Telefon Numaramız +90 (312) 3196671
 

Arden Düğün Paketi

  • 23.900,00TL19.900,00TL

Gösterişli yapısı ile modern tarzın en güzel örnekleri Arden Düğün Paketi HekaHome | Kurtoğlu Mobilya'da

Whatsapp Sipariş

Alışveriş Listeme Ekle

Karşılaştırma listesine ekle

Arden Düğün Paketi

Yatak odası, yemek odası ve koltuk takımı vardır.. Komple Düğün Paketi mobilya olarak  içerisinde yemek odası, yatak odası ve koltuk takımı bulunmaktadır.

Arden Yemek Odası Takımı: 1 adet masa, 6 adet sandalye, 1 adet konsol ve aynasından oluşmaktadır. Konsolunda birinci kalite sunta-lam malzeme kullanılan takımımızın ayakları ise sandalye ayakları ile aynı tasarım çizgisinde üretilmiştir. Konsol ayakları yerden yüksektir ve kulplarda gold detaylar bulunmaktadır. Ayrıca kısmi olarak ahşap görünümlü yüzey kullanılmıştır. Aynı yüzey masa yüzeyi ve ayaklarında da devam ettirilmektedir. Sandalyelerde ithal silinebilir kumaş kullanılmıştır. Renk değişikliği yapabilirsiniz. Takımı tekil olarak almak için Arden Yemek Odası bağlantısı üzerine tıklayınız.

Arden Yatak Odası Takımı: bir adet beş kapaklı dolap, bir adet başlık, bir adet şifonyer, bir adet şifonyer aynası ve iki adet komodin bulunmaktadır. Başlıkta silinebilir özellikte krem-bej rengi kumaş kullanılmıştır. Uygun yatak ölçüsü 160x200  cm'dir. Dolap kapaklarında gold kulplar kullanılmıştır. İki adet kapakta ahşap doku kullanılırken diğer iki kapakta ise beyazın yalın hali kullanılmıştır. Bir kapakta ise ayna fonksiyonu vardır. Takımımızın komodini ve şifonyeri zarif yüksek ayaklı olarak tasarlanmıştır ve çekmece önlerinde yine gold renk detaylar uygulanmıştır. Takımı tekil olarak almak için Arden Yatak Odası bağlantısı üzerine tıklayınız.

İtalyan Koltuk Takımı: içerisinde 2 adet üçlü koltuk ve 1 adet tekli koltuk bulunmaktadır. Ürünümüzün iskeleti fırınlanmış gürgen ağacından olup alt kasası ise ahşap malzemedendir. Buna bütünlük oluşturacak ayakları da yine ahşap malzemeden yapılmıştır. Döşemesinde ithal, silinebilir ipeksi kadife kumaş kullanılan koltuklarımızın oturumunda ise soft sünger kullanılmış ve orta yumuşaklıkta olması sağlanmıştır.  Ürünün üçlü koltukları sırt kısmında bulunan mekanizması sayesinde yatak olabilme özelliğine sahiptir. Takımı tekil olarak almak için İtalyan Koltuk Takımı bağlantısı üzerine tıklayınız.

Diğer düğün paketlerimizi incelemek için '' Düğün Paketleri '' bağlantısı üzerine tıklayınız.

Yorumlar

Bu ürün için daha önce yorum yapılmadı.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!