Telefon Numaramız +90 (312) 3196671
 

Albina Duvar Ünitesi

  • 1.900,00TL

Modern tasarımına beyaz renk ve mermer görünümlü kaplamalar ile detay kazandırılmış Albina Duvar Ünitesi HekaHome | Kurtoğlu Mobilya'da

Whatsapp Sipariş

Alışveriş Listeme Ekle

Karşılaştırma listesine ekle

Albina Duvar Ünitesi

Duvar ünitesi alt ve üst iki modülden oluşmaktadır.

Albina Duvar Ünitesi

Tv ünitesi modeline genel olarak ceviz rengin doğallığı ve beyaz rengin sadeliği hakimdir. Duvar Ünitesine doğal mermer görünümlü kaplamalar ile detay kazandırılmıştır. Bu doğal mermer görünümlü kaplamalar, ürünün tüm modüllerinde tekrar edilerek ünitede muazzam bir tasarım bütünlüğü sağlanmıştır. Ayrıca sade tasarımlı, üçgen formda ve gold renkte olan kulplar ise ürünün ışıltılı bir görünüme kavuşmasını sağlamıştır. Ürünün ışıltılı görünümü, beyaz renkte ve gold renk detaya sahip olan ayakları ile desteklenmiştir. Ünitenin yerden yüksek tasarıma sahip olmasını sağlayan ayakları sizlere temizlik işlerinizde oldukça yardımcı olacaktır. Alt ve üst modül olmak üzere toplam üç parçadan oluşan takımın alt modülünde üç adet çekmeceye, üst modülünde ise bir adet kapaklı dolaba ve raf fonksiyonuna yer verilmiştir. Ürünün tüm modülleri çizilmeye dayanıklı, E1 sınıfı malzeme ile üretilmiş olup ürünün uzun ömürlü olması hedeflenmiştir. Takım sahip olduğu ceviz renk ile evinize sıcak bir görünüm kazandıracakken beyaz renk detayları ile de odanıza ferah bir hava verecektir. Kullanılan doğal mermer desenli kaplamalar ise evinizi detaylandıracaktır ve odanızın asil bir görünüme sahip olmasını sağlayacaktır.

Komple Duvar Ünitesine ihtiyacım yok diyorsanız, ürünün tüm modüllerini sizlere sunulmuş olan seçenekler kısmından tekil olarak satın alabilirsiniz.

Ceviz Duvar Ünitesi arıyorsanız bu ürünü mutlaka incelemelisiniz.

Duvar Ünitesi Alt Modül: (en: 204 cm / derinlik: 44 cm / yükseklik: 48 cm)

Duvar Ünitesi Dolap Modül: (en: 40 cm / derinlik: 20 cm / yükseklik: 114 cm)

Duvar Ünitesi Raflı Modül: (en: 122.5 cm / derinlik: 20 cm / yükseklik: 24 cm)

Yorumlar

Bu ürün için daha önce yorum yapılmadı.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!