Telefon Numaramız +90 (312) 3196671
 

Arya Düğün Paketi

  • 28.900,00TL23.900,00TL

Zarif ve modern tasarımın bir arada bulunduğu düğün paketi Arya Düğün Paketi HekaHome | Kurtoğlu Mobilya'da

Whatsapp Sipariş

Alışveriş Listeme Ekle

Karşılaştırma listesine ekle

Arya Düğün Paketi

Yatak odası, yemek odası ve koltuk takımı vardır..ZARİF VE MODERN TASARIMLI DÜĞÜN PAKETİ ARAYANLAR İÇİN ÇOK TERCİH EDİLEN ARYA DÜĞÜN PAKETİMİZ TAM SİZE GÖRE

Komple Düğün Paketi mobilya olarak  içerisinde yemek odası, yatak odası ve koltuk takımı bulunmaktadır.

Arya Yemek Odası Takımı 1 adet masa, 6 adet sandalye, 1 adet konsol ve aynasından oluşmaktadır. Takımın genelinde çizilmeye karşı dayanıklı kırık beyaz E1 standartlarında malzeme kullanılmıştır. Konsol ayaklarının yüksek olması sayesinde temizlik açısından oldukça rahattır. Konsol iki adet kapaklı dolap ve ili adet çekmeceden oluşmaktadır. Bu sayede depolama alanınız oldukça fazladır. Konsol ön yüzeylerinde gold detaylara ve kısmi yansıtıcı yüzeylere yer verilmiştir. Ahşap çıtalarla bu detaylar güçlendirilmiştir. Konsol aynaları de-monte olup evinizin herhangi bir bölümünde duvara monte edilerek kullanılabilir. Konsol üst tablası ve masa tablası gri tonlarında mermer görünümlüdür. Yemek masası altı kişilik olup  açılır özelliğe sahiptir ve sekiz kişilik boyuta ulaşmaktadır. Masa ayakları tornalanmıştır ve ayaklarda kullanılan gold detaylarla tasarımın bütünüyle uyum sağlanmıştır. Sandalyelerde kullanılan kumaşı silinebilir özellikte olması sayesinde kullanımı oldukça rahattır ve çeşitli renk alternatiflerine sahiptir. Sandalye ayakları masif ahşap ayaktır ve üzeri siyah boyalıdır. Sandalye sırtı kavisli bir formdadır ve oturum rahatlığını arttırmaktadır. Özel mermer ve seriye özel gold detaylarıyla hayran kalacağınız takımımız zarafetiyle de misafirlerinizi büyüleyecek.

Arya Yatak Odası Takımı Gösterişi ve sadeliği bir arada sunan takımımızda bir adet altı sürgülü dolap, bir adet başlık, bir adet şifonyer, bir adet şifonyer aynası ve iki adet komodin bulunmaktadır. Takımın geneline yansıtılmış şık bir modern görünüm bulunmaktadır. Takımımız MDF malzeme kullanılarak tasarlanmıştır. Başlıkta silinebilir özellikte ipeksi kadife, ithal kumaş kullanılmıştır. Düğme detayları ile başlık ön plana çıkarılmıştır. Başlık çerçevesinde kısmi yansıtıcı yüzeyler kullanılmıştır ve yanlarında aydınlatma elemanları mevcuttur. Dolapta sürgülü kısmın sol tarafında bir adet kapaklı modülü bulunmaktadır ve toplamda sürgülü ve kapaklı olarak, 6 kapak boyutuna tekabül etmektedir. Dolap kapaklarında ayna fonksiyonuna yer verilmiştir. Ayna etrafında ise tasarımın bütününe uygun gold detaylı şeritler mevcuttur. Dolap içerisinde çekmece ve raf özellikleri bulunmaktadır. Şifonyer ve komodin ayaklarında altın yüzük formu kullanılmıştır ve takımla bütünleştirilmiştir. Şifonyerde 3  adet çekmece ve 2 adet kapaklı dolap vardır ve eşyalarınızı depolamanızda oldukça yardımcı olacaktır. Şifonyer ve dolap yüzeyleri aynı detayları barındırarak bütünleşmiştir.

Arya Koltuk Takımı içerisinde 2 adet üçlü koltuk ve 1 adet tekli koltuk bulunmaktadır. Ürünümüzün iskeleti fırınlanmış gürgen ağacından olup oturumunda çökme yapmayan sünger kullanılmıştır. S yay sistemi sayesinde gayet konforlu bir oturumu olan koltuk takımımızın yatak olma özelliği de mevcuttur. Yüksek ayakları sayesinde temizliğe de kolaylık sağlayacak ürünümüzün üçlülerinin yanlarında çerçeve gold detaylar kullanılmıştır. Ayakları da bu detaya uyumlu tasarlanarak takımda bir bütünlük sağlanmıştır. Döşemesinde kolay silinebilir kumaş kullanılan koltuklarımızın çeşitli renk alternatifi de mevcuttur.

Diğer düğün paketlerimizi incelemek için '' Düğün Paketleri '' bağlantısı üzerine tıklayınız.

Yorumlar

Bu ürün için daha önce yorum yapılmadı.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!