Telefon Numaramız +90 (312) 3196671
 

Akçay Düğün Paketi

  • 17.900,00TL14.900,00TL

Gösterişli yapısı ile modern tarzın en güzel örnekleri Akçay Düğün Paketi HekaHome | Kurtoğlu Mobilya'da

Whatsapp Sipariş

Alışveriş Listeme Ekle

Karşılaştırma listesine ekle

Akçay Düğün Paketi

Yatak odası, yemek odası ve koltuk takımı vardır..

Komple Düğün Paketi mobilya olarak  içerisinde yemek odası, yatak odası ve koltuk takımı bulunmaktadır.

Pera Yemek Odası Takımı 1 adet masa, 6 adet sandalye, 1 adet konsol ve aynasından oluşmaktadır. Konsolunda birinci kalite suntalam malzeme kullanılmıştır. Ayaklar masif ahşap malzemeden üretilmiştir ve sade bir tasarıma sahiptir. Konsol ayakları yerden yüksektir ve ahşap dokusuna gold renk kulplar detay katmıştır. Masanın üst tablasında yine suntalam malzeme kullanılmıştır. Masa ayakları ise masif ahşap malzemedendir. Sandalyelerde ithal silinebilir kumaş kullanılmıştır ve sırt kısmında bulunan gold detayla takımda bütünlük oluşturmuştur. Oturumu komple ahşap olan sandalyelerin ayakları da ahşap malzemedendir. Sandalyelerde renk değişikliği yapabilirsiniz. Takımı tekil olarak almak için Pera Yemek Odası bağlantısı üzerine tıklayınız.

Akçay Yatak Odası Takımı bir adet gardırop, bir adet başlık, bir adet şifonyer, bir adet şifonyer aynası ve iki adet komodin bulunmaktadır. Başlığında kullanılan ithal kumaş silinebilir özelliktedir ve birinci kalitedir. Düğme detaylarıyla modern bir tasarıma ve farklı bir şekle sahip olan başlık takımla oldukça uyumlu hale getirilmiştir. Dolap, komodin ve şifonyerde bulunan  gold renk detaylar takımda bütünlüğü sağlamaktadır. Şifonyer ön yüzeyi ve aynası dolap ile uyum içerisinde tasarlanmıştır. Şifonyerde dört adet çekmece bulunmaktadır. Şifonyer ve komodinin masif ahşaptan üretilen ayakları yerden yüksektir ve gold detaylarıyla modern bir görünüme sahiptir. Ayrıca yerden yüksek tasarlanan ayaklar temizlik işlerinizde size oldukça kolaylık sağlayacaktır. Dolap sürgülüdür ve altı kapak boyutundadır. Toplam üç kapak boyutunda olan bir kapağın tüm yüzeyi kadar kullanılan ayna üzerinde dekoratif çizgi desenlere sahiptir. Ahşap kısımlarında dekoratif desen detaylarına sahip olan dolap içerisinde askılık, çekmece ve raf özellikleri bulunmaktadır. Bu sayede kıyafetleriniz için oldukça bölümlemeli ve kullanışlı bir alan oluşturulmuştur. Ürünün tüm modüllerinde MDF malzeme üzeri lake boya kullanılmıştır. Çekmecelerinde ise yavaşlatıcı tandem ray kullanılan takımda çarpmaların ve hasarların önüne geçilerek takımınızı uzun süre kullanmanız hedeflenmiştir. Takımı tekil olarak almak için Akçay Yatak Odası bağlantısı üzerine tıklayınız.

Verona Koltuk Takımı içerisinde 2 adet üçlü koltuk ve 1 adet tekli koltuk bulunmaktadır. Ürünümüzün iskeleti fırınlanmış gürgen ağacındandır ve ayakları ahşaptandır. Modern ve şık bir tasarıma sahip olan takımın kollarının yanlarında bulunan ahşap detayları ayaklarıyla bir bütünlük oluşturmuştur. Alışılmışın dışında dokulara sahip koltuklarımızın döşemesinde ithal, silinebilir kumaş kullanılmıştır. Oturumunda ise ekstra konforlu sünger kullanılmış ve yumuşak olması sağlanmıştır. Ürünün üçlü koltukları sırt kısmında bulunan mekanizması sayesinde yatak olabilme özelliğine sahiptir. Ürünümüzde toplam 4 adet yastık vardır. Bu yastıklar silikon ve kırpıntı sünger karışımından üretilmiştir. Takımı tekil olarak almak için Verona Koltuk Takımı bağlantısı üzerine tıklayınız.

Diğer düğün paketlerimizi incelemek için '' Düğün Paketleri '' bağlantısı üzerine tıklayınız.

Yorumlar

Bu ürün için daha önce yorum yapılmadı.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!