Telefon Numaramız +90 (312) 3196671
 

Atlantik Düğün Paketi

  • 22.900,00TL18.900,00TL

Konforu ve şıklığı bir arada yaşatan en güzel örnekler için Atlantik Düğün Paketi HekaHome | Kurtoğlu Mobilya'da

Alışveriş Listeme Ekle

Karşılaştırma listesine ekle

Atlantik Düğün Paketi

Yatak odası, yemek odası ve koltuk takımı vardır.. Komple Düğün Paketi mobilya olarak  içerisinde yemek odası, yatak odası ve koltuk takımı bulunmaktadır.

Atlantik Yemek Odası Takımıiçerisinde konsol ve aynası, yemek masası ve 6 adet sandalye bulunmaktadır. Takım, ahşabın doğal dokusu ve metalin eşsiz uyumu göz önünde bulundurularak tasarlanmıştır. İstenilen modern görünüm bu tasarım dili ile sağlanmıştır. Takımın tamamında E1 kalitede üst düzey malzeme kullanılmıştır ve çizilmelere karşı dayanıklıdır. Konsol dört kapaklıdır ve depolama alanınız oldukça fazladır. Konsol ayakları yerden yüksektir ve siyah metal aksamlıdır. Aynı ayak formu duvar ünitesinde ve masada da kullanılmıştır. Konsol üst tablasında yükseltilmiş yansıtıcı yüzeyli bir platform bulunmaktadır. Konsol kapak yüzeylerinde ince dikdörtgen şeritler mevcuttur. Yansıtıcı olması sayesinde takıma şıklık kazandırılmıştır. Konsol aynasında dikdörtgen ahşap çerçeve kullanılarak dairesel ayna formu ile bütünleştirilmiştir. Konsol aynası de-monte olup ister konsolla entegre isterseniz de duvara monte edilerek kullanılabilir. Masa üst yüzeyi doğal ahşap dokusundadır ve çizilmeye karşı dayanıklıdır. Masa misafirlerinizi rahatlıkla ağırlayabileceğiniz altı kişilik boyutundadır. Açılabilir özelliği sayesinde sekiz kişilik boyuta ulaşmaktadır. Açılan parça da ahşap dokusuna sahiptir ve bu sayede masa üst tablası ile uyum halindedir. Sandalyelerde silinebilir özellikte ithal kumaş kullanılmıştır. Kumaş siyah renktedir ve suni deridir.  Sandalye ayakları ahşaptır ve kolçakları ile uyum halindedir. Sandalye sırt kısmı ızgara formu ile esnek bir yapıya sahiptir ve sizlere rahat bir oturum sunar.

Atlantik Yatak Odası Takımı'nın genelinde cevizin koyu cezbedici tonunun altın detaylarla nasıl bir birliktelik içerisinde olduğunu görmekteyiz. Takımın içerisinde sürgülü dolap, şifonyer ve aynası, iki adet komodin ve başlık bulunmaktadır. Başlığında kullanılan kumaş silinebilir özelliktedir ve koyu gri tonundadır. Başlıkta düğme detayları kullanılmıştır. Şifonyer üst tablasında yükseltilmiş yansıtıcı yüzeyli bir platform bulunmaktadır. Şifonyer kapak yüzeylerinde ince dikdörtgen şeritler mevcuttur. Yansıtıcı olması sayesinde takıma şıklık kazandırılmıştır. Şifonyer aynasında dikdörtgen ahşap çerçeve kullanılarak dairesel ayna formu ile bütünleştirilmiştir. Şifonyer aynası de-monte olup ister konsolla entegre isterseniz de duvara monte edilerek kullanılabilir. Şifonyerde 2 adet çekmece ve 2 adet kapaklı dolap bulunmaktadır. Şifonyer ve komodin ayakları yerden yüksektir ve ayakların siyah metal formu ile kulplarla oldukça uyumludur. Dolap sürgülüdür ve 6 kapak boyutundadır. Bir kapak yüzeyinde kullanılan ayna üzerinde ahşap çıtalar kullanılmıştır. Diğer kapak ise ceviz ahşaptır ve üzerinde kısmi yansıtıcı şeritler kullanılmıştır. Dolap içerisinde çekmece ve raf özellikleri bulunmaktadır. Bu sayede kıyafetleriniz için oldukça bölümlemeli ve kullanışlı bir alan oluşturulmuştur. Uygun yatak ölçüsü 160*200 cm'dir.

Relax Koltuk Takımı içerisinde 2 adet üçlü koltuk ve 1 adet  tekli berjer den oluşmaktadır. Bütün parçalarda silinebilir özellikte keçe destekli nubuk kumaş kullanılmıştır. Modern görüntüsüne şıklık kazandırmak amacıyla kısmi desenli kumaş kullanılsa da isteğinize göre tek renk olarak döşenebilir. Relax Koltuk Takımı'nın ayakları metal profildir. Bu metal profil kol aksamına kadar devam ederek modern bir çizgi oluşturmuştur. Ayrıca ayak rengi tercihiniz altın renk ya da siyah renk olabilmektedir. Modern ve sade olarak tasarlanan koltuklarımızın iskeleti ise fırınlanmış gürgenden yapılarak sağlamlığı ile dikkatleri üzerine çekmektedir. Yüksek olarak tasarlanan ayaklar, temizlik işlerinde kolaylık sağlamaktadır. Üçlü koltuklar döner sırt mekanizması ile kolaylıkla yatak olabilme özelliğine sahiptir. Konforu ve şıklığı bir arada arayan müşterilerimiz için oturumunda 35 dansite HR gri sünger kullanılmıştır. Berjeri ise ergonomik yapısı sayesinde belinizi kavrar ve sizlere rahat bir oturum sunar.

Diğer düğün paketlerimizi incelemek için '' Düğün Paketleri '' bağlantısı üzerine tıklayınız.

Yorumlar

Bu ürün için daha önce yorum yapılmadı.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!