Telefon Numaramız +90 (312) 3196671
 

Alessia Yatak Odası

  • 9.490,00TL7.590,00TL

Beyaz rengin doğallığının dekoratif desen detayları ile birleştirildiği Alessia Yatak Odası HekaHome | Kurtoğlu Mobilya'da

Whatsapp Sipariş

Alışveriş Listeme Ekle

Karşılaştırma listesine ekle

Alessia Yatak Odası

Dolap, şifonyer, 2 adet komodin ve başlık vardır...

Alessia Yatak Odası'nın geneline beyaz rengin sadeliği ve dekoratif desenli detaylar hakimdir. Takımın içerisinde dolap, şifonyer ve aynası, iki adet komodin ve başlık bulunmaktadır. Başlığında kullanılan ithal kumaş silinebilir özelliktedir ve birinci kalitedir. Yumuşak hatlı tasarıma sahip olan ve orta kısmındaki dikey dikiş detayları ile modern bir tasarıma sahip olan başlık, krem rengi ile takımla oldukça uyumlu hale getirilmiştir. Uygun yatak ölçüsü 160x200 olan başlığınıza opsiyonel olarak sizlere seçenek olarak sunulmuş karyola ya da bazalı karyolayı ekleyebilirsiniz. Beyaz renge sahip olan karyola başlıkta kullanılan kumaşa da sahiptir. Dolap ve şifonyerde bulunan dekoratif desenli detaylar takımda bütünlüğü sağlamaktadır. Şifonyer ön yüzeyi ve aynası dolap ile uyum içerisinde tasarlanmıştır. Şifonyerde 6 adet çekmece fonksiyonu bulunmaktadır. Şifonyer ve komodinin ahşap malzemeden üretilen ayakları yerden yüksektir ve beyaz rengiyle modern bir görünüme sahiptir. Ayrıca yerden yüksek tasarlanan ayaklar temizlik işlerinizde size oldukça kolaylık sağlayacaktır. Takımın dolabı sürgülüdür ve altı kapak boyutundadır. Toplam üç kapak yüzeyi kadar kullanılan ayna boydan özelliktedir ve üzerinde dekoratif çizgi detayları bulunmaktadır. Ahşap kısımlarında dekoratif renk detaylarına sahip olan dolap içerisinde askılık, çekmece ve raf özellikleri bulunmaktadır. Bu sayede kıyafetleriniz için oldukça bölümlemeli ve kullanışlı bir alan oluşturulmuştur. Dilerseniz takım dolabınızı 6 kapaklı dolap olarak da tercih edebilirsiniz. Ürünün tüm modüllerinde birinci kalite çizilmeye karşı dayanıklı E1 sınıfı malzeme üzeri boya kullanılmıştır. Çekmecelerinde ise yavaşlatıcı tandem ray kullanılan takımda çarpmaların ve hasarların önüne geçilerek takımınızı uzun süre kullanmanız hedeflenmiştir. Beyaz Yatak Odası arayanlar için bu yılın gözde tasarımlarından biridir.

Adeta modern dokunuşları ile zarif detayları olan Modern Yatak Odası Takımı evinizde yerini almak için mağazalarımızda sizleri bekliyor. Ürünü tekil olarak satın alabilirsiniz.

Dolap: (en: 266 cm / derinlik: 69 cm / yükseklik: 220 cm)

Kapaklı Dolap: (en: 260 cm / derinlik: 65 cm / yükseklik: 220 cm)

Şifonyer(en: 135 cm / derinlik: 47 cm / yükseklik: 175 cm)

Komodin: (en: 65 cm / derinlik: 45 cm / yükseklik: 45 cm)

Karyola: (en: 192 cm / derinlik: 210 cm / yükseklik: 128 cm)

Yorumlar

Bu ürün için daha önce yorum yapılmadı.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!