliğe kolaylık sağlayacak olan dolap ayaklarında ve kulplarında gold detaylara sahiptir. Malzemesi birinci kalite MDF'dir. Takımımızın komodini ve şifonyeri yüksek ayaklı tasarlanmıştır ve yine MDF malzemedendir. Kulplarında ve ayaklarında gold detayları olan şifonyer ve komodin çekmecelerinde yavaşlatıcı tandem ray kullanılmıştır. Takımı tekil olarak almak için Atlantis Yatak Odası bağlantısı üzerine tıklayınız.

Viyana Koltuk Takımı içerisinde 2 adet üçlü koltuk ve 1 adet tekli koltuk bulunmaktadır. Kollarında ve sırt yaslanma bölümünde kullanılan kapitone detayları salonlarda şık koltuk takımı kullanıma hizmet vermektedir. Tekli koltuk oturduğunuz da belinize destek olması için yastığı bulunmaktadır. Sırt minderinin olmaması kullanımda farklı bir rahatlık vermektedir. Ayakları ahşap malzemeden yapılmış olup gold detaylara sahiptir. Döşemesinde ithal, silinebilir kumaş kullanılan koltuklarımızın oturumunda ise soft sünger kullanılmış ve orta yumuşaklıkta olması sağlanmıştır. Ürünün üçlü koltukları sırt kısmında bulunan mekanizması sayesinde yatak olabilme özelliğine sahiptir. Ayrıca sandıklı tasarımıyla evinizde ayrı bir depo alanı da üretmiş olacaksınız. Ürünümüzde toplam 8 adet yastık vardır. Bu yastıklar silikon ve kırpıntı sünger karışımından üretilmiştir. Takımı tekil olarak almak için Viyana Koltuk Takımı bağlantısı üzerine tıklayınız.

Diğer düğün paketlerimizi incelemek için '' Düğün Paketleri '' bağlantısı üzerine tıklayınız.

Yorumlar

Bu ürün için daha önce yorum yapılmadı.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!