Telefon Numaramız +90 (312) 3196671
 

Aria Düğün Paketi

  • 29.900,00TL24.900,00TL

Gösterişli yapısı ile modern tarzın en güzel örnekleri Aria Düğün Paketi HekaHome | Kurtoğlu Mobilya'da

Whatsapp Sipariş

Alışveriş Listeme Ekle

Karşılaştırma listesine ekle

Aria Düğün Paketi

Yatak odası, yemek odası ve koltuk takımı vardır.. Komple Düğün Paketi mobilya olarak  içerisinde yemek odası, yatak odası ve koltuk takımı bulunmaktadır.

Paris Yatak Odası Takımı: içeriğinde bir adet sürgülü dolap, bir adet şifonyer + ayna, 2 adet komodin ve başlık bulunmaktadır. Takımın geneline yansıtılmış siyah ve gri rengin verdiği bir asalet söz konusudur. Takımımız MDF malzeme kullanılarak tasarlanmıştır. Başlıkta silinebilir özellikte gri renkte keten ithal kumaş kullanılmıştır. Düğme detayları ile başlık ön plana çıkarılmıştır. Dolap 6 kapak boyutundadır ve CNC kesim ile zenginleştirilmiş detayları mevcuttur. Ahşap kapaklarda, takım ayaklarına ve kulplarına uygun altın renkli şeritler bulunmaktadır. Dolap içerisinde çekmece ve raf özellikleri bulunmaktadır. Şifonyer ve komodin kulplarında altın yüzük formu kullanılmıştır. Şifonyer ön yüzeyleri ise komodinlerde olduğu gibi dolap kapaklarıyla aynı tasarım dili kullanılarak tasarlanmıştır. Şifonyer aynası dikdörtgendir ve de-monte özelliği sayesinde ister şifonyere bitişik isterseniz de duvara monte ederek kullanabilirsiniz. Şifonyer dört çekmeceli olup eşyalarınızı depolamanızda oldukça yardımcı olacaktır.

Aria Yemek Odası Takımı: 1 adet masa, 6 adet sandalye, 1 adet konsol ve aynasından oluşmaktadır. Konsol, birinci kalite MDF malzeme üzeri asimetrik CNC kesim formlarla üretilmiştir. Konsol üst tablası mermer görünümlü baskı yapılarak üretilmiştir. Ayaklar metal malzemeden üretilmiştir. Konsol ayakları yerden yüksektir ve gümüş rengi ön yüzünde devamlılık sağlamaktadır. Masasının üst tablasında yine mermer görünümlü baskı yapılarak üretilmiştir. Masa sabittir ve sekiz kişilik boyuttadır. Masa ayaklarında ve tablasının kenarlarında yine gümüş detaylar mevcuttur. Sandalyelerde ithal silinebilir kumaş kullanılmıştır. Sandalyelerin ayakları gümüş renk ve metal malzemedendir. Renk değişikliği yapabilirsiniz.

Aria Koltuk Takımı: içerisinde 2 adet üçlü koltuk ve 1 adet tekli koltuk bulunmaktadır.  Ayakları metal malzemeden yapılmış olup gold, gümüş veya krom renk seçeneklerine sahiptir. Bu detaylar koltuk yan yüzünden kol kısmına kadar doğru devam etmektedir. Döşemesinde kadife ve saten kumaş uygulanmaktadır, kolay silinebilir, leke tutmama garantilidir. Koltuklarımızın oturumunda ise 36 DNS CNC kesim soft sünger kullanılmış ve orta yumuşaklıkta olması sağlanmıştır. Oturum minderlerinin üst kısmında kullanılan kuş tüyü sünger ile oturum konforunuz en üst düzeye çıkarılmıştır. Ürünün üçlü koltukları sırt kısmında bulunan mekanizması sayesinde yatak olabilme özelliğine sahiptir. Ürünümüzde toplam 4 adet kırlent ve 4 adet sırt minderi vardır. Bu yastıklar silikon ve kırpıntı sünger karışımından üretilmiştir.

Diğer düğün paketlerimizi incelemek için '' Düğün Paketleri '' bağlantısı üzerine tıklayınız.

Yorumlar

Bu ürün için daha önce yorum yapılmadı.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!