Telefon Numaramız +90 (312) 3196671
 

Alin Düğün Paketi ( BAZA HEDİYE )

  • 34.230,00TL25.434,00TL

Zarif ve modern tasarımın bir arada bulunduğu düğün paketi Alin Düğün Paketi HekaHome | Kurtoğlu Mobilya'da

Whatsapp Sipariş

Alışveriş Listeme Ekle

Karşılaştırma listesine ekle

Alin Düğün Paketi ( BAZA HEDİYE )

Türkiye'nin her yerine kargo ve kurulum ücretsizdir

Komple Düğün Paketi mobilya olarak  içerisinde yemek odası, yatak odası ve koltuk takımı bulunmaktadır.

Alin Yemek Odası: 1 adet masa, 6 adet sandalye, 1 adet konsol ve aynalarından oluşmaktadır. Takımın genelinde çizilmeye karşı dayanıklı sütlü kahve krem tonlarında E1 standartlarında malzeme kullanılmıştır. Konsol dört adet kapaklı dolaptan oluşmaktadır. Bu sayede depolama alanınız oldukça fazladır. Konsol ayaklarının yüksek olması sayesinde temizlik açısından oldukça rahattır. Konsol ön yüzeylerinde ahşap çıtalarla oluşturulmuş çerçeve detaylarına yer verilmiştir. Kullanılan gold renkli geometrik kulp formu ise tasarımın vurgulayıcı özelliklerindendir. Konsol aynaları de-monte olup evinizin herhangi bir bölümünde duvara monte edilerek kullanılabilir. Konsol üst tablası ve masa tablası sütlü kahve tonlarında ahşaptır. Yemek masası altı kişilik olup  açılır özelliğe sahiptir ve sekiz kişilik boyuta ulaşmaktadır. Masa ayakları tornalanmıştır ve ayaklarda kullanılan gold detaylarla tasarımın bütünüyle uyum sağlanmıştır. Sandalyelerde kullanılan kumaşı silinebilir özellikte olması sayesinde kullanımı oldukça rahattır ve çeşitli renk alternatiflerine sahiptir. Sandalye ayakları masif ahşap ayaktır ve masa ayakları ile birebir uyum içerisindedir. Sandalye sırtı kavisli bir formdadır ve oturum rahatlığını arttırmaktadır. Takımı tekil olarak almak için Alin Yemek Odası bağlantısı üzerine tıklayınız.

Alin Yatak Odası: bir adet altı kapaklı dolap, bir adet başlık ve bazalı karyola, bir adet şifonyer, bir adet şifonyer aynası ve iki adet komodin bulunmaktadır. Takımın geneline yansıtılmış şık bir modern görünüm bulunmaktadır. Takımımızda sütlü kahve-vizon tonları kullanılarak ferah bir duruş sergilenmektedir. Başlıkta silinebilir özellikte kahve tonunda ithal kumaş kullanılmıştır. Kumaşla oluşturulan pile detayları  ve orta bölümündeki şerit detayı ile başlık ön plana çıkarılmıştır. Uygun yatak ölçüsü 160*200 cm'dir. Dilerseniz paketinize karyolanızı ilave edebilirsiniz. Dolap kapaklarının dört adedinde ayna fonksiyonuna yer verilmiştir. Kapaklarda altın renkli geometrik formda kulplar kullanılmıştır. Altın renkli şeritler dolap yüzeylerinde de kullanılarak şıklığı arttırılmıştır. Dolap içerisinde çekmece ve raf özellikleri bulunmaktadır. Şifonyer ve komodin ayaklarında altın yüzük formu kullanılmıştır ve takımla bütünleştirilmiştir. Şifonyerde 3  adet çekmeceden oluşmaktadır ve eşyalarınızı depolamanızda oldukça yardımcı olacaktır. Ayrıca şifonyerin üst bölümünde takılarınız için de özel çekmeceler bulunmaktadır. Şifonyer ve dolap yüzeyleri aynı detayları barındırarak bütünleşmiştir. Takımı tekil olarak almak için Alin Yatak Odası bağlantısı üzerine tıklayınız.

Asorti Koltuk Takımı içerisinde 2 adet üçlü koltuk ve 1 adet tekli koltuk bulunmaktadır. Bütün parçalarda silinebilir özellikte ithal nubuk kumaş kullanılmıştır. Asorti Koltuk Takımının üçlü koltukları yatak olabilmektedir ayrıca sandık özelliğine sahiptir. Üçlü koltukların sırt minderli olması sizlere daha keyifli bir dinlenme sağlayacaktır. Sırt minderlerinde kullanılan dikiş detayları üçlü koltukların kol kısımlarında ve berjer sırtında da kullanılarak tasarım güçlendirilmiştir. Berjeri, ergonomik formu sayesinde oturumundaki rahatlığı ikiye katlamaktadır. Üçlü koltukların kol kenarlarında kullanılan gold renkli parçalar ayakta da kullanılarak tasarım bütünleştirmiştir. Ayakları kahverengidir fakat dilerseniz ayak renginizi siyah olarak tercih edebilirsiniz. Yüksek olarak tasarlanan ayaklar, temizlik işlerinde sizlere kolaylık sağlamaktadır. Modern ve sade olarak tasarlanan koltuklarımızın iskeleti ise fırınlanmış gürgenden yapılarak sağlamlığı ile dikkatleri üzerine çekmektedir. Oturumunda soft sünger kullanılmış olup orta yumuşaklıkta olması sağlanmıştır. Takımı tekil olarak almak için Asorti Koltuk Takımı bağlantısı üzerine tıklayınız.

Diğer düğün paketlerimizi incelemek için '' Düğün Paketleri '' bağlantısı üzerine tıklayınız.

Yorumlar

Bu ürün için daha önce yorum yapılmadı.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!