Telefon Numaramız +90 (312) 3196671
 

Aliza Düğün Paketi ( BAZA HEDİYE )

  • 33.063,00TL25.798,00TL

Özgün tasarımların bir araya getirilip sizler için hazırlanan Aliza Düğün Paketi en uygun fiyat ve hizmet garantisiyle HekaHome | Kurtoğlu Mobilya'da

Whatsapp Sipariş

Alışveriş Listeme Ekle

Karşılaştırma listesine ekle

Aliza Düğün Paketi ( BAZA HEDİYE )

Türkiye'nin her yerine kargo ve kurulum ücretsizdir

Baza Hediyeli

Komple Düğün Paketi mobilya olarak içerisinde  yemek odası, yatak odası ve koltuk takımı bulunmaktadır. 

    • Yemek odası; konsol ve aynası, masa ve 6 sandalye bulunmaktadır.
    • Yatak odası; başlık, bazalı karyola, 2 adet komodin, şifoniyer ve dolaptan oluşmaktadır.
    • Koltuk takımı; iki adet üçlü koltuk ve bir adet tekli koltuktan oluşmaktadır.             
Yatak Odası Takımı içerisinde  bir adet sürgülü dolap, bir adet başlık, bir adet bazalı karyola, bir adet şifoniyer, bir adet şifoniyer aynası ve iki adet komodin bulunmaktadır. Dilerseniz seçenekler kısmından ek dolabı takımınıza dahil edebilirsiniz. Dolap içerisinde çekmece ve pantolon askılığı gibi ekstra fonksiyonel özellikler mevcuttur. Şifoniyer ve komodin ayakları yerden yüksektir. Bu da sizlere temizlik aşamasında avantaj sağlayacaktır. Şifoniyer aynasında saat fonksiyonu mevcuttur. Takımı tekil olarak almak için Aliza Yatak Odası bağlantısı üzerine tıklayınız.

Novita Koltuk Takımı'nda 3+3+1 koltuklarımız mevcuttur. Bütün parçalarda silinebilir özellikte ithal ipeksi kadife kumaş kullanılmıştır. Novita Koltuk Takımının ayakları siyah renktedir ve gold renk detaylara sahiptir. Üçlü koltukların kol kenarlarında kullanılan kapitone işçiliği, sırt kısmında da kullanılarak tasarımı bütünleştirmiştir. Ayrıca kollarının ön yüzünde siyah arka fon üzeri gold renk dekoratif işlemeler de ayaklarla oldukça uyum içerisindedir. Yüksek olarak tasarlanan ayaklar, temizlik işlerinde sizlere kolaylık sağlayacaktır. Modern ve şık olarak tasarlanan koltuklarımızın iskeleti ise fırınlanmış gürgen ağacından yapılarak sağlamlığı ile dikkatleri üzerine çekmektedir. Oturumunda soft sünger kullanılmış olup orta yumuşaklıkta olması sağlanmıştır. Üçlü koltuklar sırt döner mekanizması sayesinde yatak olabilme özelliğine sahiptir. Ayrıca takımın bir diğer artısı olan sandık özelliği, sizlere ekstra depolama alanı sunmaktadır. Takımın geneline hakim olan kapitone işçiliği hem modern hem de asil koltuk takımı arayanlara hitap etmektedir. Berjeri ise ergonomik formu sayesinde oturumundaki rahatlığı ikiye katlamaktadır. Yumuşak hatlı tasarlanmış berjerin sırt kısmında devam eden kapitone işçiliği takımda muhteşem bir birliktelik oluşturmaktadır. Dilerseniz ürünün tüm parçalarını tekil olarak alabilirsiniz ya da takımınızı size sunulmuş olan seçenekler kısmından 3+3+1+1 olarak da oluşturabilirsiniz. Ürüne mağaza teşhirlerimizden ulaşabilirsiniz. Takımı tekil olarak almak için Novita Koltuk Takımı bağlantısı üzerine tıklayınız.
Yemek Odası Takımı içerisinde  konsol ve aynası, yemek masası ve 6 adet sandalye bulunmaktadır. Konsol, yüksek ayakları sayesinde oldukça kullanışlıdır. Konsol ön yüzeyi parlak gri ile zenginleştirilmiş ve kulplarında altın rengi detaylar kullanılmıştır. Konsol aynası de-monte olup ister konsolla entegre isterseniz de duvara monte edilerek kullanılabilir. Konsol aynasında saat fonksiyonu mevcuttur. Masa altı kişiliktir, açılır hale getirildiğinde sekiz kişilik olmaktadır. Masa kenarlarında altın şerit kullanılarak konsol ile uyumlu hale getirilmiştir. Sandalyelerde nubuk kumaş kullanılmıştır ve kumaş silinebilir özelliktedir. Ayrıca sandalye arkalarında altın yüzük detayı kullanılarak takım algısı güçlendirilmiştir. Takımı tekil olarak almak için Aliza Yemek Odası bağlantısı üzerine tıklayınız.
                

            Ucuz Düğün Paketleri Ankara ya da Kırıkkale şubelerimizde isterseniz ürünümüzü inceleyebilirsiniz.

Yorumlar

Bu ürün için daha önce yorum yapılmadı.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!