Telefon Numaramız +90 (312) 3196671
 

Allegro Düğün Paketi ( BAZA HEDİYE )

  • 30.070,00TL22.740,00TL

Zarif ve modern tasarımın bir arada bulunduğu düğün paketi Allegro Düğün Paketi HekaHome | Kurtoğlu Mobilya'da

Whatsapp Sipariş

Alışveriş Listeme Ekle

Karşılaştırma listesine ekle

Allegro Düğün Paketi ( BAZA HEDİYE )

Türkiye'nin her yerine kargo ve kurulum ücretsizdir

Komple Düğün Paketi mobilya olarak  içerisinde yemek odası, yatak odası ve koltuk takımı bulunmaktadır.

Lineal Yemek Odası: 1 adet masa, 6 adet sandalye, 1 adet konsol ve aynasından oluşmaktadır. Takımın genelinde çizilmeye karşı dayanıklı ahşap dokulu malzeme kullanılmıştır. Konsol ayaklarının yüksek olması sayesinde temizlik açısından oldukça rahattır. Konsol gold detaylı ahşap ayaklara sahiptir ve siyah renktedir. Konsol dört adet kapaklı dolaptan oluşmaktadır. Bu sayede depolama alanınız oldukça fazladır. Konsol ön yüzeylerinde siyah çizgisel detaylara yer verilmiştir ve bütün kapakları ahşap dokuya sahiptir. Kapak yüzeylerindeki siyah çizgilerle uyumlu konsel etrafınfa siyah şeritler mevcuttur. Konsol aynaları dairesel formdadır ve aynalar de-monte olup evinizin herhangi bir bölümünde duvara monte edilerek kullanılabilir. Yemek masası altı kişilik olup  açılır özelliğe sahiptir ve sekiz kişilik boyuta ulaşmaktadır. Masa tablası kenarında konsolla uyumlu siyah şerit mevcuttur. Masa ayakları tornalanmıştır ve siyah renktedir. Sandalyelerde kullanılan kumaşı silinebilir özellikte olması sayesinde kullanımı oldukça rahattır ve çeşitli renk alternatiflerine sahiptir. Sandalye ayakları masif ahşap ayaktır, üzeri siyah boyalıdır ve gold detaylar barındırmaktadır. Sandalye sırtı kavisli bir formdadır ve oturum rahatlığını arttırmaktadır. Takımı tekil olarak almak için Lineal Yemek Odası bağlantısı üzerine tıklayınız.

Lineal Yatak Odası: bir adet sürgülü dolap, bir adet başlık, bir adet şifonyer, bir adet şifonyer aynası ve iki adet komodin bulunmaktadır. Takımın geneline yansıtılmış doğal ahşap dokusunun etkisi bulunmaktadır. Başlıkta silinebilir özellikte gri renkte ithal kumaş kullanılmıştır. Dikiş detayları ve yansıtıcı yüzeylerle başlık ön plana çıkarılmıştır. Uygun yatak ölçüsü 160*200 cm'dir. Dilerseniz paketinize karyolanızı ilave edebilirsiniz. Dolap sürgü kapaklarının birinde ayna fonksiyonuna yer verilmiştir. Diğer kapakta ise tasarım diline uygun siyah çizgisel detaylar barındıran ahşap dokuya yer verilmiştir. Dolap kapaklarının ortasından geçen şerit ise başlıkla birebir uyumludur. Dolap içerisinde ekstra çekmece ve raf özellikleri bulunmaktadır. Bu sayede depolama alanınız oldukça fazladır. Şifonyer ve komodinlerde siyah renkli ahşap ayaklar kullanılarak tasarımla bütünleştirilmiştir. Şifonyerde 3  adet çekmece vardır ve eşyalarınızı depolamanızda oldukça yardımcı olacaktır. Şifonyer ve komodin ön yüzeyleri aynı detayları barındırarak bütünleşmiştir. Takımı tekil olarak almak için Lineal Yatak Odası bağlantısı üzerine tıklayınız.

İstanbul Koltuk Takımı içerisinde 2 adet üçlü koltuk ve 1 adet tekli koltuk bulunmaktadır. İstanbul Koltuk Takımının ayakları siyah rengindedir ve gold detaylara sahiptir. Ayrıca aynı gold detayları, üçlü koltukların kolçak kısımlarında dörtgen formunda ve takımın gürgen ahşap kısmında şeritsel olarak kullanılmıştır. Yüksek olarak tasarlanan ayaklar, temizlik işlerinde sizlere kolaylık sağlamaktadır. Bir adet üçlü koltukta sık olarak işlenmiş paralel dikiş detaylarına yer verilirken diğer üçlü koltuk kapitone işçiliğinin bir harikası olan chester model olarak üretilmiştir. Dilerseniz iki adet üçlü koltuğunuzu da dikiş detaylı ya da chester model olarak seçebilir ve kendi takımınızı oluşturabilirsiniz.  Modern ve sade olarak tasarlanan koltuklarımızın iskeleti ise fırınlanmış gürgenden yapılarak sağlamlığı ile dikkatleri üzerine çekmektedir. Oturumunda 36 DNS sünger kullanılmış olup orta yumuşaklıktadır ve oldukça rahattır. Üçlü koltuklar sırt döner mekanizması sayesinde yatak olabilme özelliğine sahiptir. Takımın geneline hakim olan dikey dikişler ve düğme detayları hem modern hem de şık koltuk takımı arayanlara hitap etmektedir. Berjeri ise ergonomik formu sayesinde oturumundaki rahatlığı ikiye katlamaktadır. Takımı tekil olarak almak için İstanbul Koltuk Takımı bağlantısı üzerine tıklayınız.

Diğer düğün paketlerimizi incelemek için '' Düğün Paketleri '' bağlantısı üzerine tıklayınız.

Yorumlar

Bu ürün için daha önce yorum yapılmadı.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!