Telefon Numaramız +90 (312) 3196671
 

Asil Mobilya Takımı

  • 14.480,00TL11.580,00TL

Modernizmin asil tasarımla güçlendirildiği salon takımı Asil Mobilya Takımı HekaHome | Kurtoğlu Mobilya'da

Whatsapp Sipariş

Alışveriş Listeme Ekle

Karşılaştırma listesine ekle

Asil Mobilya Takımı

Takımda koltuk takımı ve yemek odası takımı vardır.

Asil Yemek Odasıtakım içeriğinde konsol ve aynası, masa ve 6 adet sandalye vardır. Siyah rengin asilliğinin gold rengin ışıltısı ile güçlendirildiği takımın tüm modüllerinde birinci sınıf suntalam malzeme kullanılmıştır. Konsol ayaklarının yüksek olması sayesinde temizlik açısından oldukça rahattır. Ahşap malzemeye sahip olan ayakları siyah renktedir ve gold renk detaylara sahiptir. Konsol kapaklarının üzerinde dekoratif gold şerit detayları kullanılmıştır ve aynaları iki parçadan oluşup çerçevesi konsol yüzeyinde kullanılan siyah renge sahiptir ve gold renk detayları vardır. Konsol dört adet kapaklı dolaba sahiptir. Bu sayede depolama alanınız oldukça fazladır. Konsol aynaları ise konsolla uyumlu renkte ve formdadır. Konsol aynaları de-monte olup ister konsolla entegre edilerek isterseniz de evinizin herhangi bir bölümünde duvara monte edilerek kullanılabilir. Yemek masası altı kişilik olup açıldığında sekiz kişilik olmaktadır. Ayaklarında ahşap malzeme kullanılan masanın üst tablası suntalam malzemeden olup konsolun üst tablasıyla aynı renklerde üretilmiştir ve oldukça modern durmaktadır. Sandalyelerde kullanılan kumaşın silinebilir özellikte olması sayesinde kullanımı oldukça rahattır ve ithaldir. Sandalye ayakları ahşap malzemedendir ve gold renktedir. Sandalye sırtı kavisli bir formdadır ve gold renk detaylarıyla takımla oldukça uyum içerisindedir. Alt ve üst (2 adet) modül olarak tasarlanmış duvar ünitesini isteğe bağlı takımınıza ilave edebilirsiniz.

Konsol: (en: 180 cm / derinlik: 40 cm / yükseklik: 89 cm)

Masa: (en: 154/190 cm / derinlik: 90 cm / yükseklik: 78 cm)

Duvar Ünitesi: (en: 200 cm / derinlik: 40 cm / yükseklik: 180 cm)

Evay Koltuk takımıİki adet üçlü koltuk, bir adet tekli koltuk vardır. Takımda 3+3+1 koltuklarımız mevcuttur. Bütün parçalarda silinebilir özellikte yumuşak, nubuk kumaş kullanılmıştır ve sıvı geçirgenliği oldukça yavaştır. Bu sayede temizlik açısından kullanımı oldukça rahattır. Kırlentlerde, biyelerde ve üçlü koltukların kol kısımlarında kullanılan gold şeritler, takımın modern görünümüyle bütünlük oluşturmuştur. Modern ve sade olarak tasarlanan koltuklarımızın iskeleti ise tamamen ahşaptan yapılarak sağlamlığı ile dikkatleri üzerine çekmektedir. Yüksek olarak tasarlanan gold detaylı siyah ayaklar, temizlik işlerinde sizlere kolaylık sağlamaktadır. Oturumunda 30 DNS yumuşak sünger kullanılmış olup orta yumuşaklıkta olması sağlanmıştır ve oldukça rahattır. Üçlü koltuklar kolaylıkla yatak olabilmektedir. Takımda üçlü koltuklarda sırt minderi bulunmaktadır ve bu konfor desteği sizlere keyifli bir oturum sunmaktadır. Berjeri ise ergonomik formu sayesinde oturumundaki rahatlığı ikiye katlamaktadır.

Yeni evlenenlere ya da evini yenileyenlere özel bu takımımız tam size göre. Dilediğiniz renk seçenekleri ile zevkinize göre döşeyebilir ve kırlentler ile de kombin edebiliriz. Modern koltuk takımı farklı renk seçenekleri mevcuttur.

Ürünün parçalarını tekil olarak satın alabilirsiniz.

Resim içerisindeki aksesuar ve ek eşyalar fiyata dahil değildir.

Üçlü: (en: 230 cm / derinlik: 90 cm / yükseklik: 82 cm)

Tekli: (en: 78 cm / derinlik: 80 cm / yükseklik: 98 cm)

Yorumlar

Bu ürün için daha önce yorum yapılmadı.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!