Telefon Numaramız +90 (312) 3196671
 

Ala Düğün Paketi

  • 37.900,00TL30.900,00TL

Zarif ve modern tasarımın bir arada bulunduğu düğün paketi Ala Düğün Paketi HekaHome | Kurtoğlu Mobilya'da

Whatsapp Sipariş

Alışveriş Listeme Ekle

Karşılaştırma listesine ekle

Ala Düğün Paketi

Yatak odası, yemek odası ve koltuk takımı vardır..

Komple Düğün Paketi mobilya olarak  içerisinde yemek odası, yatak odası ve koltuk takımı bulunmaktadır.

Zenn Yemek Odası: 1 adet masa, 6 adet sandalye, 1 adet konsol ve aynasından oluşmaktadır. Takımın genelinde çizilmeye karşı dayanıklı siyah rengi E1 standartlarında malzeme kullanılmıştır. Konsol ayaklarının yüksek olması sayesinde temizlik açısından oldukça rahattır. Konsol metal ayaklara sahiptir ve gümüş renktedir. Konsol dört adet kapaklı dolaptan oluşmaktadır. Bu sayede depolama alanınız oldukça fazladır. Dört adet kapağında da opak ahşap malzeme kullanılmıştır ve gümüş CNC işlemelerle takıma şıklık kazandırılmıştır. Konsol ön yüzeylerinde gümüş dekoratif kulplara ve detaylara yer verilmiştir. Konsol aynaları de-monte olup evinizin herhangi bir bölümünde duvara monte edilerek kullanılabilir. Yemek masası altı kişilik olup  açılır özelliğe sahip değildir ve üst tablası mermer görünümüne sahiptir. Masa ayakları metal ayaktır ve gümüş renktedir. Sandalyelerde kullanılan kumaşı silinebilir özellikte olması sayesinde kullanımı oldukça rahattır ve çeşitli renk alternatiflerine sahiptir. Sandalye ayakları metal malzemedendir ve üzeri gümüş boyalıdır. Sandalye sırtı kavisli bir formdadır ve oturum rahatlığını arttırmaktadır. Takımı tekil olarak almak için Zenn Yemek Odası bağlantısı üzerine tıklayınız.

Cevis Yatak Odası: Gösterişi ve sadeliği bir arada sunan takımımızda bir adet kapaklı dolap, bir adet başlık, bir adet şifonyer, bir adet şifonyer aynası ve iki adet komodin bulunmaktadır. Takımın geneline yansıtılmış şık bir modern görünüm bulunmaktadır. Başlıkta silinebilir özellikte gri renkte ithal kumaş kullanılmıştır. Orta kısmındaki biye detayları ile başlık ön plana çıkarılmıştır. Uygun yatak ölçüsü 160*200 cm'dir. Dilerseniz paketinize karyolanızı ilave edebilirsiniz. Dolabın dört kapağında ayna fonksiyonuna yer verilmiştir. Diğer kapakta ise tasarım diline uygun gümüş çizgisel detaylara yer verilmiştir. Dolap içerisinde ekstra çekmece ve raf özellikleri bulunmaktadır. Bu sayede depolama alanınız oldukça fazladır. Şifonyer ve komodinlerde beyaz renkli masif ahşap ayaklar kullanılmış ve gümüş renk detaylarıyla tasarımla bütünleştirilmiştir. Şifonyerde 1  adet çekmece ve 1 adet kapaklı dolap vardır ve eşyalarınızı depolamanızda oldukça yardımcı olacaktır. Şifonyer ve dolap yüzeyleri aynı detayları barındırarak bütünleşmiştir. Takımı tekil olarak almak için Cevis Yatak Odası bağlantısı üzerine tıklayınız.

Rita Koltuk Takımı içerisinde 2 adet üçlü koltuk ve 1 adet tekli koltuk bulunmaktadır. Bütün parçalarda silinebilir özellikte ithal kumaş kullanılmıştır. Rita Koltuk Takımının ayakları metaldir ve gümüş renktedir. Yüksek olarak tasarlanan ayaklar, temizlik işlerinde sizlere kolaylık sağlamaktadır. Modern ve sade olarak tasarlanan koltuklarımızın iskeleti ise fırınlanmış gürgenden yapılarak sağlamlığı ile dikkatleri üzerine çekmektedir. Oturumunda soft sünger kullanılmış olup orta yumuşaklıkta olması sağlanmıştır. Yatak olabilme özelliğine sahip üçlü koltuklar başlığındaki mekanizması sayesinde size farklı kullanım alternatifleri sunmaktadır. Berjerinin ergonomik formu sayesinde rahatlığını oturduğunuz andan itibaren yaşayacaksınız. Takımın geneline hakim olan yalın tasarım hem modern hem de spor koltuk takımı arayanlara hitap etmektedir. Takımı tekil olarak almak için Rita Koltuk Takımı bağlantısı üzerine tıklayınız.

Diğer düğün paketlerimizi incelemek için '' Düğün Paketleri '' bağlantısı üzerine tıklayınız.

Yorumlar

Bu ürün için daha önce yorum yapılmadı.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!