Telefon Numaramız +90 (312) 3196671
 

Asilver Düğün Paketi ( YATAK + BAZA HEDİYE )

  • 33.696,00TL24.570,00TL

Asil ve modern tasarımın bir arada bulunduğu düğün paketi Asilver Düğün Paketi HekaHome | Kurtoğlu Mobilya'da

Whatsapp Sipariş

Alışveriş Listeme Ekle

Karşılaştırma listesine ekle

Asilver Düğün Paketi ( YATAK + BAZA HEDİYE )

Türkiye'nin her yerine kargo ve kurulum ücretsizdir

Baza ve Yatak Hediyeli

Komple Düğün Paketi mobilya olarak  içerisinde yemek odası, yatak odası ve koltuk takımı bulunmaktadır.

Asilver Yemek Odası: 1 adet masa, 6 adet sandalye, 1 adet konsol ve aynasından oluşmaktadır. Takımın genelinde çizilmeye karşı dayanıklı antrasit rengi E1 standartlarında malzeme kullanılmıştır. Konsol ayaklarının yüksek olması sayesinde temizlik açısından oldukça rahattır. Konsol ahşap antrasit renkli ayaklara sahiptir ve üzerinde yansıtıcı detaylar bulunmaktadır. Konsol üç adet çekmece ve iki adet kapaklı dolaptan oluşmaktadır. Bu sayede depolama alanınız oldukça fazladır. Kapaklarda kısmi yansıtıcı yüzeylere yer verilerek tasarıma şıklık kazandırılmıştır. Konsol aynaları de-monte olup evinizin herhangi bir bölümünde duvara monte edilerek kullanılabilir. Yemek masası altı kişilik olup  açılır özelliğe sahiptir ve sekiz kişilik boyuta ulaşmaktadır. Masa, ahşap antrasit renkli ayaklara sahiptir ve üzerinde yansıtıcı detaylar bulunmaktadır. Sandalyelerde kullanılan kumaşı silinebilir özellikte olması sayesinde kullanımı oldukça rahattır ve çeşitli renk alternatiflerine sahiptir. Sandalye ayakları masif ahşap ayaktır ve üzeri antrasit renk boyalıdır. Sandalye sırtı kavisli bir formdadır ve oturum rahatlığını arttırmaktadır. Dilerseniz takımınıza tasarımın devamı olan, iki modülden oluşan duvar ünitenizi de dahil edebilirsiniz. Takımı tekil olarak almak için Asilver Yemek Odası bağlantısı üzerine tıklayınız.

Asilver Yatak Odası'nın içerisinde bir adet sürgülü dolap, bir adet başlık, bir adet bazalı karyola, bir adet şifonyer, bir adet şifonyer aynası ve iki adet komodin bulunmaktadır. Başlıkta silinebilir özellikte gri renkte ithal kumaş kullanılmıştır. Dikiş detayları gümüş şeritlerle desteklenerek başlık, ön plana çıkarılmıştır. Bazalı karyolanıza uygun yatak ölçüsü 160*200 cm'dir. Dolap sürgü kapaklarının birinde ayna fonksiyonuna yer verilmiştir. Diğer kapakta ise kısmi yansıtıcı yüzeyler şerit halinde kullanılarak tasarımla bütünleştirilmiştir. Dolap içerisinde ekstra çekmece ve raf özellikleri bulunmaktadır. Bu sayede depolama alanınız oldukça fazladır. Şifonyer ve komodinlerde yansıtıcı detayları barındıran ahşap, antrasit renkli ayaklar kullanılarak tasarım güçlendirilmiştir. Şifonyerde 2  adet çekmece ve 1 adet kapaklı dolap vardır ve eşyalarınızı depolamanızda oldukça yardımcı olacaktır. Şifonyerde yaratılan boşluk sayesinde kişisel bakımınızı oturarak rahatlıkla yapabilirsiniz. Şifonyer, komodin ve dolap yüzeyleri aynı detayları barındırarak bütünleşmiştir. Takımı tekil olarak almak için Asilver Yatak Odası bağlantısı üzerine tıklayınız.

Diamond Koltuk Takımı içerisinde 2 adet üçlü koltuk ve 1 adet tekli koltuk bulunmaktadır. Silinebilir özellikteki ithal kumaşı ile temizliği oldukça kolay ve kullanımı çok rahattır. Üçlü koltukların sırt kısmındaki dikey dikiş detaylarıyla birlikte yatay kısmındaki dikiş detayları da eşsiz güzellikte bir tasarım imkanı sunmuştur. Üçlü koltuklar sırt mekanizması sayesinde geriye doğru dönerek yatak olabilmektedir. Genişletilmiş oturumu keyfine düşkünler için oldukça caziptir. Şık Koltuk Takımı arayanlar için harika bir tasarımdır. Berjeri ise ergonomik formu sayesinde oturumundaki rahatlığı ikiye katlamaktadır. Ayak renkleri gümüş rengindedir. Takımı tekil olarak almak için Diamond Koltuk Takımı bağlantısı üzerine tıklayınız.

Diğer düğün paketlerimizi incelemek için '' Düğün Paketleri '' bağlantısı üzerine tıklayınız.

Yorumlar

Bu ürün için daha önce yorum yapılmadı.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!