Telefon Numaramız +90 (312) 3196671
 

Aliza Düğün Paketi

  • 25.090,00TL20.900,00TL

Özgün tasarımların bir araya getirilip sizler için hazırlanan Aliza Düğün Paketi en uygun fiyat ve hizmet garantisiyle HekaHome | Kurtoğlu Mobilya'da

Whatsapp Sipariş

Alışveriş Listeme Ekle

Karşılaştırma listesine ekle

Aliza Düğün Paketi

Yatak odası, yemek odası ve koltuk takımı vardır.. 

Komple Düğün Paketi mobilya olarak içerisinde  yemek odası, yatak odası ve koltuk takımı bulunmaktadır. 

    • Yemek odası; konsol ve aynası, masa ve 6 sandalye bulunmaktadır.
    • Yatak odası; başlık, 2 adet komodin, şifoniyer ve dolaptan oluşmaktadır.
    • Koltuk takımı; iki adet üçlü koltuk ve bir adet tekli koltuktan oluşmaktadır.             
Yatak Odası Takımı içerisinde  bir adet sürgülü dolap, bir adet başlık,  bir adet şifoniyer, bir adet şifoniyer aynası ve iki adet komodin bulunmaktadır.  Dolap içerisinde çekmece ve pantolon askılığı gibi ekstra fonksiyonel özellikler mevcuttur. Şifoniyer ve komodin ayakları yerden yüksektir. Bu da sizlere temizlik aşamasında avantaj sağlayacaktır. Şifoniyer aynasında saat fonksiyonu mevcuttur. Takımı tekil olarak almak için Aliza Yatak Odası bağlantısı üzerine tıklayınız.

Koltuk Takımı ahşap ve yüksek ayak olması da temizlik aşamasında sizlere yardımcı olurken evinize uyum sağlayacaktır. Nubuk kumaş kullanılmış olup kolayca silinebilir. Takımı tekil olarak almak için Bodrum Chester Koltuk Takımı bağlantısı üzerine tıklayınız.
Yemek Odası Takımı içerisinde  konsol ve aynası, yemek masası ve 6 adet sandalye bulunmaktadır. Konsol, yüksek ayakları sayesinde oldukça kullanışlıdır. Konsol ön yüzeyi parlak gri ile zenginleştirilmiş ve kulplarında altın rengi detaylar kullanılmıştır. Konsol aynası de-monte olup ister konsolla entegre isterseniz de duvara monte edilerek kullanılabilir. Konsol aynasında saat fonksiyonu mevcuttur. Masa altı kişiliktir, açılır hale getirildiğinde sekiz kişilik olmaktadır. Masa kenarlarında altın şerit kullanılarak konsol ile uyumlu hale getirilmiştir. Sandalyelerde nubuk kumaş kullanılmıştır ve kumaş silinebilir özelliktedir. Ayrıca sandalye arkalarında altın yüzük detayı kullanılarak takım algısı güçlendirilmiştir. Takımı tekil olarak almak için Aliza Yemek Odası bağlantısı üzerine tıklayınız.
                

            Ucuz Düğün Paketleri Ankara ya da Kırıkkale şubelerimizde isterseniz ürünümüzü inceleyebilirsiniz.

Yorumlar

Bu ürün için daha önce yorum yapılmadı.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!