Telefon Numaramız +90 (312) 3196671
 

Arden Duvar Ünitesi

  • 2.100,00TL1.700,00TL

Modern tasarımına yönlü ahşap doku ve gümüş renk şeritler ile detay kazandırılmış Arden Duvar Ünitesi HekaHome | Kurtoğlu Mobilya'da

Whatsapp Sipariş

Alışveriş Listeme Ekle

Karşılaştırma listesine ekle

Arden Duvar Ünitesi

Duvar ünitesi alt ve üst iki modülden oluşmaktadır.

İNTERNETE ÖZEL KAMPANYALI FİYATTIR!

Arden Duvar Ünitesi

Tv ünitesi modeline genel olarak beyaz rengin sadeliği ve yönlü ahşap dokusu hakimdir. Duvar Ünitesine gümüş rengin ışıltısı ile detay kazandırılmıştır. Bu gümüş renkteki şerit detayları, ürünün tüm modüllerinde tekrar edilerek ünitede muazzam bir tasarım bütünlüğü sağlanmıştır. Ayrıca sade tasarımlı, dörtgenformda ve gold renkte olan kulplar ise ürünün ışıltılı bir görünüme kavuşmasını sağlamıştır. Ürünün modern görünümü, beyaz renge ve keskin yapıya sahip olan ayakları ile desteklenmiştir. Ünitenin yerden yüksek tasarıma sahip olmasını sağlayan ayakları, sizlere temizlik işlerinizde oldukça yardımcı olacaktır. Alt ve üst modül olmak üzere toplam iki parçadan oluşan takımın alt modülünde dört adet çekmeceye, üst modülünde ise iki adet kapaklı dolaba ve raf fonksiyonlarına yer verilmiştir. Ürünün tüm modülleri çizilmeye dayanıklı, E1 sınıfı malzeme ile üretilmiş olup ürünün uzun ömürlü olması hedeflenmiştir. Takım sahip olduğu yönlü ahşap dokusu ile evinize sıcak bir görünüm kazandıracakken beyaz rengi ile de odanıza ferah bir hava verecektir. Kullanılan gümüş renk şeritler ise evinizi detaylandıracaktır ve odanızın ışıltılı bir görünüme sahip olmasını sağlayacaktır.

Komple Duvar Ünitesine ihtiyacım yok diyorsanız, ürünün tüm modüllerini sizlere sunulmuş olan seçenekler kısmından tekil olarak satın alabilirsiniz.

Beyaz Duvar Ünitesi arıyorsanız bu ürünü mutlaka incelemelisiniz.

Duvar Ünitesi Alt Modül: (en: 207.5 cm / derinlik: 46 cm / yükseklik: 42.5 cm)

Duvar Ünitesi Üst Modül: (en: 180 cm / derinlik: 22 cm / yükseklik: 19.5 cm)

Yorumlar

Bu ürün için daha önce yorum yapılmadı.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!