Telefon Numaramız +90 (312) 3196671
 

Anka Mobilya Takımı

  • 18.180,00TL15.350,00TL

Asil görünüm sevenler için tasarlanmış Anka Mobilya Takımı HekaHome | Kurtoğlu Mobilya'da

Alışveriş Listeme Ekle

Karşılaştırma listesine ekle

Anka Mobilya Takımı

Takımda koltuk takımı ve yemek odası takımı vardır.

Anka Yemek Odası içerisinde 1 adet masa, 4 adet sandalye, 1 adet konsol ve aynası bulunmaktadır. Şık ve modern tasarıma sahip takımımızın genelinde cevizin doğal ve koyu tonu kullanılmıştır. Konsol dört kapaklıdır ve depolama alanınız oldukça fazladır. Konsol ön kapaklarında gold detaylar ve dekoratif kısmi pervaz görünümü kullanılmıştır. Konsol aynaları de-monte olup evinizin herhangi bir bölümünde duvara monte edilerek kullanılabilir.  Konsol ayaklarının yüksek olması sayesinde temizlik açısından oldukça rahattır. Ayrıca ayakları metaldir ve siyah renklidir. Ayaklarının zarif yapısı sayesinde tasarıma, oldukça şık bir görünüm kazandırılmıştır. Ayaklarının gold şerit barındırması, takımda bütünlük oluşmasını sağlamıştır.  Yemek masası sabittir ve sekiz kişilik boyuttadır. Masa tablasının kenarlarında kullanılan gold detay, takımın diğer modülü olan konsolla oldukça uyum içerisindedir. Sandalyelerde kullanılan kumaşı silinebilir özellikte olması sayesinde kullanımı oldukça rahattır ve çeşitli renk alternatiflerine sahiptir. Sandalye ayakları, masa ayakları gibi tornalanmış ahşap ayaktır ve üzeri siyah boyalıdır. Sandalye sırtı kavisli bir formdadır ve oturum rahatlığını arttırmaktadır. Alt ve üst (2 adet) modül olarak iki parçadan tasarlanmış duvar ünitesini isteğe bağlı takımınıza ilave edebilirsiniz. Ceviz Yemek Odası arıyorsan mutlaka incelemelisin.

Konsol: (en: 214 cm / derinlik: 50 cm / yükseklik: 85 cm)

Konsol Aynası: (en: 75 cm / derinlik: 2,5 cm / yükseklik: 75 cm)

Duvar Ünitesi : (en: 230 cm / derinlik: 49 cm / yükseklik: 61 cm)

Masa: (en: 181 cm / derinlik: 95 cm / yükseklik: 78 cm)

Anka Koltuk Takımı Takımda 3+3+1 koltuklarımız mevcuttur.  Bütün parçalarda silinebilir özellikte ithal kumaş kullanılmıştır. Anka Koltuk Takımının ayakları komple ahşaptır ve siyah rengindedir. Ayrıca aynı ahşap detayları takımın alt kasasında da mevcuttur. Modern ve sade olarak tasarlanan koltuklarımızın iskeleti ise fırınlanmış kayın ve gürgenden yapılarak sağlamlığı ile dikkatleri üzerine çekmektedir. Yüksek olarak tasarlanan ayaklar, temizlik işlerinde sizlere kolaylık sağlamaktadır. Oturumunda 32 dansite HR sünger kullanılmış olup orta yumuşaktır ve oldukça rahattır. Ayrıca üçlü koltuklarda konforu yakalamak için ekstra sırt minderi bulunmaktadır. Bu üçlü koltuklar yatak olma özelliğine sahip değildir ancak sırt minderleri kaldırıldığında gayet geniş olmaktadır ve yatmak için ideal bir ölçüye sahip olmaktadır. Takımın geneline hakim olan dikey dikişler hem modern hem de sade koltuk takımı arayanlara hitap etmektedir. Berjeri ise ergonomik formu sayesinde oturumundaki rahatlığı ikiye katlamaktadır.

Yeni evlenenlere ya da evini yenileyenlere özel bu takımımız tam size göre. Dilediğiniz renk seçenekleri ile zevkinize göre döşeyebilir ve kırlentler ile de kombin edebiliriz. Modern koltuk takımı farklı renk seçenekleri mevcuttur.

Resim içerisindeki aksesuar ve ek eşyalar fiyata dahil değildir.

Üçlü: (en: 224 cm / derinlik: 90 cm / yükseklik: 74 cm)

Tekli: (en: 74 cm / derinlik: 87 cm / yükseklik: 94 cm)

Yorumlar

Bu ürün için daha önce yorum yapılmadı.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!