Telefon Numaramız +90 (312) 3196671
 

Aria Düğün Paketi

  • 29.900,00TL24.900,00TL

Gösterişli yapısı ile modern tarzın en güzel örnekleri Aria Düğün Paketi HekaHome | Kurtoğlu Mobilya'da

Alışveriş Listeme Ekle

Karşılaştırma listesine ekle

Aria Düğün Paketi

Yatak odası, yemek odası ve koltuk takımı vardır.. Komple Düğün Paketi mobilya olarak  içerisinde yemek odası, yatak odası ve koltuk takımı bulunmaktadır.

Paris Yatak Odası Takımı: içeriğinde bir adet dolap, bir adet şifonyer + ayna, 2 adet komodin ve başlık bulunmaktadır. Takımın geneline yansıtılmış siyah ve gri rengin verdiği bir asalet söz konusudur. Takımımız MDF malzeme kullanılarak tasarlanmıştır. Başlığında kullanılan keten kumaş silinebilir özelliktedir ve gri renktedir. Düğme detaylarıyla modern bir tasarıma sahip olan başlık takımla oldukça uyumlu hale getirilmiştir. Dolap, komodin ve şifonyerde bulunan  gold renk detaylar takımda bütünlüğü sağlamaktadır. Şifonyer ön yüzey kapakları ve aynası dolap ile uyum içerisinde tasarlanmıştır. Şifonyerde dört adet çekmece bulunmaktadır. Şifonyer ve komodinin masif ahşaptan üretilen ayakları yerden yüksektir ve gold detaylarıyla modern bir görünüme sahiptir. Ayrıca yerden yüksek tasarlanan ayaklar temizlik işlerinizde size oldukça kolaylık sağlayacaktır. Dolap sürgülüdür ve altı kapak boyutundadır. Toplam bir kapağın yüzeyi büyüklüğünde kullanılan aynalar parçalı yapıdadır. CNC işlemeler ve dekoratif desenlere sahip olan dolap içerisinde askılık, çekmece ve raf özellikleri bulunmaktadır. Bu sayede kıyafetleriniz için oldukça bölümlemeli ve kullanışlı bir alan oluşturulmuştur. Ürünün tüm modüllerinde MDF malzeme üzeri lake boya kullanılmıştır. Çekmecelerinde ise yavaşlatıcı tandem ray kullanılan takımda çarpmaların ve hasarların önüne geçilerek takımınızı uzun süre kullanmanız hedeflenmiştir. Takımı tekil olarak almak için Paris Yatak Odası bağlantısı üzerine tıklayınız.

Aria Yemek Odası Takımı: 1 adet masa, 6 adet sandalye, 1 adet konsol ve aynasından oluşmaktadır. Konsol, birinci kalite MDF malzeme üzeri asimetrik CNC kesim formlarla üretilmiştir. Konsol üst tablası mermer görünümlü baskı yapılarak üretilmiştir. Ayaklar metal malzemeden üretilmiştir. Konsol ayakları yerden yüksektir ve gümüş rengi ön yüzünde devamlılık sağlamaktadır. Masasının üst tablasında yine mermer görünümlü baskı yapılarak üretilmiştir. Masa sabittir ve sekiz kişilik boyuttadır. Masa ayaklarında ve tablasının kenarlarında yine gümüş detaylar mevcuttur. Sandalyelerde ithal silinebilir kumaş kullanılmıştır. Sandalyelerin ayakları gümüş renk ve metal malzemedendir. Renk değişikliği yapabilirsiniz. Takımı tekil olarak almak için Aria Yemek Odası bağlantısı üzerine tıklayınız.

Aria Koltuk Takımı: içerisinde 2 adet üçlü koltuk ve 1 adet tekli koltuk bulunmaktadır.  Ayakları metal malzemeden yapılmış olup gold, gümüş veya krom renk seçeneklerine sahiptir. Bu detaylar koltuk yan yüzünden kol kısmına kadar doğru devam etmektedir. Döşemesinde kadife ve saten kumaş uygulanmaktadır, kolay silinebilir, leke tutmama garantilidir. Koltuklarımızın oturumunda ise 36 DNS CNC kesim soft sünger kullanılmış ve orta yumuşaklıkta olması sağlanmıştır. Oturum minderlerinin üst kısmında kullanılan kuş tüyü sünger ile oturum konforunuz en üst düzeye çıkarılmıştır. Ürünün üçlü koltukları sırt kısmında bulunan mekanizması sayesinde yatak olabilme özelliğine sahiptir. Ürünümüzde toplam 4 adet kırlent ve 4 adet sırt minderi vardır. Bu yastıklar silikon ve kırpıntı sünger karışımından üretilmiştir. Takımı tekil olarak almak için Aria Koltuk Takımı bağlantısı üzerine tıklayınız.

Diğer düğün paketlerimizi incelemek için '' Düğün Paketleri '' bağlantısı üzerine tıklayınız.

Yorumlar

Bu ürün için daha önce yorum yapılmadı.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!