Telefon Numaramız +90 (312) 3196671
 

Ankara Düğün Paketi

  • 21.490,00TL17.900,00TL

Beyaz görünümünün gücünü evinde hissetmek isteyenler için Ankara Düğün Paketi HekaHome | Kurtoğlu Mobilya'da

Alışveriş Listeme Ekle

Karşılaştırma listesine ekle

Ankara Düğün Paketi

Düğün Paketimiz Size Özel Yatak + Baza Hediyelidir.

Komple Düğün Paketi mobilya olarak  içerisinde yemek odası, yatak odası ve koltuk takımı bulunmaktadır.

Ankara Yemek Odası; takım içeriğinde  konsol ve aynası, yemek masası, 6 adet sandalye vardır. Çizilmeye karşı oldukça dayanıklı üst sınıf E1 malzeme ile üretilmiştir. Konsol ayaklarının yüksek olması sayesinde temizlik açısından oldukça rahattır. Tasarımına farklı bir boyut katan ayaklarındaki gold detayları takımda bütünlük yaratmıştır. Konsol dört kapaklıdır ve depolama alanınız oldukça fazladır. Konsol aynaları de-monte olup ister konsolla entegre isterseniz de duvara monte edilerek kullanılabilir. Yemek Masası 6 kişilik olup  açılır hale getirildiğinde sekiz kişilik olmaktadır. Sandalyelerde kullanılan kumaşı silinebilir özellikte olması sayesinde kullanımı oldukça rahattır ve rengi gridir.

Ankara Yatak Odası içeriğinde dolap, şifonyer + ayna, komodin (2 ad.) ve başlık bulunmaktadır. Takımın geneline yansıtılmış şık bir modern görünüm bulunmaktadır. 6 Kapaklı dolap içerisinde çekmece ve raf özellikleri bulunmaktadır. Kapaklı dolapta 2 adet opak, 4 adet kısmi yansıtıcı yüzeyli camlı kapak bulunmaktadır. Cam yüzeyler temperlenmiş olduğundan kırılmaya karşı dayanıklıdır. Şifonyer ön yüzeyi de dolap kapaklarıyla ortak bir tasarım dili ile tasarlanmıştır. Bir adet kapaklı dolap ve iki adet çekmecesi bulunmaktadır. 

Viyana Koltuk Takımı; iki adet üçlü koltuk ve bir adet tekli koltuktan oluşmaktadır. Üçlü koltuklar yataklı ve sandıklıdır. Kollarında ve sırt yaslanma bölümünde kullanılan kapitone detayları metrekare olarak küçük salonlarda şık koltuk takımı kullanıma hizmet vermektedir. Tekli koltuk oturduğunuz da belinize destek olması için yastığı bulunmaktadır. Sırt minderinin olmaması kullanımda farklı bir rahatlık vermektedir. Toplamda 8 adet kırlenti bulunan takımın 2  adet kırlenti berjer sırt kırlenti olup diğer 4 adeti modern görselli afrika kadın ve çizgili modeldir. Dilerseniz siz kırlent renklerinizi koltuğunuz için seçeceğiniz kumaş ve renk ile aynı kombin yapabilirsiniz.

Üstelik siz yeni evlenecek ya da eski eşyalarından sıkılmış evini yenileyecekler için YATAK + BAZA HEDİYE ediyoruz. Ucuz Düğün Paketi ürünümüz bir tık uzağında.

Yorumlar

Bu ürün için daha önce yorum yapılmadı.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!