Telefon Numaramız +90 (312) 3196671
 

Atina Düğün Paketi

  • 44.790,00TL35.900,00TL

Grinin metal detaylarla modernize edildiği Atina Düğün Paketi HekaHome | Kurtoğlu Mobilya'da

Whatsapp Sipariş

Alışveriş Listeme Ekle

Karşılaştırma listesine ekle

Atina Düğün Paketi

Yatak odası, yemek odası ve koltuk takımı vardır.. Komple Düğün Paketi mobilya olarak  içerisinde yemek odası, yatak odası ve koltuk takımı bulunmaktadır.

Yemek Odası Takımı1 adet masa, 6 adet sandalye, 1 adet konsol ve aynasından oluşmaktadır. Takımın tamamı Mdf üzeri boyadır. Konsol ayakları yerden yüksektir. Konsol ayakları konsol yüzeyinde kulp şeklinde fonksiyon kazandırılmıştır. Masa ve konsol üst yüzeyinde temperlenmiş ve kırılmaya dayanıklı yansıtıcı yüzey kullanılarak modernize edilmiştir. Sandalyelerde ithal silinebilir nubuk kumal kullanılmıştır ve rengi koyu gridir. Renk değişikliği yapabilirsiniz. Takımı tekil olarak almak için Atina Yemek Odası bağlantısı üzerine tıklayınız.

Yatak Odası Takımı; bir adet altı sürgülü dolap, bir adet başlık, bir adet karyola, bir adet şifonyer, bir adet şifonyer aynası ve iki adet komodin bulunmaktadır. Karyolası 160*200 cm ölçülerindedir. Ürünün tamamı MDF üzeri boyadır. Dolap içerisinde çekmece ve pantolon askılığı gibi ekstra fonksiyonel özellikler mevcuttur. Şifonyer, komodin ve karyola ayakları yerden yüksektir. Ayaklarında düşünülen tasarım çizgisi takımın geneline yayılarak kulp fonksiyonu kazandırılmıştır. Ayak ve kulplarda gümüş detaylar kullanılmıştır. Takımı tekil olarak almak için Atina Yatak Odası bağlantısı üzerine tıklayınız.

Koltuk Takımıiçerisinde 2 adet üçlü koltuk ve 1 adet tekli koltuk bulunmaktadır. Yağlı nubuk kumaşı ile temizliği oldukça kolay ve kullanımı çok rahattır. Kumaşının yumuşak dokusu tercih sebeplerinden biridir. Üçlü koltukların yan klapalarında kullanılan metal şeritle yemek odasının tasarımına eşlik etmektedir. Yatak olma özelliği de bulunan koltuk takımı sırt mekanizması ile kolaylıkla kullanılabilmektedir. Gümüş çizgisel ayak detayları yok gibi durur ve sanki koltuk yüzeyi havada gibi bir izlenim bırakmıştır. Koltuk renginizi dilediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Takımı tekil olarak almak için Atina Koltuk Takımı bağlantısı üzerine tıklayınız.

Şık Düğün Paketi ya da Modern Düğün Paketi arıyorsanız Atina Düğün Paketi'ni mutlaka incelemelisiniz.

Yorumlar

Bu ürün için daha önce yorum yapılmadı.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!