Telefon Numaramız +90 (312) 3196671
 

Allegro Düğün Paketi

  • 22.900,00TL18.900,00TL

Zarif ve modern tasarımın bir arada bulunduğu düğün paketi Allegro Düğün Paketi HekaHome | Kurtoğlu Mobilya'da

Whatsapp Sipariş

Alışveriş Listeme Ekle

Karşılaştırma listesine ekle

Allegro Düğün Paketi

Yatak odası, yemek odası ve koltuk takımı vardır..

ZARİF VE MODERN TASARIMLI DÜĞÜN PAKETİ ARAYANLAR İÇİN ÇOK TERCİH EDİLEN ALLEGRO DÜĞÜN PAKETİMİZ TAM SİZE GÖRE

Komple Düğün Paketi mobilya olarak  içerisinde yemek odası, yatak odası ve koltuk takımı bulunmaktadır.

Lineal Yemek Odası: 1 adet masa, 6 adet sandalye, 1 adet konsol ve aynasından oluşmaktadır. Takımın genelinde çizilmeye karşı dayanıklı ahşap dokulu malzeme kullanılmıştır. Konsol ayaklarının yüksek olması sayesinde temizlik açısından oldukça rahattır. Konsol gold detaylı ahşap ayaklara sahiptir ve siyah renktedir. Konsol dört adet kapaklı dolaptan oluşmaktadır. Bu sayede depolama alanınız oldukça fazladır. Konsol ön yüzeylerinde siyah çizgisel detaylara yer verilmiştir ve bütün kapakları ahşap dokuya sahiptir. Kapak yüzeylerindeki siyah çizgilerle uyumlu konsel etrafınfa siyah şeritler mevcuttur. Konsol aynaları dairesel formdadır ve aynalar de-monte olup evinizin herhangi bir bölümünde duvara monte edilerek kullanılabilir. Yemek masası altı kişilik olup  açılır özelliğe sahiptir ve sekiz kişilik boyuta ulaşmaktadır. Masa tablası kenarında konsolla uyumlu siyah şerit mevcuttur. Masa ayakları tornalanmıştır ve siyah renktedir. Sandalyelerde kullanılan kumaşı silinebilir özellikte olması sayesinde kullanımı oldukça rahattır ve çeşitli renk alternatiflerine sahiptir. Sandalye ayakları masif ahşap ayaktır, üzeri siyah boyalıdır ve gold detaylar barındırmaktadır. Sandalye sırtı kavisli bir formdadır ve oturum rahatlığını arttırmaktadır.

Lineal Yatak Odası: bir adet sürgülü dolap, bir adet başlık, bir adet şifonyer, bir adet şifonyer aynası ve iki adet komodin bulunmaktadır. Takımın geneline yansıtılmış doğal ahşap dokusunun etkisi bulunmaktadır. Başlıkta silinebilir özellikte gri renkte ithal kumaş kullanılmıştır. Dikiş detayları ve yansıtıcı yüzeylerle başlık ön plana çıkarılmıştır. Uygun yatak ölçüsü 160*200 cm'dir. Dilerseniz paketinize karyolanızı ilave edebilirsiniz. Dolap sürgü kapaklarının birinde ayna fonksiyonuna yer verilmiştir. Diğer kapakta ise tasarım diline uygun siyah çizgisel detaylar barındıran ahşap dokuya yer verilmiştir. Dolap kapaklarının ortasından geçen şerit ise başlıkla birebir uyumludur. Dolap içerisinde ekstra çekmece ve raf özellikleri bulunmaktadır. Bu sayede depolama alanınız oldukça fazladır. Şifonyer ve komodinlerde siyah renkli ahşap ayaklar kullanılarak tasarımla bütünleştirilmiştir. Şifonyerde 3  adet çekmece vardır ve eşyalarınızı depolamanızda oldukça yardımcı olacaktır. Şifonyer ve komodin ön yüzeyleri aynı detayları barındırarak bütünleşmiştir. 

Lineal Koltuk Takımı içerisinde 2 adet üçlü koltuk ve 1 adet tekli koltuk bulunmaktadır. Bütün parçalarda silinebilir özellikte ithal nubuk kumaş kullanılmıştır. Linea Koltuk Takımının ayakları ahşaptır ve siyah renktedir, gold detayları mevcuttur. Yüksek olarak tasarlanan ayaklar, temizlik işlerinde sizlere kolaylık sağlamaktadır. Modern ve sade olarak tasarlanan koltuklarımızın iskeleti ise fırınlanmış gürgenden yapılarak sağlamlığı ile dikkatleri üzerine çekmektedir. Oturumunda soft sünger kullanılmış olup orta yumuşaklıkta olması sağlanmıştır. Üçlü koltuklar sırt döner mekanizması sayesinde yatak olabilme özelliğine sahiptir. Üçlü koltukların ve berjerin sırt kısmında düğme ve ekstra kumaş kullanılarak tasarımı vurgulanmıştır. Berjeri ergonomik formu sayenizde belinizi kavrar ve sizlere keyifli bir oturum sunar. Koltuk takımınızı zevkinize göre renk değişikliği yaparak döşeyebilirsiniz.

Diğer düğün paketlerimizi incelemek için '' Düğün Paketleri '' bağlantısı üzerine tıklayınız.

Yorumlar

Bu ürün için daha önce yorum yapılmadı.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!