Telefon Numaramız +90 (312) 3196671
 

A.Lotus Mobilya Takımı

  • 15.780,00TL11.830,00TL

Sıcak renklerin ve modern tasarımın bir arada bulunduğu mobilya takımı A.Lotus Mobilya Takımı HekaHome | Kurtoğlu Mobilya'da

Alışveriş Listeme Ekle

Karşılaştırma listesine ekle

A.Lotus Mobilya Takımı

Takımda koltuk takımı ve yemek odası takımı vardır.

A.Lotus Yemek Odası; takım içeriğinde  konsol ve aynaları, yemek masası, 4 adet sandalye vardır. Takımın genelinde çizilmeye karşı dayanıklı ceviz renk E1 standartlarında malzeme kullanılmıştır. Konsol ayaklarının yüksek olması sayesinde temizlik açısından oldukça rahattır. Konsol dört adet kapaklı dolaptan oluşmaktadır. Bu sayede depolama alanınız oldukça fazladır. Konsol kapaklarının ikisinde mermer desen kaplama yüzey vardır, diğerlerinde ise yönlü ahşap dokusuna yer verilmiştir. Siyah renkli daire şeklindeki kulpları konsol kapaklarında kullanılan siyah renk mermer desen ile oldukça uyum içerisindedir. Konsol aynaları de-monte olup evinizin herhangi bir bölümünde duvara monte edilerek kullanılabilir. Masa tablası siyah renk mermer desen kaplamadır. Yemek masası altı kişilik olup  açılır özelliğe sahiptir ve açıldığında sekiz kişilik boyuta ulaşmaktadır. Masa ayakları ahşap malzemedendir ve siyah renktedir, aralarında ceviz renk yan yüzler mevcutturSandalyelerde kullanılan kumaşın silinebilir özellikte olması sayesinde kullanımı oldukça rahattır, siyah renktedir ve sade tasarımlıdır. Sandalye ayakları ahşap ayaktır ve üzeri ceviz renktedir. Sandalye sırtı kavisli bir formdadır ve oturum rahatlığını arttırmaktadır. Takımla aynı tasarım diline sahip duvar ünitesini isteğe bağlı takımınıza ilave edebilirsiniz. Ceviz Yemek Odası arıyorsanız mutlaka incelemelisiniz.

Konsol: (en: 205 cm / derinlik: 44 cm / yükseklik: 85 cm)

Masa: (en: 170-205 cm / derinlik: 89 cm / yükseklik: 78 cm)

Sandalye: (en: 45 cm / derinlik: 61 cm / yükseklik: 91 cm)

Duvar Ünitesi Alt Modül: (en: 205 cm / derinlik: 45 cm / yükseklik: 46 cm)

Duvar Ünitesi Üst Modül: (en: 205 cm / derinlik: 25 cm / yükseklik: 27 cm)

A.Lotus Koltuk Takımı'nda 3+3+1 koltuklarımız mevcuttur. Bütün parçalarda silinebilir özellikte ithal kumaş kullanılmıştır. A.Lotus Koltuk Takımının ayakları siyah renktedir. Yüksek olarak tasarlanan ayaklar, temizlik işlerinde sizlere oldukça kolaylık sağlayacaktır. Üçlü koltukların kollarında kullanılan kapitone detayları, sırt kısmında da kullanılarak tasarımı bütünleştirmiştir. Modern ve gösterişli olarak tasarlanan koltuklarımızın iskeleti ise fırınlanmış gürgenden yapılarak sağlamlığı ile dikkatleri üzerine çekmektedir. Oturumunda soft sünger kullanılmış olup orta yumuşaklıkta olması sağlanmıştır. Üçlü koltuklar sırt döner mekanizması ile yatak olma özelliğine sahiptir. Takımın geneline hakim olan kapitone detayları hem modern hem de şık koltuk takımı arayanlara hitap etmektedir. Berjeri ise ergonomik formu sayesinde oturumundaki rahatlığı ikiye katlamaktadır. Üçlü koltuklar ile aynı tasarım diline sahip olan berjer, sırt kısmında kullanılan kapitone detayları ile takımla muhteşem bir birliktelik içindedir. Dilediğiniz renk seçenekleri ile zevkinize göre döşeyebilir ve kırlentler ile de kombin edebiliriz. Chester koltuk takımı farklı renk seçenekleri mevcuttur.

Resim içerisindeki aksesuar ve ek eşyalar fiyata dahil değildir.

Üçlü: (en: 220 cm / derinlik: 100 cm / yükseklik: 72 cm)

Tekli: (en: 73 cm / derinlik: 77 cm / yükseklik: 93 cm)


Yorumlar

Bu ürün için daha önce yorum yapılmadı.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!