Telefon Numaramız +90 (312) 3196671
 

Angel Duvar Ünitesi

  • 2.627,00TL2.040,00TL

Modern tasarımına siyah renk çizgiler ve mermer görünümlü kaplamalar ile detay kazandırılmış Angel Duvar Ünitesi HekaHome | Kurtoğlu Mobilya'da

Whatsapp Sipariş

Alışveriş Listeme Ekle

Karşılaştırma listesine ekle

Angel Duvar Ünitesi

Duvar ünitesi alt,üst,raf üç modülden oluşmaktadır..

İNTERNETE ÖZEL KAMPANYALI FİYATTIR!

Angel Duvar Ünitesi

Tv ünitesi modeline genel olarak ceviz rengin doğallığı hakimdir. Duvar Ünitesine doğal mermer görünümlü kaplama ve siyah renk çizgiler ile detay kazandırılmıştır. Doğal ahşap dokusu, ürünün tüm modüllerinde tekrar edilerek ünitede muazzam bir tasarım bütünlüğü sağlanmıştır. Ayrıca sade tasarımlı, daire formda ve siyah renkte olan kulplar ise ürünün asil bir görünüme kavuşmasını sağlamıştır. Ürünün modern görünümü, siyah renkte ve gold renk detaya sahip olan ayakları ile desteklenmiştir. Ünitenin yerden yüksek tasarıma sahip olmasını sağlayan ayakları sizlere temizlik işlerinizde oldukça yardımcı olacaktır. Alt ve üst modül olmak üzere toplam üç adet parçadan oluşan takımın alt modülünde üç adet çekmeceye, üst modülünde ise raf fonksiyonlarına yer verilmiştir. Ürünün tüm modülleri çizilmeye dayanıklı, E1 sınıfı malzeme ile üretilmiş olup ürünün uzun ömürlü olması hedeflenmiştir. Takım sahip olduğu ceviz renk ile evinize doğal bir görünüm kazandıracakken siyah renk detayları ile de odanıza asil bir hava verecektir. Alt modülün üst tablasında kullanılan doğal mermer desenli kaplama ise evinizi detaylandıracaktır ve odanızın asil bir görünüme sahip olmasını sağlayacaktır.

Komple Duvar Ünitesine ihtiyacım yok diyorsanız, ürünün tüm modüllerini sizlere sunulmuş olan seçenekler kısmından tekil olarak satın alabilirsiniz.

Ceviz Duvar Ünitesi arıyorsanız bu ürünü mutlaka incelemelisiniz.

Ürünümüzü showroomlarımızda inceleyebilirsiniz!

Duvar Ünitesi Alt Modül: (en: 185 cm / derinlik: 44.2 cm / yükseklik: 45 cm)

Duvar Ünitesi Üst Modül: (en: 180.5 cm / derinlik: 25 cm / yükseklik: 28.6 cm)

Yorumlar

Bu ürün için daha önce yorum yapılmadı.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!