Telefon Numaramız +90 (312) 3196671
 

Artemis Düğün Paketi

  • 23.900,00TL19.900,00TL

Gösterişli yapısı ile modern tarzın en güzel örnekleri Artemis Düğün Paketi HekaHome | Kurtoğlu Mobilya'da

Whatsapp Sipariş

Alışveriş Listeme Ekle

Karşılaştırma listesine ekle

Artemis Düğün Paketi

Yatak odası, yemek odası ve koltuk takımı vardır..Komple Düğün Paketi mobilya olarak  içerisinde yemek odası, yatak odası ve koltuk takımı bulunmaktadır.

Sahra Yatak Odası Takımı: sürgülü dolap, başlık, şifonyer ve aynası, iki adet komodinden oluşmaktadır. Takımın bütününde mermer görünüm ve ceviz rengi hakimdir. Takım ayaklarında siyah renk kullanılmıştır. Takım başlığında silinebilir özellikte ithal kumaş kullanılmıştır. Uygun yatak ölçüsü 160*200 cm'dir. Dolap sürgülüdür ve dolap içerisinde ekstra çekmece, raf gibi özellikleri bulunmaktadır. Dolap kapaklarında ayna fonksiyonu kullanılmıştır ve kapakların üst kısmında gri renkli mermer görünümlü kaplamalar bulunmaktadır. Şifonyer, üç adet çekmece iki adet kapaklı dolaptan oluşmaktadır. Şifonyer ve komodin üst tablaları, dolap ile uyumlu gri tonda mermer görünümlü kaplamaya sahiptir. Ayrıca takımda kullanılan geometrik form detayı, takım ayaklarıyla form olarak birebir uyum içerisindedir. Takımı tekil olarak almak için Sahra Yatak Odası bağlantısı üzerine tıklayınız.

Sahra Yemek Odası Takımı: Takımda konsol ve aynaları, yemek masası ve 6 adet sandalye bulunmaktadır. Konsol üst yüzeyi mermer görünümü ile zenginleştirilmiştir. Konsol 2 adet çekmeceli, iki adet kapaklıdır ve depolama alanınız oldukça fazladır. Konsol aynasında geometrik form ile modern bir görünüm elde edilmiştir. Konsol kulpları ve takım ayakları siyah renktedir. Masa ve sandalye ayakları fırınlanmış ahşaptır ve siyah renktedir. Masa ahşaptır ve çizilmeye karşı dayanıklıdır. Masa açılabilir özelliktedir ve sekiz kişilik kullanıma uygun boyuttadır. Sandalyelerde ithal silinebilir özellikte kumaş kullanılmıştır. Form olarak belinizi kavrar ve oldukça rahattır. Takımı tekil olarak almak için Sahra Yemek Odası bağlantısı üzerine tıklayınız.

Artemis Koltuk Takımı: 2 adet üçlü koltuk ve 1 adet tekli koltuktan oluşmaktadır. Üçlü koltukların sırt ve kolları tamamen kapitone işçiliği ile bezenmiştir. Kullanılan kumaş silinebilir özellikte ithal ipeksi kadife kumaştır. Üçlü koltuklar döner sırt mekanizması sayesinde yatak olabilme özelliğine sahiptir. Oturumunda 36 DNS sünger kullanılmıştır ve oldukça rahattır. Kırlent çeşitliliği ile tasarım zenginleştirilmiştir. Yüksek ayak olması temizlik aşamasında sizlere kolaylık sağlayacaktır. Ayakları koyu ceviz renginde ve kasası gibi tamamen ahşaptır. Berjerinin ergonomik formu sayesinde berjer, belinizi kavrayacaktır ve oturumunuz oldukça keyifli hale dönüşecektir. Renk değişikliği yapabilirsiniz. Takımı tekil olarak almak için Artemis Koltuk Takımı bağlantısı üzerine tıklayınız.

Diğer düğün paketlerimizi incelemek için '' Düğün Paketleri '' bağlantısı üzerine tıklayınız.

Yorumlar

Bu ürün için daha önce yorum yapılmadı.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!