Telefon Numaramız +90 (312) 3196671
 

Anka Düğün Paketi

  • 28.900,00TL23.900,00TL

Gösterişli yapısı ile modern tarzın en güzel örnekleri Anka Düğün Paketi HekaHome | Kurtoğlu Mobilya'da

Whatsapp Sipariş

Alışveriş Listeme Ekle

Karşılaştırma listesine ekle

Anka Düğün Paketi

Yatak odası, yemek odası ve koltuk takımı vardır.. Komple Düğün Paketi mobilya olarak  içerisinde yemek odası, yatak odası ve koltuk takımı bulunmaktadır.

Anka Yemek Odası Takımı 1 adet masa, 6 adet sandalye, 1 adet konsol ve aynasından oluşmaktadır. Konsolunda birinci kalite sunta-lam malzeme kullanılan takımımızın ayakları ise metal malzemedendir. Konsol ayakları yerden yüksektir ve ön yüzlerin bir bölümünde ve kulplarda gold detaylar bulunmaktadır. Masasının üst tablasında yine birinci kalite suntalam kullanılan takımımızın masasının ayakları ahşap üzerine siyah boyalıdır. Sandalyelerde ithal silinebilir kumaş kullanılmıştır. Renk değişikliği yapabilirsiniz.

Anka Yatak Odası Takımı bir adet altı sürgülü dolap, bir adet başlık, bir adet şifonyer, bir adet şifonyer aynası ve iki adet komodin bulunmaktadır. Başlığı birinci kalite kumaş ile döşenmiştir. Uygun yatak ölçüsü 160x200 olup bazasızdır. Gardırop 2 adet sürgü kapaktan oluşmaktadır ve kapaklarında çift taraflı yavaşlatıcı stoper bulunmaktadır. Dolap kapaklarında gold kulplar kullanılmıştır. Takımımızın komodini ve şifonyeri metal yüksek ayaklı tasarlanmıştır ve çekmece önlerinde yine gold renk detaylar uygulanmıştır.

Anka Koltuk Takımı içerisinde 2 adet üçlü koltuk ve 1 adet tekli koltuk bulunmaktadır. Ürünümüzün iskeleti fırınlanmış gürgen ağacından olup alt kasası ise ahşap malzemedendir. Buna bütünlük oluşturacak ayakları da yine ahşap malzemeden yapılmıştır. Döşemesinde ithal, silinebilir kumaş kullanılan koltuklarımızın oturumunda ise soft sünger kullanılmış ve orta yumuşaklıkta olması sağlanmıştır.  Ürünün üçlü koltukları sırt kısmında bulunan mekanizması sayesinde yatak olabilme özelliğine sahiptir. 4 adet kırlente sahip olup bunlar silikon ve kırpıntı sünger karışımından üretilmiştir.

Diğer düğün paketlerimizi incelemek için '' Düğün Paketleri '' bağlantısı üzerine tıklayınız.

Yorumlar

Bu ürün için daha önce yorum yapılmadı.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!