Telefon Numaramız +90 (312) 3196671
 

Asil Düğün Paketi

  • 16.900,00TL13.900,00TL

Zarif ve modern tasarımın bir arada bulunduğu düğün paketi Asil Düğün Paketi HekaHome | Kurtoğlu Mobilya'da

Whatsapp Sipariş

Alışveriş Listeme Ekle

Karşılaştırma listesine ekle

Asil Düğün Paketi

Yatak odası, yemek odası ve koltuk takımı vardır..

Komple Düğün Paketi mobilya olarak  içerisinde yemek odası, yatak odası ve koltuk takımı bulunmaktadır.

İnci Yemek Odası: 1 adet masa, 6 adet sandalye, 1 adet konsol ve aynasından oluşmaktadır. Takımın genelinde çizilmeye karşı dayanıklı duman rengi E1 standartlarında yüzde yüz MDF malzeme kullanılmıştır. Konsol ayaklarının yüksek olması sayesinde temizlik açısından oldukça rahattır. Konsol ahşap ayaklara sahiptir, gold detayları vardır ve siyah renktedir. Konsol 4 adet kapaklı dolaptan oluşmaktadır. Bu sayede depolama alanınız oldukça fazladır. 4 adet kapağında  da eğrisel çizgi detayları ve CNC işlemeler kullanılarak takıma şıklık kazandırılmıştır. Konsol ön yüzeylerinde gold renk dairesel kulplara ve detaylara yer verilmiştir. Konsol aynası de-monte olup evinizin herhangi bir bölümünde duvara monte edilerek kullanılabilir. Yemek masası altı kişilik olup  açılır özelliğe sahiptir ve sekiz kişilik boyuta ulaşmaktadır. Masa ayakları tornalanmıştır ve siyah renktedir. Sandalyelerde kullanılan kumaşı silinebilir özellikte olması sayesinde kullanımı oldukça rahattır ve çeşitli renk alternatiflerine sahiptir. Sandalye ayakları masif ahşap ayaktır ve üzeri siyah boyalıdır. Sandalye sırtı kavisli bir formdadır ve kapitone detayları ile tasarımı zenginleştirilmiştir. Takımı tekil olarak almak için İnci Yemek Odası bağlantısı üzerine tıklayınız.

İnci Yatak Odası: Gösterişi ve asilliği bir arada sunan takımımızda bir adet kapaklı dolap, bir adet başlık, bir adet şifonyer, bir adet şifonyer aynası ve iki adet komodin bulunmaktadır. Takımın geneline yansıtılmış asil bir modern görünüm bulunmaktadır. Başlıkta silinebilir özellikte gri renkte ithal kumaş kullanılmıştır. Kapitone detayları ile başlık ön plana çıkarılmıştır. Uygun yatak ölçüsü 160*200 cm'dir. Dolap kapaklarının dördünde bronz ayna fonksiyonuna yer verilmiştir, bu aynalar boydan özellikte olup parçalı yapıdadır. Diğer kapaklarda ise tasarım diline uygun siyah çizgisel detaylara yer verilmiştir. Dolap içerisinde ekstra askılık ve raf özellikleri bulunmaktadır. Bu sayede depolama alanınız oldukça fazladır. Şifonyer, dolap ve komodinlerde siyah renkli, gold detaylı ahşap ayaklar kullanılarak tasarımla bütünleştirilmiştir. Şifonyerde 4  adet çekmece fonksiyonu vardır ve eşyalarınızı depolamanıza oldukça yardımcı olacaktır. Şifonyer, komodin ve dolap yüzeyleri aynı detayları barındırarak bütünleşmiştir. Takımı tekil olarak almak için İnci Yatak Odası bağlantısı üzerine tıklayınız.

Sultan Koltuk Takımı içerisinde 2 adet üçlü koltuk ve 1 adet tekli koltuk bulunmaktadır. Bütün parçalarda silinebilir özellikte ithal kumaş kullanılmıştır. Sultan Koltuk Takımının ayakları masif ahşap malzemedendir, siyah renktedir ve gold detaylara sahiptir. Üçlü koltukların kollarının yan yüzlerinde kullanılan dikey dikiş işçiliği, sırt kısmında da kullanılarak tasarımı bütünleştirmiştir. Ayrıca kol kısmının ön yüzlerinde kullanılan altın renkli detaylar ise ayaklarla uyum içerisindedir ve takımla bütünlüğü sağlamaktadır. Yüksek olarak tasarlanan ayaklar, temizlik işlerinde sizlere oldukça kolaylık sağlayacaktır. Modern ve ince detaylı olarak tasarlanan koltuklarımız iskeleti sayesinde sağlamlığı ile dikkatleri üzerine çekmektedir. Oturumunda soft sünger kullanılmış olup orta yumuşaklıkta olması sağlanmıştır. Üçlü koltuklar sırt döner mekanizması sayesinde yatak olabilme özelliğine sahiptir. Takımın geneline hakim olan dikey dikiş işçiliği hem modern hem de şık koltuk takımı arayanlara hitap etmektedir. Berjeri ise ergonomik formu sayesinde oturumundaki rahatlığı ikiye katlamaktadır ve sade bir tasarıma sahiptir. Takımı tekil olarak almak için Sultan Koltuk Takımı bağlantısı üzerine tıklayınız.

Diğer düğün paketlerimizi incelemek için '' Düğün Paketleri '' bağlantısı üzerine tıklayınız.

Yorumlar

Bu ürün için daha önce yorum yapılmadı.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!