Telefon Numaramız +90 (312) 3196671
 

Anka Düğün Paketi

  • 28.900,00TL23.900,00TL

Gösterişli yapısı ile modern tarzın en güzel örnekleri Anka Düğün Paketi HekaHome | Kurtoğlu Mobilya'da

Whatsapp Sipariş

Alışveriş Listeme Ekle

Karşılaştırma listesine ekle

Anka Düğün Paketi

Yatak odası, yemek odası ve koltuk takımı vardır.. 

Komple Düğün Paketi mobilya olarak  içerisinde yemek odası, yatak odası ve koltuk takımı bulunmaktadır.

Anka Yemek Odası Takımı 1 adet masa, 6 adet sandalye, 1 adet konsol ve aynasından oluşmaktadır. Modüllerinde birinci kalite suntalam malzeme kullanılan takımımızın ayakları ise metal malzemedendir. Şık ve modern tasarıma sahip takımımızın genelinde cevizin doğal ve koyu tonu kullanılmıştır. Konsol dört kapaklıdır ve depolama alanınız oldukça fazladır. Konsol ön kapaklarında gold detaylar ve dekoratif kısmi pervaz görünümü kullanılmıştır. Konsol aynaları de-monte olup evinizin herhangi bir bölümünde duvara monte edilerek kullanılabilir.  Konsol ayaklarının yüksek olması sayesinde temizlik açısından oldukça rahattır. Ayrıca ayakları metaldir ve siyah renklidir. Ayaklarının zarif yapısı sayesinde tasarıma, oldukça şık bir görünüm kazandırılmıştır. Ayaklarının gold şerit barındırması, takımda bütünlük oluşmasını sağlamıştır.  Yemek masası sabittir ve sekiz kişilik boyuttadır. Masa tablasının kenarlarında kullanılan gold detay, takımın diğer modülü olan konsolla oldukça uyum içerisindedir. Sandalyelerde kullanılan kumaşı silinebilir özellikte olması sayesinde kullanımı oldukça rahattır ve çeşitli renk alternatiflerine sahiptir. Sandalye ayakları, masa ayakları gibi tornalanmış ahşap ayaktır ve üzeri siyah boyalıdır. Sandalye sırtı kavisli bir formdadır ve oturum rahatlığını arttırmaktadır. Takımı tekil olarak almak için Anka Yemek Odası bağlantısı üzerine tıklayınız.

Anka Yatak Odası Takımı bir adet altı sürgülü dolap, bir adet başlık, bir adet şifonyer, bir adet şifonyer aynası ve iki adet komodin bulunmaktadır. Başlığında kullanılan kumaş silinebilir özelliktedir ve gri tonundadır. Bu sayede takımın genel havasına oldukça uyumlu hale getirilmiştir. Başlığın orta kısmında gold detaylar kullanılmıştır. Uygun yatak ölçüsü 160*200 cm'dir. Şifonyer ön yüzey kapakları ve aynası dolap ile uyum içerisinde tasarlanmıştır. Şifonyerde 2 adet çekmece  ve 1 adet dolap bulunmaktadır. Şifonyer ve komodin ayakları siyah metaldir, yerden yüksektir ve gold yüzük detaylarına sahiptir. Şifonyer ve komodin üst yüzeylerinde yansıtıcı özellikte çizilmeye karşı dayanıklı malzeme kullanılmıştır. Dolap sürgülüdür ve 6 kapak boyutundadır. Bir kapakta yüzeyinin tamamını kaplayacak büyüklükte ayna kullanılmıştır. Diğer kapağında ceviz dokunun yanı sıra gold detaylar ve kısmi pervaz görünümü kullanılmıştır. Dolap içerisinde çekmece ve raf özellikleri bulunmaktadır. Bu sayede kıyafetleriniz için oldukça bölümlemeli ve kullanışlı bir alan oluşturulmuştur. Takımı tekil olarak almak için Anka Yatak Odası bağlantısı üzerine tıklayınız.

Anka Koltuk Takımı içerisinde 2 adet üçlü koltuk ve 1 adet tekli koltuk bulunmaktadır. Bütün parçalarda silinebilir özellikte ithal kumaş kullanılmıştır. Anka Koltuk Takımının ayakları komple ahşaptır ve siyah rengindedir. Ayrıca aynı ahşap detayları takımın alt kasasında da mevcuttur. Modern ve sade olarak tasarlanan koltuklarımızın iskeleti ise fırınlanmış kayın ve gürgenden yapılarak sağlamlığı ile dikkatleri üzerine çekmektedir. Yüksek olarak tasarlanan ayaklar, temizlik işlerinde sizlere kolaylık sağlamaktadır. Oturumunda 32 dansite HR sünger kullanılmış olup orta yumuşaktır ve oldukça rahattır. Ayrıca üçlü koltuklarda konforu yakalamak için ekstra sırt minderi bulunmaktadır. Bu üçlü koltuklar yatak olma özelliğine sahip değildir ancak sırt minderleri kaldırıldığında gayet geniş olmaktadır ve yatmak için ideal bir ölçüye sahip olmaktadır. Takımın geneline hakim olan dikey dikişler hem modern hem de sade koltuk takımı arayanlara hitap etmektedir. Berjeri ise ergonomik formu sayesinde oturumundaki rahatlığı ikiye katlamaktadır. Takım 4 adet kırlente sahip olup bunlar silikon ve kırpıntı sünger karışımından üretilmiştir. Takımı tekil olarak almak için Anka Koltuk Takımı bağlantısı üzerine tıklayınız.

Diğer düğün paketlerimizi incelemek için '' Düğün Paketleri '' bağlantısı üzerine tıklayınız.

Yorumlar

Bu ürün için daha önce yorum yapılmadı.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!